Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sataniści dobrze wiedzą, gdzie wylądują. Chrześcijanie nie.

Przez weekend zastanawiałem się nad ludźmi pozbawionymi refleksji, którzy nie chcą poznać Boga lub nad tymi, którzy uznają się za chrześcijan a mają w sobie wiele jadu i złej woli. Doszedłem do wniosku, że najbardziej zwiedzeni są chrześcijanie i muzułmanie. Tylko o ile muzułmanie kompletnie nie wierzą w Syna Bożego, tak część chrześcijan wierzy w istnienie Jezusa tak samo jak demony wierzą, ale nie są posłuszni Jezusowi.

 

Znalazłem okładkę zespołu metalowego świadczącą o ich pełnej świadomości:

 

 

Tytuł płyty to “Bezbożni lamentują”.

 

Myślę, że takich ludzi Bóg zniszczył w Sodomie literalnie.

 

 

“Biada wam, ludzie bezbożni, że porzuciliście prawo Boga Najwyższego”. Mądrość Syracha.

 

Każdy złoczyńca porzuca Prawa Najwyższego.

 

Ta metalowa kapela ma takie  utwory czy raczej potwory jak

” Przeklęty Mesjasz”

czy

“Bestia Objawienia”.

 

Oni są zupełnie albo w dużej mierze świadomi.

Do chrześcijan, a zwłaszcza katolików nie docierają Słowa Jezusa:

“kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. 22 Wielu powie Mi w owym dniu: “Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?” 23 Wtedy oświadczę im: “Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy czynicie BEZPRAWIE. “”

 

 

Teraz zbliża się czas tzw Bożego Narodzenia. Masy ludzi są przekonane, że kościół rzymski daje im zbawienie przez sakramenty ale ich uczynki nie są zgodne ze Słowem samego Boga – z Biblią. Wybrali kłamstwo i zaufali ludziom.

 

(9) Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! 

 

Zawróćmy uwagę, że tutaj nie jest napisane: “czyż nie wiecie, że  nie chodzący na mszę nie posiądą królestwa”.

 

Sataniści przynajmniej nie oszukują siebie. Tak, tam będzie lament. Oni to wiedzą z biblii:

 

” I wrzucą ich do pieca z ogniem. Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów”. Mateusza 13.42.

 

 

Osobiście uważam, że będzie to nie literalny ogień piekielny ale stan rozpaczy. Pan Jezus powiedział w Apokalipsie do letnich chrześcijan:

 

 Ty bowiem mówisz: “Jestem bogaty”, i “wzbogaciłem się”, i “niczego mi nie potrzeba”,
a nie wiesz, że to ty jesteś nieszczęsny i godzien litości,
i biedny i ślepy, i nagi.
18 Radzę ci kupić u mnie
złota w ogniu oczyszczonego,
abyś się wzbogacił,
i białe szaty,
abyś się oblókł,
a nie ujawniła się haniebna twa nagość,
i balsamu do namaszczenia twych oczu,
byś widział.

 

 

Złoto w ogniu oczyszczone to czasu ucisku dla chrześcijanina, to czas tzw “wypalania”.

 

Syrach, którego protestanci fałszywi odrzucili ze względu na uhonorowanie Prawa Bożego, którego nienawidzą  to poświadcza:

 

“Bo w ogniu doświadcza się złoto, a ludzi miłych Bogu – w piecu utrapienia.”

 

Zatem piekło według mojej oceny i zarazem na podstawie Pisma pisząc, będzie miejscem wspólnoty z demonami, ale bez ognia literalnego. Będzie to lament i zgrzytanie zębów; ogłaszając wyrzuty sumienia, tortury umysłu, poczucie niewyrażalnego bólu i karę, grzesznicy poczują zło które czynili a które teraz wypierają z siebie. Będą wściekli i pełni furia i czarnej rozpaczy.

Rozpacz  to bardzo ciężki dla umysłu stan. Jednak większość woli żyć po swojemu i nie szukać Boga, a tak jak  wiele razy ostrzegał Izrael tak przez swoje owieczki ostrzega i teraz.

 

Szukajcie Pana, gdy się pozwala znaleźć, wzywajcie Go, dopóki jest blisko! 7″ Izajasza 55. 

 

 

Już niebawem nie będzie wymówek.

 

 

21 komentarzy

Add a Comment
 1. Czy piekło a jezioro siarki i ognia to to samo?
  Gdzieś w Biblii ostatnio przeczytałem że nie. Nie pamiętam tylko gdzie.

  1. Nie. Piekło to powszechny grób ludzkości. Ludzie w niebycie oczekują na zmartwychwstanie. Jezioro siarki i ognia to całkowite uniceswienie na zawsze.

 2. A jeśli rzeczywiście jest ten fizyczny?? Mi się wydaje, że jest. Pewien pastor powiedział, że dla każdego z nas jest miejsce w piekle. Ale to od nas zależy czy to miejsce będzie puste jeśli będziemy słuchać i wypełniać wolę Boga daną nam przez Pana Jesusa Chrystusa.

  1. Wydaje mi się, że jeśli dostaniemy nowe ciała duchowe w niebie to Ci którzy trafią do piekła również będą je mieli i cierpieć będą duchowo.

  2. “to od nas zależy”
   osobiście nie zgodzę się z ów pastorem. Gdyby zbawienie było w naszych rękach to ja bym je stracił chyba już z kilka razy od stycznia. Jestem zdania, że człowiek nie może nic dołożyć do zbawienia i całkowicie może je zawdzięczać Bogu.

   1. I tu mam właśnie pewną zagwozdkę. Nie daje mi to spokoju 🙂 Bo to wydaje się nielogiczne, że nie mielibyśmy wpływu na nasze zbawienie. Jeśli nie my to kto ? Cały otaczający nas świat jest swego rodzaju analogią. Przykład: czy uczeń nie ma wpływu na to czy zda do następnej klasy? Czy o zdaniu matury decyduje to jak się uczeń przyłoży do nauki ? Czy na maturze może napisać byle co a o zdaniu czy nie i tak zadecyduje dyrektor szkoły?

    Czy w pracy będąc na “śmieciówce” i marząc o umowie na czas nieokreślony też można nie przykładać się do pracy, spóźniać się zaniedbywać obowiązki albo sobie wypić piwko przed pracą aby było weselej? Bo i tak umowę na stałe się dostanie? A wracając do zbawienia uważam, że po to mamy 10 przykazań których nikt nie zniósł aby według nich postępować i na tej podstawie uzyskać zbawienie. Przecież 10 przykazań po coś dostaliśmy.

    W kościele katolickim jak jeszcze do niego chodziłem też zastanawiało mnie czy zbawienie kogoś zależy od tego czy się opłaci księdzu za wypominki czy mszę.

    1. Zbawienie jest z łaski przez wiarę a nie z uczynków [ef2:8-9] i człowiek nie może nic do niego dołożyć. Cały wkład człowieka w zbawienie jest taki, że może je albo przyjąć 2kor5:17, albo odrzucić: hebr6:4-6 oraz hebr 10:29. Nawet to, że wierzę jest z łaski, a nie jakieś tam moje własne starania i wysiłki. Nie mam niczego, czego bym nie otrzymał. Przykłady które przytoczyłeś opierają się na uczynkach a jest o tym jasno napisane w Rz6:23. 10 przykazań jak i cały zakon został dany Izraelitom nas obowiązuje nauka apostolska, która też odnosi się do dekalogu. Ale chrześcijanin nie powinien żyć według prawa, czyli według litery powinien natomiast żyć blisko Pana i być napełniony Duchem Świętym dzięki czemu przestrzeganie prawa będzie przychodzić samo z siebie jak gdyby. Bo napisano litera zabija, Duch ożywia. Im bliżej jesteś Chrystusa tym bardziej jesteś do Niego podobny w codziennym życiu. Na tym polega łaska i nowe życie w Chrystusie, że nie jesteś niewolnikiem grzechu i mając wybór wybierasz posłuszeństwo zamiast grzechu. Na przykładzie alkoholu; mogę się napić piwa ale nie piję bo nie chcę. Nowonarodzona osoba nienawidzi grzechu i nie chce mieć z nim nic wspólnego. Chociaż upadki się zdarzają, bo choć duch jest nowy to ciało stare i niedoskonałe. Jeśli chcesz być zbawiony to módl się o to ze szczerym sercem. Jest napisane, kto do mnie przychodzi tego nie wyrzucę precz. Ja czekałem kilka lat na zbawienie.

     1. Nie bardzo rozumiem co masz na myśli Macieju pisząc że 10 przykazań Bóg dał Izraelitom, a nas obowiązuje nauka apostolska która tylko odnosi się do 10 przykazań. Czyli właśnie zanegowałeś 10 przykazań ??? Według Ciebie może je wyrzucić ? Chyba nie to miałeś na myśli. Ja uważam że przykazania nadal obowiązują wszystkich. Niema lepszej instrukcji aby żyć szczęśliwie i bezpiecznie 🙂

    2. Zbawienie jest z łaski przez wiarę. Kazdy z nas grzeszy, karą za grzech jest smierc. Jesli uwierzysz w odkupieńczą smierć Syna Bozego, to Bóg okaze ci łaskę na podstawie tej wiary. Z wdzięcznosci zaczynasz uważniej słuchac Bozych instrucji i wprowadzasz je w czyn. Dążysz do doskonalości, ale samemu do niej nie dojdziesz. Zatem zbawienie jest z łaski przez wiarę a nie z uczynków.

     1. Dodam tylko że ofiarę na krzyżu złożył sam Bóg Stworzyciel Nieba i Ziemi Jezus dlatego też nic nie można do tego dodać ani nic nie może zrobić człowiek ponad ten czyn żeby się zbawić amen.

      1. Chyba jednak nie Marcinie, Jezus syn Boga gdy umierał na krzyżu mówił przecież: Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią (Łukasza 23.34). Ojcze, w Twoje ręce powierzam ducha mojego. Po tych słowach wyzionął ducha (Łukasza 23.46)
       Mówił te słowa do Boga czyli swojego ojca a nie sam do siebie.

     2. Hannah, dążenie do bycia lepszym – zgoda. Czyli robienie dobrych rzeczy i nie robienie złych rzeczy. Gdyby ktoś nie dążył do bycia lepszym to by stał w miejscu i czekał na tą swoją łaskę 😉 A tak raczej nie jest 🙂 Czyli jednak warto być dobrym i dobrze postępować.

      Uważam że tak łatwo nie będzie, że za bierność i czekanie na łaskę będzie zbawienie.
      Po wypędzeniu Adama i Ewy z raju Bóg powiedział, że człowiek będzie w pocie czoła pracował. Za darmo i za nic to tylko nachodźcy dostają socjal i mieszkania. Czy ich to uszlachetnia? Wręcz przeciwnie.
      W 10 przykazaniach masz prosty przepis jak być lepszym człowiekiem.
      Czy Hiob otrzymał błogosławieństwa od Boga tylko dlatego że Bóg miał taki kaprys czy może dla tego, że był człowiekiem prawym i dobrze postępującym?
      Trzeba się dokładnie nad tym zastanowić i czytać biblię aby to zrozumieć.

  3. piterek3688 (ex 1234)

   A czy to nie jest przypadkiem odwrotnie, gdzie Biblia stwierdza za słowami Jezusa, że “miejsca w domu mego Ojca jest wiele” (coś w ten deseń)?

 3. Mam pytanie do Mądrości Syracha. Podobno jest ona w wielu miejscach niezgodna z resztą Biblii, dlatego ją odrzucono
  Następnie trzymaj się rady twego serca, gdyż nad nią nie masz nic godniejszego wiary. (14) Dusza bowiem człowieka zwykła czasem więcej objawić niż siedem czat siedzących wysoko dla wypatrywania ” – Syrach 37:13-14 ” Podstępne jest serce, bardziej niż wszystko inne, i zepsute, któż może je poznać? ” – Księga Jeremiasza 17:9 Biblia Warszawska ….. ” Kto ufa własnemu sercu, ten jest głupi ” – Przypowieści Salomona 28:26 Biblia Warszawska
  Albo teksty typu “Lepsza przewrotność mężczyzny niż dobroć kobiety” itp.

  1. sprawy dyskusyjne.
   Ja wybieram to co jest w 100% zgodne z resztą. W samej biblii czasem pozornie są sprzeczności

 4. Na Halloween 2019, czyli niedawno, został wyemitowany 666 odcinek The Simpsons. Oglądał ktoś?

 5. Wiem że reklamy muszą być no ale chyba nie takie.

  1. no właśnie. Zgłaszajcie proszę nieodpowiednie reklamy a ja wtedy zablokuje. Na to mam wpływ. Na nowe wpływu nie mam.

  1. ażeby pokazać letniość kościołów. Trzej aniołowie mający głosić poselstwo mają rozrywkę.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: