Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

PAPIEŻ FRANCISZEK wzywa MICROSOFT I IBM do Watykanu, aby podpisali przymierze „WEZWANIE DO ETYKI”.

Przymierze to ma zagwarantować Watykanowi utrzymanie miejsca w puli technologicznej AI.

Nie może nas chrześcijan biblijnych dziwić, że tam gdzie są pieniądze, tam jest Rzym. Tam gdzie można eliminować Prawo Boże – tym jest AI – tam jest papież.

 

 

Niedawno umieszczałem tekst o tym jak to Watykan sponsorował film geja Eltona Johna pt “Rocketman”. Ale  rok temu szef Microsoftu gościł na salonach Watykanu:

 

 

13 lutego ub roku , namiestnik Rzymu Franciszek, przyjął na audiencji prezesa Microsoftu, Brada Smitha, po południu 13 lutego. W centrum rozmów był temat „sztucznej inteligencji w służbie dobru wspólnego”.

https://www.vaticannews.va/es/papa/news/2019-02/papa-francisco-audiencia-presidente-microsoft-inteligencia-artif.html

 

Teraz spotkają się ponownie pod koniec lutego, aby podpisać „Wezwanie do etyki”, czyli papież jako głowa kościoła, faraon i najwyższy kapłan ma autoryzować AI.

W tym spotkaniu udział także weźmie John Kelly III, wiceprezes wykonawczy IBM.

 

FABRIZIO MASTROFINI
Menedżer ds. Mediów, Papieska Akademia:

„Kwestie takie jak rozpoznawanie twarzy są niezwykle ważne.” 
„Istnieje również pytanie, jak zapytać firmy, w jaki sposób wykorzystują nasze dane osobowe. Sztuczną inteligencję można wykorzystać do poprawy warunków lub zwiększenia nierówności. ”

Fabrizio Mastrofini jest jednym z organizatorów szczytu, który odbędzie się w Watykanie pod koniec lutego. Wydarzenie zgromadzi ekspertów, aby lepiej zrozumieć etykę sztucznej inteligencji.

Etyka AI to takie samo hasło jak etyka szczepień czy etyka w obozach koncentracyjnych. Skrajny przykład, ale ma uzmysłowić przekręt gry słów.

 

Microsoft i IBM zamierzają podpisać „Wezwanie do etyki”. Watykan mówi, że jeśli inne firmy chcą dołączyć, są mile widziane. David Sassoli, przewodniczący Parlamentu Europejskiego i Qu Dongyu, dyrektor generalny FAO, również wezmą udział w podpisaniu umowy.

 

Pytanie czy Jezus podpisywał jakieś międzynarodowe umowy z poganami? Nie!

 

Franciszek szef wszystkich szefów ze stolicy mafii pragnie zadbać o etykę robotów eliminujących pracę ludzi. Co można powiedzieć o etyce robota o imieniu Zofia, który powiedział, że zabije ludzi?

 

Co z seks robotami?

Jak to się ma do kapłanów robotów, które są już w Japonii?

 

W końcu AI to uzurpowanie sobie tworzenia życia a TYLKO Bóg ma taką moc.

 

Pytanie czy papież Franciszek troszczy się także o wpływ 5G a następnie 6G? Pytanie retoryczne ponieważ 5g jest środkiem do ich celów i nie poinformują społeczności świata o zagrożeniach.

 

Sztuczna inteligencja zaczyna pojawiać się na salach sądowych. Czy wkrótce zastąpi niektórych sędziów? Co z urzędnikami? Brzmi to  pozornie atrakcyjnie. Brak korupcji, upolitycznienia. Ale co ze sprawami karnymi gdzie powinien wchodzić czynnik ludzki? okoliczności i w konsekwencji miłosierdzie? Dla robota kara to kara, wykroczenie to wykroczenie.

 

 

 

 

Updated: 30 stycznia 2020 — 10:05

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: