Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Niechciane sny seksualne mogą być albo marzeniem sennym, albo od diabła albo ostrzeżeniami Boga przed grzechem.

Wielu chrześcijan budzi się rano zastanawiając co miał znaczyć sen seksualny.

Pojawiają się samooskarżenia: zgrzeszyłem, jestem zły i popsuty/a. Nie mam nad tym kontroli.

 

Czytając książkę “Władcy Ciemności” utkwiła mi w głowie koncepcja ducha o nazwie “malarz snów”. Uważam, że jest możliwa taka opcja. Przecież mamy koszmary oraz sny dostarczające nam  fałszywe wiadomości.

 

Rada jest następująca:

Po przebudzeniu  powiedzcie diabłu: „ To był fałszywy sen. To nie znaczy, że jestem niewierzący” “Chcę być wierny mojej żonie/mężowi. . Nie jestem jej niewierny/a. Te sny są kłamstwem. ”

 

Sny nie są grzechem, ale zachodzi pytanie

co zrobisz z tym na jawie?

 

 

Natomiast  sny mogą również służyć jako ostrzeżenie i są wyjątki.

 

Według mnie rzadko używa snów bo rzadko są one w biblii. Zielonoświatkowcy często na każdym spotkaniu z wierzącymi wymieniają się snami, ale to tak nie działa.

Bóg czasem przeraża nas snami aby  nas ostrzec, aby ukorzyć naszą dumę i uchronić nas przed grzechem. Zastanówcie się więc czy zdarza się Wam mieć myśli seksualne o innych. Mężczyźni o kobietach a kobiety o mężczyznach. Może oglądasz się za spódniczkami, a może za rozdekoltowana koleżanką z pracy…, a kobiety za inteligentnymi lub postawnymi mężczyznami.

 

Jeśli tak, to Bóg faktycznie może wysłać Ci taki sen. Wtedy przez taki sen mówi “nie rób tego”.

 

Chociaż nie jesteśmy w stanie bezpośrednio kontrolować snów, działania dnia wpływają na nasze myśli w nocy. Jezus nauczał:

 

„Dobry człowiek z dobrego skarbca swego serca wydobywa dobre rzeczy, a zły człowiek ze złego skarbca swego serca wydobywa złe rzeczy; albowiem z obfitości serca mówią jego usta.” ( Łk 6:45 ; patrz także Mateusza 12: 34-35 ).

 

 

 

Jeśli macie takie problemy, to módlcie się przed zaśnięciem, czytajcie Słowo.

 

 

Updated: 9 stycznia 2020 — 18:05

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Sny seksualne są najgorszą formą snów. Niekoniecznie dlatego, że mogą być gorszące, ale dlatego, że w ten sposób demony otrzymują legalny dostęp, by realizować swój plan. W ten sposób jest zawierane swego rodzaju przymierze i jeśli osoba nie jest świadoma/nie wie jakie jest tego źródło, nie odrzuci tego, to może mieć problemy. Może nie jest to demoniczne, jeśli taki sen zdarzy się raz czy dwa, jednak jeśli częstotliwość jest duża to należy poszukać przyczyny. Może być to oczywiście grzech, ale nierzadko są to duchy pokoleniowe lub ciągnąca się za nami grzeszna przeszłość.

  1. Dzięki za komentarz…
   Adminie – też dziękuję za notkę, pewne rzeczy mi to pomogło wyjaśnić…

 2. Mi parę dni temu śnił się bardzo realny sen.
  Na niebie w dzień był pięknie widoczny duży srebrny księżyc, ja stojąc na rynku w mieście patrzyłem się w zachwycie na niego, po chwili zobaczył że pojawia się na nim krwawa rzeka z wieloma dopływami, a następnie po chwili jest już cały we krwi. Mówię do żony która była w tym śnie, że zaczęło się i w tej sekundzie zaczęło coś spadać z nieba. Kiedy z rynku weszłam w wąska uliczkę zobaczyłem że wielu pojedynczych ludzi zaczyna wrogo na mnie spoglądać i zaczynają na mnie biec, w tym monecie ja zaczynam się modlić a ludzie z całym impetem pojedynczo wbiegają na mnie i zamieniają się w dym/ pył. To było niesamowite! naprawdę dawno takiego snu nie miałem. Jak bym śnił na jawie lub oglądał jakiś film w jakości HD. wszystko było takie wyraźne.
  Pozdrawiam

 3. A ja mam raz za razem sny jak ktoś mnie upokarza przy innych ludziach. I w każdym takim śnie jestem w wieku z przeszłości – podstawówka lub gimnazjum. Czy Bóg może mi przez to coś przekazywać? Nie mam pojęcia jak to odczytać :/

  1. niekoniecznie Bóg, a może Twoja podświadomość Cie potępia lub ktoś zupełnie przeciwny…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: