Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Na nowy rok kalendarzowy.

Dzień 1 stycznia to także pierwszy dzień kalendarza. Co prawda nie Bożego, ale póki co żyjemy na ziemi i musimy się posługiwać tym kalendarzem zmienionym przez Rzym.

Osobiście uważam, że tak jak każdy nowy dzień tuż po przebudzeniu daje nową nadzieję po gorszym dniu tak nowy rok podobnie sprawia, że możemy pewien bagaż doświadczeń zostawić za sobą.

 

 

Zatem życzę wszystkim moim Czytelnikom w roku 2020 Łaski Bożej w Walce Ze Swoimi Słabościami, Chęci do Uświęcania Się, Ochrony Bożej oraz Oddzielania się Od Kultury Tego Zepsutego Świata a także Życzę Wam Aby Inni Ludzie Widzieli w Was Jezusa Chrystusa. 

Życzę Wam Niezakłóconych Relacji z Ojcem. 

Niech Bóg Wam Błogosławi Obficie w Imię Jezusa Chrystusa.

Niech Się Tak Stanie. 

 

 

Od kilku lat jestem świadom, że życzenia sylwestrowo-noworoczne nie mają ŻADNEGO  znaczenia, jeśli ktoś nie zacznie coś wprowadzać w czyn i pod warunkiem, że działa zgodnie z Prawem Bożym. Nie będziesz miał/a dobrego partnera, jeśli sam nie potrafisz kochać. Nie będziesz miał więcej pieniędzy jeśli nie jesteś pracowity.

Jest takie powiedzenie “szczęście sprzyja lepszym”, i ja się z tym zgadzam. Człowiek musi dać z siebie maximum a resztą zajmie się Bóg.

 

 

Updated: 1 stycznia 2020 — 22:45

5 komentarzy

Add a Comment
  1. Dziękuję za konkretne życzenia zbudowane na mądrości Bożej i takie tylko przyjmuję chociaż osobiście stronie od tego o czym świat krzyczy np. teatru sylwestrowego i życzenie, ktore jak napisałeś nic nie wnoszą jeśli my najpierw nie dołożymy wszelkich starań.

  2. Dziękuję za miłe życzenia! 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: