Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kiedy może rozpocząć się wojna?

Padło pytanie w komentarzach na blogu kiedy może się rozpocząć wojna?

 

Osobiście uważam, że nie szybko. Dlaczego?

Po pierwsze każda ze stron będzie chciała pokazać się jako negocjująca. Gdybym był na miejscu Iranu, to porozumiałbym się z Irakiem aby usunięto wojska amerykańskie z Iraku tak, aby ich rakiety mogły dosięgnąć Izrael. Być może nie mam dostatecznej wiedzy, ale z moich informacji wynika, że Iran ma rakiety o maksymalnym zasięgu 500-700 km. Do Izraela ma minim 1000 km.

Iran co prawda ma liczna armię (ok 500 tysięcy) by mógł zaatakować wojska amerykańskie, ale przy siłach nie tylko USA ale i wszystkich ich sojuszników ma taki potencjał jak Polska do Niemiec.

Inna kwestią jest realne wsparcie Iranu przez ich potężnych sojuszników: Rosji i Chin, które są największym importerem irańskiej ropy…

Natomiast wojna handlowa, którą wszczął Trump z Chinami wzmocniła więzi tego państwa środka z Iranem.

Problem polega  w tym sojuszu trzech państw na tym, że Chiny potrzebują pokoju w tym regionie, a Rosja pragnie wojny.

 

 

Po drugie skoro w tym roku około 80 tysięcy rezerwistów w Polsce ma dostać wezwania na ćwiczenia, to muszą je odbyć. Po prostu uważam, że wojna z Iranem nie będzie możliwa bez wojny w Europie, aby zatuszować atak na Bliskim Wschodzie a przy okazji przycisnąć ludzi pod ścianę aby już nie było terrorystów i każdy był zachipowany, żeby wprowadzono obrót bezgotówkowy.

Stąd obstawiam minimum 3 miesiące do rozpoczęcia wojny.

 

Swoja drogą widać jak cały świat pracuje dla Izraela oprócz szyitów.

 

Problem polega na tym, że z sytuacji korzystają proislamscy demokraci:

 

“Antywojenne demonstracje odbyły się w wielu miastach Stanów Zjednoczonych. Uczestnicy manifestacji w Nowym Jorku nawoływali do odejścia prezydenta USA Donalda Trumpa i wiceprezydenta Mike’a Pence’a. Demonstranci wznosili antywojenne hasła oraz trzymali transparenty z takimi hasłami, jak “Żadnej wojny z Iranem! Żadnych interwencji! Żadnych sankcji!”, “Koniec dronów”, “Walczmy ze zmianami klimatu, a nie z Iranem”.”

 

Jak to ktos napisał nie wiem gdzie czy na blogu czy na YT na moim kanale “radykalny syjonizm przechodzi w islam” i tu jest pies pogrzebany, a więc antychryst istotnie może pojawić się z islamu, ale Żydzi lewicowi, czyli demokraci w USA w Polce środowisko Gazety Wyborczej, sld Wiosny go poprze, zwłaszcza, że mówi się o upadku PIS.

W bardzo interesujących czasach żyjemy. Kiedy oglądałem po raz pierwszy film Left Behind byłem pod wrażeniem oddania nastrojów czasów ostatecznych, a teraz sam się tak czuje jakby to było w tym filmie.

 

Na podstawie:

 

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/usa-iran-chiny-i-rosja-wchodza-do-gry-o-bliski-wschod/jhqrqgc

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/konflikt-iran-usa-antywojenne-demonstracje-w-usa/6gg5k71

 

Updated: 9 stycznia 2020 — 09:45

4 komentarze

Add a Comment
 1. Ciekawe jak to wszystko będzie wyglądać chronologicznie, bo jeszcze w tym wszystkim Brexit musi być i kryzys finansowy. W Objawieniu Jana jest chyba najpierw pokój zabrany, a potem drożyzna. Czy to tak bedzie ze wojna jest jednoznaczna początkiem Apokalipsy? Czy da się to tak uporzadkować?

  1. Moim zdaniem może chodzić o zjawisko cykliczne (link 1 oraz 2) i wszystkie rządy tego świata o tym doskonale wiedzą tylko trzymają to w tajemnicy przed zwykłymi ludźmi chcąc ocalić tylko swoje tyłki a nadchodząca wojna to tylko przedstawienie jak w teatrze po to aby w trakcie zamieszania po cichu rozgrabić jak najwięcej i móc się spokojnie schować w bunkrach i pradawnych podziemnych miastach, to wszystko już się wydarzało kilku krotnie w historii świata i opisy tego znajdują się w relacjach starożytnych cywilizacji zresztą w wielu miejscach zbieżnych z Apokalisą (spadające gwiazdy, wybuchy bomb atomowych, kosmici itp. link 3), myślę że przez wojnę również chcą zakryć tę wiedzę aby na nowo rozpocząć wielkie zwiedzenie , wszystkie rządy tego świata są synagogą szatana, to nie wojna przeciw krwi i ciału lecz przeciw władzom i zwierzchnościom, rządcom tego świata ( nephilim, anunnaki, archonci mają wiele nazw). Być może rozpocznie się to latem tego roku, zaćmienie przypada na 21.06.2020 wskazówką mogą być również tagi na zdjęciach z tego artykułu: The Rock przemienia się w prawdziwą bestię ( czarny Adam, nowa era, shooting star(T)s this summer, link 4). Zakończę to słowami Eltona Johna „ its apocalyptic absolute disaster” (link 5)

   1 https://www.antyradio.pl/Adrenalina/Archiwum-Tajemnic/Pierscieniowe-zacmienie-slonca-i-zabojczy-deszcz-meteorytow-Fatalne-przepowiednie-na-czerwiec-2020-37483
   2 https://www.antyradio.pl/Adrenalina/Archiwum-Tajemnic/Stephen-Hawking-odkryl-blad-w-kalendarzu-Majow-Koniec-swiata-nastapi-w-2020-35893
   3 https://wolnemedia.net/tag/atomowa-wojna-bogow/
   4 https://film.wp.pl/the-rock-przemienia-sie-w-prawdziwa-bestie-6465133061191297g/3
   5 https://youtu.be/Nfl71Ylv4DI

 2. Na dzisiaj Amerykanie nie mogą sobie pozwolić na fizyczne wejście do Iranu bo utkną tam na dekadę.
  Jedynie co mogą zrobić to tylko przeprowadzić jakieś miejscowe bombardowania.

  Amerykanie zdają sobie sprawę ze wzrostu siły militarnej Chin na Pacyfiku i tam kierują swój wzrok. Co więcej Amerykanie nadal mieszają w Europie ponieważ nie mogą sobie pozwolić na wyjście z Europy.

  Jeśli Amerykanie utkną w Iranie, odpuszczą Europę wówczas stracą status globalnego mocarstwa. Oni doskonale zdają sobie z tego sprawę. M.in. po to siedzą w Polsce.

  Do tego bierzmy pod uwagę interesy Chin oraz Rosji na Bliskim Wschodzie.

  Dzisiaj stoimy przed dwiema alternatywami:
  – Ameryka zachowa swój upadający prymat globalny;
  – W momencie upadu prymatu Amerykanie zdradzają Polskę (tak czy siak zdradzą). Polska staje się wasalem budowanego imperium Euroazajatyckiego, którego osią są Niemcy-Rosja.

  Należy bacznie obserwować zachowanie Izraela. Izrael realizuje swoje plany rękoma amerykanów ale posunięcia Izraela (zbliżenie do Rosji, Chin) świadczy o tym, że są świadomi upadającego prymatu Ameryki.

  Tak czy inaczej dla nas oba scenariusze wyglądają niezbyt kolorowo.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: