Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Paragony też zabijają.

Jak podaje portal Buisness Insider paragony powodują wiele chorób.

 

Dr Aleksandra Rutkowska z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego mówiła w poniedziałek, że w paragonach obecny jest bisfenol A (BPA), który może stwarzać realne zagrożenie dla zdrowia pracowników sieci handlowych. “Solidarność” zapowiedziała już, że wystąpi o ich wycofanie.

Ekspertka ostrzegała, że stałe narażenie na kontakt z bisfenolem A może zwiększać ryzyko chorób cywilizacyjnych takich jak niepłodność, otyłość, zaburzenia metaboliczne, zaburzenia rozwoju płodu oraz nowotwory, takie jak rak piersi u kobiet i rak prostaty u mężczyzn. Zwróciła również uwagę, że BPA u kobiet w ciąży może przenikać przez łożysko do organizmu dziecka.”

https://businessinsider.com.pl/finanse/handel/bisfenol-a-w-paragonach-moze-zagrazac-zdrowiu-pracownikow-sklepow/j0r8lwk

 

 

 

Wiadomość tą można potraktować jako symbolikę systemu fiskalnego. Ale znając Solidarność, która jest taką bojówką prawicy na zawołanie i tkwi w tym systemie tak samo jak związek pracodawców Lewiatan (również ciekawa symbolika), to tutaj jest coś więcej. Przez kilkadziesiąt lat nikt o tym nie wiedział sanepid nie interweniował, aż tu nagle okazuje się, że paragony zabijają powoli ludzi.

 

Tutaj jest coś więcej.

System HEKSAGRAMU przygotowuje nas do potwierdzeń TYLKO i wyłącznie elektronicznych!

Popatrzcie ile korzyści będzie. Ochrona środowiska (drzewa, które i tak wycinają pod 5G), profilaktyka zdrowotna (bisfenol).

 

Część tych pracowników/działaczy Solidarności zapewne wcale nie wie o co w tym wszystkim chodzi, ale wiedzą takie jednostki jak te, które decydowały o numeracji PKS linii nr 666 na Hel.

 

30 lat w tzw “wolnej” Polsce truto ludzi paragonami i teraz nagle dowiadujemy się prawdy. To strach pomyśleć z innymi przymusowymi działaniami. Czy o 5G ta sama Solidarność również powie za 30lat, że powoduje raka?

 

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 29 października 2019 - 08:11

8 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Tak, temat nakręcają bo planują jakieś kasy wirtualne wprowadzić w 2020 r. (w formie oprogramowania na tabletach i komórkach).
  Naprawdę ostro przyspieszają z tą nowoczesnością… I 5G ma być też w parkach narodowych, więc nie sądzę, żeby coś się ostało z naszej pięknej przyrody.
  A My walczymy, do samego końca 🙂
  Z Bogiem!

 2. To teraz rozumiem dlaczego od pewnego czasu sieć sklepów, do których chodzę zaczęła pytać klientów czy drukować paragon.

  1. a to dziwne, to w takim razie jak się ma to, że jeśli nie wydasz paragonu klientowi to możesz dostać karę z urzędu skarbowego? Niestety takie coś musiałam podpisać kiedyś w ostatniej pracy, taki dokument o tym, że jestem świadoma takich a takich konsekwencji jeśli nie wydam paragonu klientowi. Nie jestem pewna ale chyba to urząd skarbowy się tym zajmuje. (no chyba, że nie jestem w tym temacie doinformowana bo mało żyję tym światem już). A jeśli chodzi o ”chemiczność” paragonów to już słyszałam kilka lat temu gdzieś, że są trujące… 🙁

   1. To ja tylko doprecyzuję, że mi chodziło o angielską sieć sklepów “Iceland”, bo ja mnieszkam w Wielkiej Brytanii.
    Poza tym obecne tu na rynku polskie sklepy też nie wydają paragonów.

 3. Stwórz problem, znajdź rozwiązanie które jednocześnie pasuje do twojego planu i wprowadź w życie. Stara zasada dzieli rządź.

  1. Otóż właśnie… Poza tym skąd wiadomo że to czego użyto by do paragonów zamiast BPA (bo takim symbolem jest opisywana substancja), nie działa podobnie? ??‍♀️

 4. Szanowni Państwo, spokojnie. Bisfenol A zniknie z paragonów na początku 2020 r., zgodnie z rozporządzeniem UE z 2016 r. Problem jest w tym, że większość sieci handlowych zacznie kupować rolki kasowe z jego następcą, bisfenolem S, który jeszcze szybciej przenika przez skórę i także w jego przypadku naukowcy udowodnili szkodliwość. Można jednak temu zapobiec. W Polsce mamy już dostępne rozwiązanie, które jest całkowicie pozbawione wszelkich bisfenoli, a nawet fenoli. I nie, to nie eparagon 😉 To papierowe rolki kasowe, zwane Zdrowym Paragonem. Zero bisfenoli = zero stresu, że mogą przenikać przez skórę.

  1. O tym bisfenolu S nie wiedziałam, dzięki za info i ostrzeżenie…
   Ten cały Zdrowy Paragon to całkiem niezły pomysł, mam nadzieję że się przyjmie…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish