Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

LGBT naciska, aby do 2025 r. 20 procent wszystkich postaci telewizyjnych było z LGBT.

Coraz bardziej czuję się jak w Sodomie.

 

 

 

Według raportu zatytułowanego „Where We Are on TV”, który został wydany w czwartek przez Gay and Lesbian Alliance Against Defamation (GLAAD), obecność postaci, które identyfikują się jako LGBT w programach telewizyjnych, jest kluczem do zmiany serc i umysłów w kulturze. Raport powołuje się na ankietę internetową wśród 2 037 osób dorosłych, która wskazuje, że jedna piąta Amerykanów w wieku 18–34 lata i że 12% wszystkich dorosłych identyfikuje się jako LGBT lub inne nieheteroseksualne, niebiologiczne kategorie płci.

Prezes GLAAD, Sarah Kate Ellis, zauważa w raporcie, że „mniej niż jedna czwarta Amerykanów ma bliskiego przyjaciela lub członka rodziny, który jest transpłciowy”, co oznacza, że ​​wielu Amerykanów „dowiaduje się o trans ludziach z tego, co widzą w telewizji, filmach i wiadomościach . ”

 

 

Ankieta internetowa zastosowana w raporcie medialnym GLAAD bardziej odzwierciedla to, co wielu postrzega na temat odsetka osób zidentyfikowanych przez LGBT, niż rzeczywiste dane z renomowanych organizacji ankietowych.

W czerwcu Gallup opublikował wyniki ankiety, w której respondentów poproszono o jak najlepsze odgadnięcie, ilu Amerykanów uważa za gejów lub lesbijek. B

 

Średnio Amerykanie uważają, że 23,6 procent populacji to geje lub lesbijki. Ponad jedna trzecia respondentów sądziła, że ​​odsetek ten przekracza 25 procent; 19 procent oszacowało tę liczbę na około 20–25 procent; 10 procent zgadło między 15 a 20 procent.

Tylko 8 procent respondentów dokładnie zgadło, że odsetek amerykańskich mężczyzn i kobiet identyfikujących się jako gej lub lesbijka wynosił poniżej 5 procent.

Badanie z 2017 r. Przeprowadzone przez Gallup, w którym przeprowadzono dużą rozmowę telefoniczną z dużą próbą losową – obejmującą ponad 340 000 dorosłych Amerykanów – wykazało, że tylko 4,5% populacji określa się jako LGBT.

Gallup zauważył: „Odsetek pokoleń, które identyfikują się jako LGBT, wzrósł z 7,3% do 8,1% w latach 2016–2017 i wzrósł z 5,8% w 2012 r.”

Tymczasem liczba bohaterów LGBT w filmach i programach telewizyjnych skierowanych do małych dzieci stale rośnie.

Na początku tego roku programy dla dzieci „Arthur” i „My Little Pony” obejmowały śluby i pary osób tej samej płci.

Demoralizacja dzieci trwa w najlepsze.

 

W odcinku „Star vs. the Forces of Evil” z 2017 roku na kanale Disney Channel pokazano pary homoseksualne całujące się między innymi podczas koncertu zespołu chłopięcego. W tym samym roku w serialu dla dzieci „Andi Mack” wystąpił 13-letni bohater, który zdaje sobie sprawę, że jest gejem i wychodzi z przyjaciółmi.

 

 

 

Witamy w liberalnej USA i pozdrawiamy z polskiego ciemnogrodu, gdzie LGBT mogą pomarzyć o takich postawach.

 

Teraz popatrzcie jak duch kłamstwa czyli szatana emanuje w LGBT. Ta bezbożna organizacja zorganizowała sobie najpierw badanie pod siebie wykazując, że aż 20% Amerykanów jest LGBT, a następnie domagają się tyleż samo przedstawicieli LGBT w mediach. Później zrobią następne badanie i wyjdzie, że 80% Amerykanów to LGBT. Nie wiem kto od kogo mógłby sie uczyć:  Goebbels od LGBT, czy LGBt uczyło się od  Goebbels.

Jedno jest pewne: gro działaczy LGBT jest tego samego pochodzenia co  Goebbels czyli w lini prostej od mieszkańców Sodomy.

 

Trwa potężna walka, ale społeczeństwo jest tak ogłupione, że nie daj Panie Jezus w przedszkolach ustawowo będą nauczali transeksualiści.

 

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 12 listopada 2019 - 15:01

6 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Kiedy Pan Bóg zainterweniuje.. Już czas bliski ehh. Psychiczny ucisk coraz więcej problemów napięć i to nie ustaje wcale najgorsze. Tylko w Bogu nadzieja.

  1. Musimy byc wytrwali… nie jeden na pewno zrezygnuje w czasach ostatecznych z Jezusa…
   A my bracia i siostry walczymy do konca! Zagrzewam do walki 🙂 Czasy ciężkie, ale wszystko jest tak jak nam objawiono.
   2 Piotra 1.5
   5Dołóżcie wszelkich starań, aby do waszej wiary dołączyć prawość, do prawości poznanie, 6do poznania opanowanie, do opanowania wytrwałość, do wytrwałości pobożność, 7do pobożności braterską życzliwość, a do życzliwości braterskiej miłość.
   🙂

 2. Tacy oni GLAAD (skojarzyło mi się z przymiotnikiem glad – po angielsku zadowolony), to niech się kiedyś nie zdziwią…

 3. Tak! zgadzam się, jeszcze bardziej przybliżmy się do Jezusa i oddzielmy się od świata, mimo, że będzie ciężko wierze, że nas Jezus podtrzyma i da sił do walki.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish