Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Warszawie ma być 666 ławek w barwach LGBT. Nikt już nie zaprzeczy satanizmowi w naszym kraju. i na świecie…

Jak podaje TVP info  dwa  miliony złotych z budżetu Warszawy pójdzie na 666 ławek.

źródło:

https://www.tvp.info/46357595/666-lawek-w-barwach-lgbt-projekt-dla-warszawy-za-dwa-miliony-zlotych?fbclid=IwAR3RaIQpMNrukx5xUKofsqW7fDd0kB6qbUSsk_2az-EW_bmWW0u9jEcaFK0

 

 

666 ŁAWEK 

 

To, że jesteśmy świadkami ekspansji LGBT nie trzeba nikomu tłumaczyć. Jednak to, że tak nachalnie i już bez kozery pokazuje się nam okultystyczną symbolikę, świadczy o bezpardonowości i ostentacyjności satanistycznych elit.

Sytuacja analogiczna do linii 666 na Hel. Nagrałem filmik i pisałem o tym:

 

Autobus PKS linii nr 666 na Hel.

 

LGBT jest potężnym elementem satanizmu i dlatego już dwukrotnie z mojego kanału na YT usuwano moje filmy dotyczące LGBT.

 

Gdzieś przedstawiałem materiał pokazujący satanistów razem z działaczami LGBT. To jest ta sama energia.

W zasadzie dobrze że się tak dzieje ponieważ społeczeństwo zostanie podzielone na tych, którzy sprzeciwiają się prawu antychrysta i na tych, którzy kochają kłamstwo, grzech i wszelkie podłości. Na razie ludzie żyją swoim życiem, ale przyjdzie czas opowiedzenia się po jednej ze stron w sposób definitywny.

 

Jeszcze przez pewien będzie taka grupa, który będzie mówiła, że takie sytuacje jak ta z ławkami to przypadek, że teorie spiskowe, ale wkrótce przekonają się że jest to spisek przeciw Bogu.

 

” I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło (17) i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”. Apokalipsa 13. 

 

 

2 komentarze

Add a Comment
  1. Gość, który to wymyślił może pomysł z ławkami i motywację miał w miarę dobrą (żeby starsi ludzie mieli gdzie choćby na chwilę usiąść i odpocząć np. w trakcie spaceru lub zakupów), ale ta liczba już nie jest dobra, no i ich kolorystyka jest brzydka (co najciekawsze, gościu na pomysł kolorystyki ławek wpadł z inspiracji jedną tak pomalowaną ławką, która znajduje się w…Kielcach, i która to zresztą też była przykładem niegospodarnego wydatku na rzecz takiego kalibru – kosztowała aż 7000 zł! jedna ławka!, zresztą to nie pierwszy taki przykład, obok 81 wiat przystankowych w tym mieście które kosztowały…400 000 zł), klasyczne ławki o dobrze dobranym “dizajnie” wyglądają ładniej, no i jest oszczędniej na farbach bo nie trzeba ich malować kilkoma farbami w różnym kolorze a jedną; poza tym pieniądze te ponoć mają być z…miejskiego Budżetu Obywatelskiego i o ile czasem ludzie w różnych miastach wpadają na fajne pomysły i są one realizowane, tak te ławki w stolicy to przykład jednego z mniej sensownych pomysłów w ramach takich przedsięwzięć)

  2. W żaden sposób już nie kryją się z tym komu służą… Co tylko pokazuje jak daleko zaszedł cały ten proces znieczulania i usypiania ludzi.

    A ja parę minut temu zajrzałam na youtube, i pierwsze co się wyświetliło, to taka oto reklama jakiejś kreskówki Netflixa:

    https://drive.google.com/file/d/15OUrfiZtSilUYlwMRtD7H0bOaBn9UJen/view?usp=drivesdk

    Jakby nie patrzeć mamy tu i Bafometa, i znak 666 + ułożenie i gesty tych postaci bardzo wyraźnie przywodzą na myśl jakieś ironiczne nawiązanie do fresku “stworzenie Adama”.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme