Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Odwiedzenie Izraela przez ponad 40 światowych przywódców: kolejne przygotowanie do dni Mesjasza” powiedział rabin.

“Odwiedzenie ponad 40 światowych przywódców: kolejne przygotowanie do dni Mesjasza””

Przywódcy z 46 krajów, w towarzystwie delegacji wysokiego szczebla, pojawią się w stolicy w najbliższych dniach, przed czwartym Światowym Forum Holokaustu w Yad Vashem w czwartek, z okazji 75. rocznicy wyzwolenia Auschwitz-Birkenau.

 

Taki tytuł ma film wydany przez Biuro rabina Szmuela Elijahu. 

 

 

 

 

Rabin Shmuel Eliyahu, główny rabin miasta Tzfat (Safed), opublikował wideo na Facebooku we wtorek rano z Kotel (Ściana Płaczu).

 

„W tym tygodniu będzie 4 królów, książąt i władców z całego świata” – powiedział rabin Eliyahu. „To radosna okazja, ale nie pierwszy raz.”

 

„To spowoduje korki, ale to ogromne błogosławieństwo. Pomoże to [miastu] przyzwyczaić się do jego prawdziwej funkcji ”- powiedział rabin, cytując werset z Izajasza 2:3.

 

Izrael ma w tym czasie odwiedzić prezydent Putin, Joachim Gauck, prezydent Niemiec oraz Macron.

Ten ostatni w grudniu rozszerzył definicję antysemityzmu do:

 

” “antysemityzm to określone postrzeganie Żydów, które może wyrażać się jako nienawiść do nich. Antysemityzm przejawia się zarówno w słowach, jak i czynach skierowanych przeciwko Żydom lub osobom, które nie są Żydami, oraz ich własności, a także przeciw instytucjom i obiektom religijnym społeczności żydowskiej”.”

 

Jak widzimy biblijna bestia nie kryje się z już, pokazując którzy są jej prezydenci. Kto broni interesów Chazarów i Edomitów.

 

„Ale jak przyjdą wszystkie narody?” Zapytał rabin Eliyahu. “Wszyscy  na raz?”

„Przybędą stopniowo” – powiedział. „Najpierw królowie i książęta przybędą do Jerozolimy. Poczują szekinę (boską obecność) spoczywającą na mieście. To sprawi, że będą podekscytowani i entuzjastycznie nastawieni do Jerozolimy. Następnie, krok po kroku, będą głosić słowo, szerząc swą miłość do Jerozolimy dla wszystkich. Kiedy wreszcie zobaczysz, że wszystkie narody napływają do Jerozolimy, zrozumiesz, że zaczęło się tu i teraz, ze wszystkimi głowami państw, tak jak głowa prowadzi ciało ”.

 

 

Czekają na swojego króla, który poprowadzi cały świat do pokoju. Ale to jest tymczasowe, ponieważ ta osoba jest oszustem … antychrystem. Tak napisał jeden z komentujących ten tekst na stronie źródłowej Breakingnewsisrael.

 

Inną kwestią jest fakt zaproponowania przez Trumpa  w najbliższych dniach  „Planu pokoju” na Bliskim Wschodzie….

Trump ma  przedstawić „Układ stulecia” Białego Domu przed wyborami w Izraelu 2 marca.

Po tym, jak Netanjahu został oskarżony o przekupstwo, oszustwo i naruszenie zaufania, jego kwestie prawne stały się również przedmiotem kampanii konkurencyjnej partii Blue and White, która jest obecnie także największą partią w Knessecie.

 

Teraz kolejna ciekawostka.

Plan pokojowy ma być również jednym z tematów poruszonych przez Kushnera podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, które zaplanowano na 21–24 stycznia.

Oczekuje się również, że Kushner weźmie udział w Piątym Światowym Forum Holokaustu w czwartek i omówi plan pokojowy z Netanjahu i jego rywalem Gantzem.

 

 

Jak podkreśla Jerusalempost w ciągu ostatnich 27 lat pojawiło się kilka sponsorowanych przez USA planów pokojowych, poczynając od Porozumień z Oslo z 1993 roku. Po objęciu urzędu przez Netanjahu w 2009 r. Poparł „zdemilitaryzowane państwo palestyńskie ramię w ramię z państwem żydowskim”. Później nałożył 10-miesięczne moratorium na budowę wszystkich osadników rozpoczynających działalność na początku administracji byłego prezydenta USA Baracka Obamy. Ale wysiłki nie doprowadziły do ​​pełnego wznowienia negocjacji, z wyjątkiem dwóch spotkań Netanjahu i Abbasa.

Kolejna runda rozmów pokojowych odbyła się przez dziewięć miesięcy w latach 2013-2014, bez rezultatu.

 

No cóż, kalendarz polityczno-biblijny w tym roku będzie dosyć napięty i mega interesujący.

 

 

Updated: 22 stycznia 2020 — 08:14

1 Comment

Add a Comment
  1. Trzeba będzie bacznie obserwować co się dzieje…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: