Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Facebook zaczyna usuwać teorie spiskowe koronawirusa.

W zasadzie to co usuwa facebook może być miernikiem tzw NWO czyli na nasze satanizmu.

 

Facebook rozprawia się z  teoriami spiskowymi o koronawirusach.

Zakładając, że teorie spiskowe są błędne tak czy owak Facebook wprowadza cenzurę. Można obrażać na Facebooku Jezusa, pisać o ewolucji, o LGBT, ale jeśli badasz prawdę, choćbyś się miał mylić, to oznacza, że …No właśnie, że co?

 

 

„Zaczniemy również usuwać treści z fałszywymi twierdzeniami lub teoriami spiskowymi, które zostały oflagowane przez wiodące światowe organizacje zdrowotne i lokalne organy ds. Zdrowia, które mogą wyrządzić krzywdę ludziom, którzy w nie wierzą” – napisała firma w oświadczeniu . 

 

Nie tak dawno facebook zaproponował czytelnikom mojego profilu na tej platformie ankietę, która miała na celu m.in uzyskanie informacji, “czy ta strona ma wpływ na Twoje życie”.

Aby czasami ktoś nie zaczął myśleć inaczej niż system.

 

Firma powiedziała, że ​​jej sprawdzanie faktów obali fałszywe twierdzenia na temat koronawirusa i że usunie niektóre posty popychające teorie spiskowe na ten temat.

 

„Robimy to jako rozszerzenie naszych istniejących zasad w celu usuwania treści, które mogą spowodować obrażenia fizyczne”.

 

Ale czymże są teorie spiskowe jeśli nie spiskiem przeciw ludzkości  i Bogu?

 

Firma będzie także „prowadziła proaktywne czynności w celu znalezienia i usunięcia jak największej ilości tej zawartości” na Instagramie, gdzie zablokuje hashtagi związane z błędnymi informacjami. Facebook nie wskazał dokładnie, ile treści będzie usuwał zgodnie z nowymi zasadami, ale teorie spiskowe dotyczące wirusa rozprzestrzeniają się w mediach społecznościowych. 

 

 

Jeśli tak, to możemy być PEWNI  teatru związanego z koranawirusem i mega kłamstwa przygotowanego zapewne co najmniej rok wcześniej.

 

Jednak są i pozytywne tego aspekty:

 

„Koncentrujemy się na twierdzeniach, które mają na celu zniechęcenie do leczenia lub podjęcie odpowiednich środków ostrożności” – mówi Facebook. „Obejmuje to twierdzenia związane z fałszywymi lekarstwami lub metodami zapobiegania – takimi jak picie wybielacza leczącego koronawirusa – lub oświadczenia, które wprowadzają w błąd co do dostępnych zasobów zdrowia.

 

 

Warto zauważyć, że polityka koronawirusa Facebooka wydaje się być o wiele bardziej agresywna niż sposób radzenia sobie z teoriami spiskowymi przeciwko szczepionkom, które również powodują szkody fizyczne . Firma sprawdzi i obniży zawartość anty-szczepionkową, ale posty mogą pozostać w News Feed i grupach. 

Aktualizacja następuje po tym, jak Twitter i Google ogłosiły również inicjatywy mające na celu zwalczanie teorii spiskowych i innych niedokładnych informacji na temat koronawirusa. 

 

Czym w takim razie jest Facebook jeśli nie kościołem ze swoimi doktrynami jedynie słusznymi niczym u świadków Jehowy zamkniętych na prawdę Słowa Bożego? Podobieństwo jest niesamowite. Świadkowie dopuszczają dialog jedynie wtedy, gdy druga strona jest niezorientowana. Ale jeśli już masz jakąś wiedzę i uważasz, że Jezus jest Bogiem, rozmowa staje się nerwowa i często szybka zakończana.

Facebook i Yutube to Prawda z Ograniczoną Możliwością (p z o.m.).

Do pewnego momentu można było umieszczać wszystko. Musieli jakoś przekonać większość. Z biegiem czasu będą blokować mowy nienawiści (biblijne definiowanie zboczeń), oraz prawdę o spisku przeciw ludzkości. Zbiegnie się to z powstaniem jednego światowego kościoła, Jednej Światowej Religii, która już niebawem ujrzy światło dzienne.

 

fot. https://www.facebook.com/the.fb.church/photos/a.145955928775087/664205150283493/?type=1&theater

 

 

 

Wszyscy inni będą poza marginesem.

 

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Dzięki za informację…
    I o ile dobrze że będą usuwać pomysły typu picie wybielacza czy roztwór z perhydrolu (czytaj: wody utlenionej) do aplikowania dożylnego przeciwko wirusowi (mimo że Zięba jeszcze czasem powie coś w miarę mądrego, tu się nie popisał… najlepiej pasuje na coś takiego ta reakcja: https://www.youtube.com/watch?v=JYfphqwmpyU ), to oberwie się przy tym wszystkim innym a to już nie jest zbyt dobre…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish