Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Nikt nie uczynił mnie tak wielkim jak Jezus” – mówi były narkoman.

To prawda, Jezus wyciąga z każdego grzechu i z każdej sytuacji jeśli tylko człowiek Chce. Jezus wyciąga rękę a Ty musisz po nią sięgnąć…Taka jest w skrócie moja obecna teologia zbawienia  (uwolnienia).

 

Mężczyzna z Kentucky, który spędził 88 dni w więzieniu za uzależnienie od narkotyków, mówi, że znalazł wolność w Chrystusie i nie pragnie już pigułek, które kiedyś kochał.

„Nikt nie uczynił mnie tak wielkim jak Jezus” – powiedział Frankie Woodall, były narkoman i sprzedawca, powiedział programowi WRVK-AM na Facebooku / w radiu.

 

Przez lata był uzależniony od tabletek przeciwbólowych. Kiedy lekarze odmówili wystawienia mu recepty, poszedł do kliniki suboksonów (leki przeciwbólowe).

 

 

 

„Siedem lub osiem lat używania, a ja coraz gorzej” – powiedział Woodall. „Wysłali mnie do kliniki suboksonów – robiłem to przez trzy lata. Zawsze wymieniano się między sobą. Potem przeszedłem na metę i to mnie zniszczyło. Wymieniłem dobrych przyjaciół na złych.  To uczyniło ze mnie niewolnika.

Woodall powiedział, że nigdy nie kradł, aby nakarmić uzależnionego od narkotyków, ale stale pracował, aby zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby wyżywić swój nawyk, informuje Kentucky Today.

„Pracowałem na śmierć. Co dwa dni płaciłem od 300 do 500 USD [za leki] ”- powiedział.

Jego aresztowanie było błogosławieństwem.

„Uciekałem z pożyczonym czasem, dopóki mnie nie aresztowano” – stwierdził Woodall.

 

 

Jego pobyt w więzieniu trwał 88 dni, podczas których uczęszczał na nabożeństwa, przyjął Chrystusa i został ochrzczony.

 

„Do tego czasu nie mogłem spać” – powiedział. „Oddałem swoje życie Bogu i wróciłem do celi. Tej nocy spałem, od tamtej pory modląc się. Jestem trzeźwy i nie robiłem nic (sic) przez 11 miesięcy. Nie miałem ochoty.

 

Kentucky Today poinformował, że po zwolnieniu z więzienia „zdał 18 testów narkotykowych, aby pozbyć się”  bransoletki na kostce.

Katheryn Pope, dyrektor Brodhead Celebrate Recovery, powiedziała, że ​​Woodall jest żywym świadectwem Bożej łaski.

Oparte na wierze programy naprawcze i więzienia, jak powiedziała, zmieniają życie.

„Był wielkim handlarzem narkotyków i kilka razy trafił do więzienia”, powiedziała Kentucky Today. „… Randy McPherson i kilku pastorów z naszego stowarzyszenia w Rockcastle, pracują w więzieniu w sobotnie wieczory.

 

Jak mogliśmy się przekonać czasem Bóg dopuszcza a może nawet aranżuje takie przykre sytuacje jak aresztowanie narkomana, aby ten mógł wyjść z tego. Czasem w rodzinach wydarzają się nieszczęścia, aby ktoś się musiał opamiętać.

Jak zwykle Chwała Jezusowi. Panu Panów i Bogu, który uwalnia jeńców.

 

 

 

 

 

Updated: 28 stycznia 2020 — 12:42

3 komentarze

Add a Comment
 1. “..czasem Bóg dopuszcza a może nawet aranżuje takie przykre sytuacje jak aresztowanie narkomana, aby ten mógł wyjść z tego. Czasem w rodzinach wydarzają się nieszczęścia, aby ktoś się musiał opamiętać.”

  Wczoraj miałem rozmowę z pewną osobą, i opowiadałem jej jak się modliłem o mame tej osoby aby Bóg zabrał od niej uzależnienie alkoholowe.
  Uzależnienie było bardzo duże, stan zdrowia bardzo zły, wręcz bliski “zapicia” się na śmierć. Pewnego dnia dowiedziałem się, że przyszedł zawał – było źle, lecz niedługo potem przyszło zdrowie i… pełna wolność od alkoholu.

  Dziś jest już ponad rok jak ta osoba nie napiła się ani kropelki alkoholu.
  Kajdany nałogu i zniewolenia zostały zerwane.

  Wierzę, że uczynił to Pan Jezus Chrystus.
  Chwała Bogu Ojcu przez naszego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Amen.

  1. wow pięknie. Dziękuję za to świadectwo. Chwała Bogu za Ciebie też Damian.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: