Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Organizuje się nam teatr przed wojną?

 

https://www.youtube.com/watch?v=0lGukaPq7Fw

10 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Jaka zgoda bandy 4rga w kwestii krytyki tego co powiedział Prezydent Rosji.Tematu by nie było gdyby nie od lat ataki słowne na Rosję szczegolnie tych z po-pis przy milczeniu pozostałych psl sld .Co ma być będzie ….

  2. Ktoś napisał “Nie dajcie się nabrać. Bawią się w ” złego i dobrego glinę”. To zwykła ustawka. Putin nie przypadkowo zaatakował Polskę.”

    Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-ambasador-izraela-o-slowach-putina-to-niemcy-zaczely-ii-wojn,nId,4235354#comments4-1utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  3. No dobrze, więc powiadasz, że będzie wojna, że mamy zachowywać się tak jakby przyjście Jezusa było za sto lat, ale jak zachować się w takiej sytuacji gdy właśnie spełniają się proroctwa o czasach ostatecznych. Spójrz na pogodę, przecież jeszcze w październiku tego roku można było chodzić po dworze bez kurtki. Spójrz na rekordowe zadłużenie prawie wszystkich krajów świata które prawdopodobnie nigdy nie będzie uczciwie spłacone, już teraz są problemy ze spłatą otsetek. Spójrz na ekspansję GMO, przecież jeżeli skrzyżujemy GMO z normalnymi uprawami bez GMO, to nastaną czasu głodu, jakich świat nie widział, bo trzeba będzie je spalić. Spójrz na bomby atomowe, kiedyś były tylko dwie, dzisiaj mamy ich tysiące, wystarczy, żeby zniszczyć cała ludzkość. Zanotowaliśmy pierwszy w historii okres ujemnego przyrostu naturalnego, którego nie d się wyjaśnić epidemią ani wojną. Czy to nie wystarczy żeby stwierdzić że będzie koniec świata

    1. Myślę, że Detektywowi chodzi o podejście podobne do tego z wypowiedzi Lutra: “Gdybym nawet wiedział, że jutro świat przestanie istnieć, to jeszcze dziś zasadziłbym drzewko jabłoni.”

    2. Zanim będzie koniec to miną jeszcze lata. Co w takim razie chciałbyś robić, skoro nie żyć normalnie, tak jakby Jezus miał przyjść za 100 lat?

  4. Proroctwa spełniają się na naszych oczach. Trzeba czuwać , jak panny mądre a nie żyć jak panny głupie .

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish