Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kulturysta z Kazachstanu Jurij Tolochko chce poślubić swoją dziewczynę robota.

Seks lalka po poddaniu jej operacji plastycznej stała się dziewczyną Jurij Tolochka.

 

Według lokalnych mediów Tolochko spotyka się z Margo od ośmiu miesięcy, a na jego Instagramie pełno jest ukochanych autoportretów tej pary.

 

 

kulturysta wyznał nawet, że dochodzi między nim a jego lalką do kłótni…

 

„Kiedy przedstawiłem jej zdjęcie światu, spotkało się to z dużą krytyką i zaczął się w niej rozwijać kompleks, dlatego zdecydowaliśmy się na operację plastyczną” – powiedział, jak podał dziennik Daily Star .

 

 

Ktoś powie, że świat upada… Tak, ale tutaj jest o wiele więcej informacji niż jakiś kontrowersyjny  news. Wszak do takich przywykliśmy. Szok goni szok. W Japonii mężczyzna poślubił hologram:

 

Japończyk „poślubił” hologram.

 

Wynaturzenie, zboczenia, stały się jakby normą.

 

Jednak ten news ma drugie dno. My nie wiemy czy ten kulturysta dostał pieniądze czy nie za ten cały show, aby promować transhumanizm. To jest programowanie ludzi przez oswajanie z chorym światem szatana jaki promuje system biblijnej bestii.

 

Innym tego aspektem jest metafora lalki. Otóż gros kulturystów ma prawdziwe jeszcze dziewczyny, ale czy aby na pewno to nie są takie właśnie lalki? Wygląd podobny jak i oczekiwania osób łożących nadzieję tylko w mięśniach. Od razu podkreślam, że ćwiczę, a więc nie wrzucam wszystkich do jednego worka.

Po prostu siłownia może być bogiem.

 

Ten przypadek to tylko i aż symbol tych czasów czy raczej żniwa ostatnich dekad, gdzie dzieci były programowane przez Disneya. Chłopcy widzieli lalkowaty typ księżniczek i takich później podświadomie szukali. Pamiętam jak mój kolega z podwórka zbierał wszelkie wycinki Madonny. To był jego ideał.

Czy dziewczynki nie szukały później Kenów a chłopcy takich Barby?

Czy rodzice kontrolują jaka kultura jest im wstrzykiwana przez system, przez amerykanizację, przez te protestancko-katolickie USA?

Paradoksalnie co do stylu życia najbliżej Bożym standardom jest u Świadków Jehowy i oczywiście Adwentystów.

 

Ten news świadczy o wymieraniu relacji między ludźmi. Nie powinniśmy się karmić taką sensacją. Taka postawa zadziwienia i sensacji jest typowa dla nienarodzonych na nowo mas. Łatwiej jest powiedzieć “chory świat” aniżeli martwić się o innych. Nie możemy chować pod korcem  Dobrej Nowiny również dla takich ludzi. Dlaczego mamy nie mówić o takich newsach w kontekście Bożego Życia. Wykorzystujmy takie newsy nie dla sensacji a dla ewangelizacji.

 

Niechaj Jezus Chrystus zbawi Jurija Tolochka od wszelkiego zwiedzenia. Amen.

 

 

 

 

Updated: 10 grudnia 2019 — 16:38

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Może i to śmiesznie wygląda i brzmi ale mi człowieka jest mega szkoda. Nikt normalny z własnej woli nie żeniłby się z lalką. Nie wiemy co jest w sercu tego człowieka. Ale myślę, że gdyby mógł z pewnością ożeniłby się z normalną kobietą a to co robi może wynikać z jakichś problemów emocjonalnych albo ogólnie rzecz biorąc z problemów związanych z samym sobą. Ja go tam po części rozumiem nawet. W świecie ludzie różne problemy mogą mieć w głowie. Ale też nie mówię, że to co robi jest ok, bo nie jest.

  1. Faktycznie, cała ta sytuacja może mieć jeszcze kolejne dno w postaci właśnie jakichś problemów emocjonalnych człowieka…

 2. Sundar był dobry były mocne śmiechy ale to przebija sundara który był w niebie i gadał z Abrahamem, dobrze śmiejmy sie z tych debili, no bo co innego można z tym zrobić :))) nie ma co się smucić , stary świat upada bo niszczy się sam, no nie do końca sam. Zastanawiam się co oni jeszcze wymyślą. Twój komentarz dobry i wnikliwy oby tak dalej nie dajmy się zwieść.

  Pozdrawiam i czekam na newsy.

 3. Dobrze myślisz Piotrze aby takie newsy używać do ewangelizacji, myslenie wycelowane w punkt obronny dla pozbawionych kompasu Żywego Słowa.
  Mnie takie newsy utwierdzają w przyblizaniu się do Jezusa i oby więcej być na bieżąco z tym, co dzieje się na świecie, chociaż w jakimś % za co dziękuję. Nie sprawdzam Onet czy Wp, Interia bo tutaj mam newsy z punktu biblijnego i wierzącego brata, rzetelnego w pisaniu.
  Nabywaj mądrości, nabywaj rozumu! Nie zapominaj słów moich ust i nie uchylaj się od nich! Nie zaniechaj jej, a będzie cię strzegła, ukochaj ją, a zachowa cię!
  Przypowieści Salomona 4,5-6

  1. Podziękował 🙂
   W sumie i ja nie zaglądam na wp.pl czy interię. Chyba, że ktoś coś mi poleci. Onet.pl również ograniczam bo już jest mocno lewicowy jak wp.pl
   Lewicowy czyli tej jednej słusznej nacji.

   1. Czas jest zyciem, dlatego za każdym razem dobrze spędzam czas, kiedy odwiedzam zaufanego bloga ? Muszę zacząć drukować materiały o wykładach z różnych dziedzin Biblii z bloga, jak tylko ogarnę drukarkę ?

    Błogosławię autora i wiernych czytelników w Panu?

    1. Błogosławię i ja mojej sister na wygnaniu 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: