Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kreskówka Simpsonowie “przewidziała” Koronawirusa.

Co ciekawe info nt przeczytałem w izraelskim Jerusalem Post.

 

Odcinek sezonu czwartego pokazuje, jak azjatyckie postaci kichają, rozprzestrzeniają wirusa, a Homer i inne postacie są dotknięte tym wirusem.

 

 

 

Jeruslaem Post podkreśla, że Simpsonowie  przepowiedzieli prezydenturę Donalda Trumpa na szesnaście lat przed faktycznym wydarzeniem.

 

 

 

Jak donosi Screencrush.com , posty w mediach społecznościowych pokazują słynnego reportera Kenta Brockmana ostrzegającego mieszkańców Springfield o „ Wirusie korony ”. Scena pokazuje, jak azjatyckie postacie kichają, rozprzestrzeniają wirusa, a Homer i inne postacie są dotknięte tym wirusem. 

 

 

Na dzień 3 lutego 362 osoby zmarły z powodu wirusa – w tym jedna na Filipinach – i zarażonych zostało ponad 17 400 osób, w tym ponad 150 w 23 krajach poza Chinami.

 

Robi się na prawdę ciekawie. To, że illuminati umieszczają swoje “proroctwa” w filmach jest tajemnicą poliszynela, ale że poważna gazeta izraelska o tym pisze jest sporą ciekawostką, ponieważ takie spiski były zarezerwowane dotychczas dla takich stron jak ta. Na pewno nie można mówić o przebudzeniu redaktorów izraelskich, a raczej można to potraktować jako podstawianie prawdy tak pod oczy, żeby wydawała  się niewiarygodna.

 

 

1 Comment

Add a Comment
  1. Nie tylko to, 9/11 też przewidzieli…i Trumpa…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: