Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

KANYE WEST I KIM KARDASHIAN przebrali się w larwy i robaki.

21-krotny zdobywca nagrody Grammy, Kanye West, zmienił się w muchę domową wraz z żoną Kim Kardashian i czwórką dzieci jako larwy muchy w ich drugim upiornym sezonowym portrecie rodzinnym odsłoniętym w sobotę.

Dzień święty … (nie) święć, profanuj.

 

 

 

39-letnia gwiazda, która ma 242,5 mln obserwujących w mediach społecznościowych, podpisała swój portret na  Halloween : „Preludium West Worms 1.”

 

Czy wyobrażacie sobie narodzonego na nowo człowieka, który głosi i zarazem na Halloween przebiera się za symbol zła i pogardy.

 

“. (25) Odpowiedział Mojżesz: Oto ja, gdy wyjdę od ciebie, będę prosił Pana, a jutro muchy usuną się od faraona, od sług jego i od ludu jego, tylko niech faraon nie oszukuje nas więcej, nie wypuszczając ludu, i pozwoli ludowi złożyć ofiarę Panu.”

 

 

Po raz pierwszy czytamy o muchach w Biblii, gdy Bóg wysyła Mojżesza i Aarona, aby wypowiadali plagi i przekleństwa na faraona, muchy są wyrokiem od Boga. Co one reprezentują? Śmierć, rozkład, rzeczy gnijące, rzeczy odpychające. To właśnie muchy przedstawiają w Biblii. Co z robakami?

 

(24) I odłożyli na następny dzień według nakazu Mojżesza. nie nastąpiło gnicie, ani też nie tworzyły się tam robaki.
. Wyjścia 16:24

“I jeśli twoje oko doprowadza cię do złego, wyłup je. Lepiej ci przecież wejść bez jednego oka do królestwa Bożego, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła, (48) gdzie robak ich nie umiera i ogień nie gaśnie. ” Mk. 

 

W ten sposób ta bezbożna rodzina promuje śmierć, rozkład i zgniliznę.

Ten Samozwańczy narodzony na nowo chrześcijanin Kanye West jest jak większość o ile nie 100% chrześcijańskich gwiazd pomostem między chrześcijaństwem a satanizmem. Cały ten bezbożny system łącznie z ekumenistami ma zatrzeć granice między tym co jest święte a tym co święte nie jest. Celem szatana jest właśnie usunięcie owego oddzielenia tak, aby NIKT NIE MÓGŁ SIĘ POŁAPAĆ GDZIE SĄ GRANICE PRAWDZIWEJ WIARY W BOGA A POGAŃSTWEM (SATANIZMEM)

 

 

 

 

Robak jest symbolem zagubienia i braku nadziei, i prawie za każdym razem, gdy widzimy słowo „robak”, jest to obraz duszy w piekle. A jeśli naprawdę przyjrzysz się temu głęboko i połączysz odnośniki, istnieje wiele dowodów sugerujących, że gdy umrze niezbawiona osoba, dostosuje się ona do wizerunku jej ojca, Diabła, i będzie istnieć jako płonący robak na całą wieczność. Nie wierzysz ? Sprawdź to i przekonaj się sam. Idźcie do Izajasza 66:24 , Job 24:20  i Job 17:14 i zobaczycie, co znajdziecie.

 

W ten sposób marionetka tego systemu udająca chrześcijanina w szabat pokazała gdzie wylądują wszyscy, którzy za nim idą wierząc w cukierkowatego Jezusa.

 

 

 

 

Strona tego pseudochrzescijanina nazywa się Sunday Service co już z samej nazwy jest przeciw Prawu Bożemu.

Usługa Niedzielna…..

 

 

Pamiętaj, abyś dzień sobotni święcił. 9Sześć dni robić będziesz i będziesz wykonywał wszystkie roboty twoje; 10ale dnia siódmego szabat Pana, Boga twego, jest: nie będziesz wykonywał weń żadnej roboty, ty i syn twój, i córka twoja, sługa twój i służebnica twoja, bydlę twoje i gość, który jest między bramami twymi. 11Przez sześć dni bowiem czynił Pan niebo i ziemię, i morze, i wszystko, co w nich jest, a odpoczął dnia siódmego; i dlatego pobłogosławił Pan dniowi sobotniemu i poświęcił go.

 

 

Ten biznesmen muzyczny i człowiek użyczający swej popularności do zwiedzenia ludzi przebiera się za jedno z określeń jego szefa: Władcy Much.

 

Muchy lecą do odchodów, do tego co nieczyste, do grzechu.

 

Kiedyś był taki serial.

Nazwa serialu nawiązuje do tytułu powieści Władca much angielskiego pisarza Williama Goldinga.

Ze względu na wulgarny język i drastyczne sceny Włatcy móch są często porównywani do amerykańskiego serialu Miasteczko South Par

 

Taki jest cel władców much. Kayne jest zdaje się takim pułkownikiem Władcy Much czyli Belzebuba.

 

Belzebub (hebr. בעל זבוב Ba‘al ZebûbBa‘al ZəbûbBa‘al Zəvûv, arab. بعل الذباب, gr. Βεελζεβούλ – dosł.: pan much i komarów, popularnie: władca much.

 

 

Oni wstrzykują dzieciom i tez dorosłym kulturę Belzebuba.

 

Sam West tak bardzo przestrzega wartości jakie nadał nam Jezus, że sprzedaje koszulki i skarpetki w niemałej cenie…

 

Popatrzcie jak ludzie są po prostu głupi. Muszę to nazwać po imieniu…

 

 

Skarpetki za 60zl ale z napisem Jezus Panem. No ale takie schodzone po dniu chodzenia w nich równiez będą miały swoją wartość duchową? Żenua.

 

Za 250 dolarów, czyli mniej więcej 900zł możecie chodzić w super bluzie Jesus is King….

 

 

Czymże się więc różni w swej głupocie protestantyzm amerykański od kultu maryjnego? Od bałwanów, obrazów itp. Bałwań to bałwan a Jezus chce aby prawdziwi czciciel oddawali mu cześć w Duchu i w PRAWDZIE, a prawdą jest Jego Słowo będące batem na Westa i jemu podobnych.

 

Ludzie poszukują uniesień i wrażeń i dlatego przystępują do zwodzicieli. Byle było przyjemnie a co to za różnica czy u Kyna czy u ekumenistów polskich. Grunt żeby można bylo robić swoje….

 

 

_____________

 

Bóg jest wszędzie – nawet w wiadomościach. Dlatego każdą historię interpretuję przez pryzmat wiary.

Umieszczam interesujące materiały pomagające zrozumieć ten świat w kontekście Pisma.

Ale aby robić to co robię wymaga dużo pracy i czasu.

Jeśli więc chcesz możesz mi pomóc być  głosem prawdy w oceanie mainstremowych mediów i katolickich  wspierając mnie:

 

Odbiorca: Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

 

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję wszystkim w imię Jezusa.

 

______________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Jakie okropne te ich stroje…
    A z cenami ubrań zdecydowanie przesadzono, zwłaszcza jeśli chodzi o skarpetki (i ten nadruk po prostu tu nie pasuje) ??‍♀️

  2. Nie wiem, jakoś wyżej wymienione Izajasza 66:24 , Job 24:20 i Job 17:14 nie są dla mnie żadnymi dowodami sugerującymi, jakoby niezbawiona osoba miała istnieć jako płonący robak na całą wieczność… Jakoś tego nie czuję i nie widzę i do głowy by mi to nie przyszło czytając ww rozdziały…

    1. Edit; Źle przeczytałam 🙂 Chyba za wcześnie na czytanie 😀

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish