Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nowo odkryte skamieliny pokazują, że węże miały nogi co autoryzuje Biblię.

Szatan wcielający się w węża kusił Ewę najprawdopodobniej na stojąco….

 

 

Kilka skamielin wymarłej grupy wężów o nazwie „ Najash ” sprzed 100 milionów lat zostało odkrytych w Patagonii w Argentynie .

Nazwa grupy pochodzi od słowa nachash, które zarówno w biblijnym, jak i współczesnym języku hebrajskim wskazuje na węża.

Jak donosi New York Times , skamieliny, które zawierają kilka czaszek , wydają się sugerować, że węże mogły stracić przednie nogi miliony lat wcześniej niż tylne.

Oczywiście jak przystało na systemowych naukowców świat istnieje miliony lat.

 

Pojęcie, że węże powstały jako czworonożne zwierzęta, zostało zaakceptowane przez naukowców od kilku lat, chociaż według „ Timesa” nie znaleziono skamielin potwierdzających teorię.

Przed niezwykłym odkryciem w Patagonii badacze sądzili, że dwunożna faza była co najwyżej przejściowa między czterema nogami i ciałem bez kończyn. Teraz wydaje się, że przejście mogło trwać dziesiątki milionów lat.

 

źródło:

https://www.jpost.com/

 

Co jest interesujące, wiele figur chińskich węży do tej pory przedstawiana jest razem z kończynami…

 

 

 

 

Jeśli to prawda, to byłoby to jedno z potwierdzeń wydarzeń biblijnych, które przez złośliwych nazywane są często bajkami lub mitami….

 

 

Updated: 26 listopada 2019 — 14:59

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Minotaury też istniały. Pan Jezus zniszczył ziemię przede wszystkim przez grzech genetyczny. Nie mamy pojęcia ja to mogło wyglądać, ale nie przez przypadek pokazują nam w filmach ludzi z głowami zwierząt czy odwrotnie np. Opowieści z Narnii, mity greckie Wiem że brzmi to niewiarygodnie ale tak było.

  Szatan może przybrać jakakolwiek postać. W Pokucie Adama przybrał postać pięknego anioła (którym przecież był) i poraz drugi okłamal Ewę. Dlatego też bardzo często złe duchy są w na pozór bardzo dobrych ludziach…

  1. Jest gdzieś w Biblii coś na temat Minotaurów? Gdzie można na ten temat przeczytać? Ciekawy temat.

  2. Dokładnie, zdrowy rozum nie chce tego przyjąć, ale weźmy chociażby oceany – w większości niezbadane i nikt nie ma 100% pewności, czy gdzieś tam w głębinach akurat nie pływa Lewiatan, jakkolwiek miałby wyglądać…

   1. Co do minotaurów, nie był bym tego taki pewien. Jest wiele dziwnych stworzen, w roznych mitologiach z całego swiata. Problem polega na tym, ze człowiek nie znajduje zadnych szkieletów pod ziemią z tego co mi wiadomo. W przeciwieństwie np. do dinozaurów. Można powiedzieć, ze celowo to ukrywają, tylko po co mieli by to robic? Co do nawet “gigantów” z biblii, to i ich szkieletów bardzo mało znaleziono, z czego podobno wiekszosc to fake.

 2. Ellen G White opisuje weza ktory kusil Ewe jako stworzenie o postorze czlowieka ze skrzydlami.

 3. Może trochę z innej beczki, ale obejrzałem właśnie poruszające świadectwo, którym się dzielę z chętnymi:

 4. Który współczesny gatunek węża zywi się prochem ziemi? Ks.Rodzaju

   1. raczej nie chodzi o dosłowne jedzenie prochu. Jest to pewien rodzaj “przekleństwa” który stosuje się slyszalem do dziś na bliskim wschodzie. Pozatym nie pamiętam gdzie, ale gdzies w starym testamencie, prorok pisze o ludziach, ze będą jesc proch.

 5. Wąż, smok starodawny… Pamiętam, jak jeszcze byłam dzieckiem “wiedziałam”, że te wszystkie postacie skądś się musiały wziąć, ludzie czymś musieli być inspirowani i nie jest to jedynie wytwór ich wyobraźni (podobnie myślałam o chorobach psychicznych, np. schizofrenii, że ci ludzie mogą mieć kontakt ze światem duchowym).
  Z podobnych ciekawostek – Batman istniał, jego imię to Camatzoz i był powiązany ze śmiercią
  https://www.ancient-origins.net/history/was-mythical-mesoamerican-death-bat-camazotz-inspired-real-giant-vampire-bats-007573

 6. A czy to sie przypadkiem nie laczy jakos z reptilianami? Wiemy , ze szatan koniecznie chce abysmy wierzyli ,ze ufo to obcy z innych galaktyk.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: