Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Była czarownica ostrzega rodziców przed programem Disneya: To królestwo jest bardzo realne.

Była czarownica ostrzega rodziców przed nowym programem Disneya: „To nie żart… To królestwo jest bardzo prawdziwe”

Mówi ona o zagrożeniu płynącym z nowej serii Disneya, którą omawiałem a ma tytuł “The Owl House”.

Jenny Weaver dorastała w dysfunkcyjnym domu, walczyła z depresją. Widziała moc w filmie jako wyjście z sytuacji. Popatrzcie tak działa diabeł. Mnie rodzicie kupowali książki do astrologii.

 

 

„Właściwie obejrzałem film, który był bardzo popularny, kiedy byłem w szkole średniej i nazywał się Craft” – powiedziała Weaver. „A film opowiadał o czterech czarownicach z liceum, które posiadały całą tę moc, wszystkie te kontrole”.

 

„Pamiętam, jak słyszałem te głosy:„ Po prostu się zabij. Po prostu odejdź. Lepiej byłoby, gdybyś po prostu umarł ”. I tak zaczęłam poważnie ciąć nadgarstki. Pamiętam 56 nacięć w górę iw dół moich ramion. Moje ręce były strzępione. I to był sposób, w jaki mogłem uciec – wyjaśnił Weaver.

 

To teraz popatrzcie co czują dzieci z rozbitych rodzin lub gdzie rodzice są nieobecni duchowo lub się notorycznie kłócą.

 

„To było demoniczne opanowanie mojego życia, które spowodowało, że otworzyłem drzwi do czarów i ćwiczyłem zaklęcia i zaklęcia oraz studiowałem religię Wiccan” – powiedziała.

Dodała: „Dlatego mówię rodzicom, kiedy usługuję, to nie jest żart, kiedy mówimy, uważaj na to, co oglądają twoje dzieci”.

 

„Byłam w stanie badać, studiować i chodzić do małych sklepów, które były sklepami z artykułami magicznymi”.

 

„Mówię wam, że był to jeden z najciemniejszych czasów w moim życiu. To królestwo jest bardzo realne, tak jak Królestwo Boże i Duch Święty są prawdziwe, podobnie ta kraina. A kiedy wejdziecie do tej krainy i otworzą się te drzwi, ponieważ wróg chce cię wyciągnąć. ”

 

Weaver, która również stała się lesbijką i narkomanką, powiedziała, że ​​uwolnienie się zajęło jej lata.

 

„Paliłam metamfetaminy w domach dla narkomanów, spałam w szopach ludzi, przez cały dzień nękały mnie robale. Pamiętam tylko wołanie do Boga. Krzyknąłem do płuc i powiedziałem:„ Boże, pomóż mi ! ”

 

To wtedy jej życie zmieniło się na zawsze.

 

„Bóg mnie uratował” – powiedział Weaver.

 

Dzisiaj Weaver usługuje poprzez prorocze uwielbienie tysiącom poprzez Facebook za pośrednictwem swojej służby Jenny Weaver Worships .

 

źródło cbn.com

Updated: 23 stycznia 2020 — 21:16

1 Comment

Add a Comment
  1. Dzięki za materiał…
    Dobrze że dziewczyna się o tym wypowiedziała, jak mówi o tym osoba, która kiedyś była “w środku”, to daje to nieco inny punkt widzenia…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: