Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bajka “Salma w Krainie Dusz” ma utwierdzić dzieci i…rodziców o istnieniu duchów ludzi. Ukryty satanizm.

Dzięki bystrości mojej stałej czytelniczki, którą notabene chrzciłem przedstawiam Wam opis filmu oraz mój komentarz.

Justyna napisała na wstępie:

 

Nowa bajka dla dzieci, która niedługo wejdzie do kin, promuje obrzydliwe rzeczy, takie jak wywoływanie duchów…

 

Z opisu pod filmem:

 

 

“Salma w Krainie Dusz” – oficjalny zwiastun kolorowej animacji idealnej na Halloween! W kinach od 8 listopada:

 

Najlepsza kinowa propozycja na czas Halloween! Pełna duchów, czarów i sympatycznych bohaterów opowieść o dziewczynce, która wyrusza na poszukiwanie zaginionych rodziców. Aby ich odnaleźć, ze słonecznego Meksyku – ojczyzny tacos, sombrero i wąsatych mariachi przeniesie się w zaświaty, gdzie doświadczy niezapomnianej przygody poza kresem doczesności. „Salma w Krainie Dusz” to łącząca wiele stylów graficznych, pełna wzruszeń animacja o przyjaźni, wierze i realizacji najskrytszych marzeń. Wspaniała lekcja szacunku, dorastania i wzajemnej, rodzinnej miłości.

Witajcie w Santa Clara, meksykańskim mieście cudów. To tutaj, raz do roku, duchy zmarłych przybywają do naszego świata, aby miło spędzić dzień w towarzystwie najbliższych. Jest to czas wielkiej radości dla wszystkich poza szesnastoletnią Salmą. Osierocona dziewczynka nigdy nie poznała swoich rodziców i dlatego nie może sprowadzić ich na ziemię. Wszystko zmienia się, gdy w ręce Salmy wpada tajemniczy medalion. Dzięki mocy amuletu dziewczynka dowiaduje się, jak odszukać mamę i tatę. Wkrótce ona i jej przeszywani bracia, Jorge i Pedro, rozpoczną niezwykłą wyprawę, która przeniesie całą trójkę w zaświaty. W krainie duchów czeka ich wspaniała przygoda, w czasie której Salma odkryje prawdę o rodzinie oraz własnych, głęboko ukrytych zdolnościach. Mocach, o których nie miała dotąd pojęcia.

 

Justyna doskonale dobrała do tego filmu cytat biblijny jako podstawę Prawną:

 

“Gdy wejdziesz do ziemi, którą PAN, twój Bóg, ci daje, nie ucz się postępować według obrzydliwości tych narodów. Niech nie znajdzie się pośród was nikt, kto by przeprowadzał swego syna lub córkę przez ogień, ani wróżbita, ani wróżbiarz, ani jasnowidz, ani czarownik; Ani zaklinacz, ani nikt, kto by wywoływał duchy, ani czarnoksiężnik, ani nekromanta. Każdy bowiem, kto czyni takie rzeczy, budzi odrazę w PANU. Z powodu tych obrzydliwości PAN, twój Bóg, wypędza przed tobą te narody.” (Pwt 18:9-12)

 

 

To dzięki Słowu Bożemu wiemy, że wywoływanie duchów jest zakazane, a dzięki relacjom ludzi wiemy, że wywoływanie duchów sprowadza na ludzi demony a w konsekwencji nieszczęścia. Później tacy ludzie mówią “Boga nie ma, bo jakby był….”

 

Bóg jest i chce dla nas dobra i dlatego daje nam swoje Prawo jako drogowskaz, kodeks postępowania.

 

 

 

To satanistyczne elity wstrzykują taka kulturę dla dzieci oswajając je ze złem. Najpierw bajka, później Halloween, później gry komputerowe a la “Księga Czarów” a następnie oddawanie życia diabłu jak Bob Dylan:

 

 

Bajka ta jest tak naprawdę czymś co nazywa się ewokacją:

 

Ewokacja jest aktem wzywania lub przywoływania ducha , demona , bóstwa lub innego nadprzyrodzonego przedstawiciela w zachodniej tradycji tajemniczej . Porównywalne praktyki istnieją w wielu religiach i magicznych tradycjach i mogą wykorzystywać użycie substancji zmieniających umysł z wypowiadanymi formułami słów lub bez nich.”

 

Ludzie, chrońcie swoje dzieci od Halloween. Szanowni katolicy, jeśli nie chcecie przyjść do Biblii i Słowa Bożego, to przynajmniej posłuchajcie mnie, a właściwie Słowa Bożego w tej kwestii i nie pozwalajcie swoim dzieciom na “zabawę” w Halloween i tym bardziej w wywolywanie duchów i oglądanie tej …”bajki”. Jakże niewinnie to brzmi – bajka. Takie dla dzieci, takie niewinne…. Ale to nie są żarty. To nie jest niewinne.

 

Ale popatrzmy na potencjalny skutek wywoływania duchów. Nie wiem na ile to jest realne. Chyba nie padło tam imię Jezusa, aczkolwiek jest to wielce prawdopodobny skutek opętania , które jest skutkiem wywoływania duchów.

 

 

Ludzie kochający swa zmarłą rodzinę mogą posunąć się do wiary w ich duchy, ale biblia jasno mówi, że po śmierci człowiek zapada w sen. Sa to slowa Jezusa:

 

(11) To powiedział, a następnie rzekł do nich: Łazarz, przyjaciel nasz, zasnął, lecz idę, aby go obudzić. (12) Uczniowie rzekli do Niego: Panie, jeżeli zasnął, to wyzdrowieje. (13) Jezus jednak mówił o jego śmierci, a im się wydawało, że mówi o zwyczajnym śnie. (14) Wtedy Jezus powiedział im otwarcie: Łazarz umarł,: Jana 11.

 

 

 

 

“Żyjący bowiem wiedzą, że umrą, ale umarli o niczym nie wiedzą i nie mają już żadnej zapłaty, gdyż pamięć o nich uległa zapomnieniu: Koheleta. 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 24 października 2019 - 21:20

3 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Dzięki za ostrzeżenie…
    Rozumiem, że dziewczynka tęskni za rodzicami, których nigdy nie poznała (w ogóle tęsknota za bliskimi osobami to ciężki temat), ale żeby od razu wywoływać duchy? (cóż) Brrrrrr ?

  2. Niestety, w kulturze Meksyku jest to dość popularne. A podobno to katolicki kraj.

  3. Sam opis wywołuje u mnie mdłości.
    Straszne i strasznie frustrujące, że ludzie nie widzą prawdy (z domieszką kłamstwa ku zwiedzeniu oczywiście) podstawianej im pod nos. A nawet, jeśli widzą, to pozostają w zwiedzeniu. Osobiście nie jestem w stanie oglądać takich filmów, nawet gdybym chciała. Obecność zlego wyczuwam intensywnie i jest to bardzo męczące (podobnie mam z utworami muzycznymi). I niekoniecznie chodzi o strach, po prostu pojawia się swego rodzaju duchowy dyskomfort, co skutkuje energetycznym wyczerpaniem. Kiedys będąc w gościach zostałam zmuszona oglądać horror. W prawdzie słaby, ale duchowo ciężko to znosilam.
    Przy okazji, jest tu ktoś, kto posiada dar rozeznawania duchów? Wydaje się, że Bóg dał mi go w prezencie, ale nie do końca rozumiem, w jakim celu. Poki co odczuwam w większej mierze jego skutki uboczne…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish