Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tysiące czarownic kontynuuje „Wiążące zaklęcia” przeciwko prezydentowi Trumpowi.

 

 

Jakby walka z prowadzonym przeciwko niemu dochodzeniem w sprawie impeachmentu Demokratów nie była wystarczająca, prezydent Donald Trump będzie musiał następnie zmierzyć się z „wiążącym zaklęciem” rzuconym przez „tysiące” czarownic późną piątkową nocą.

Gdy zbliża się Halloween pod koniec miesiąca, kilka mediów donosi, że czarownice przeciwne prezydentowi Trumpowi planują rzucić „wiążące zaklęcie” na jego administrację. Takie doniesienia o używaniu czarów przeciwko Prezydentowi nie są niczym nowym. Czarownice próbują rzucać czary na Trumpa od jego inauguracji w 2017 roku.

 

Ktoś mógłby powiedzieć że Trump jest w tym systemie. Tak, to prawda, ale cały czas przy takich sytuacjach zapraszam do księgi Daniela aby wskazać jak zmieniali się władcy podczas niewoli babilońskiej. Władca władcy nierówny. Inaczej było za Wałęsy, inaczej za Kwaśniewskiego a inaczej za Dudy.

 

Te samozwańcze „czarownice”, zaplanowały na 25 października o 23:59, planują przeprowadzenie rytuału, który ma „związać”, ale nie skrzywdzić Prezydenta w przeciwieństwie do „klątwy” . Te wiedźmy wierzą, że robią coś pozytywnego dla całego kraju, nie pozwalając prezydentowi Trumpowi wyrządzić szkodę Stanom Zjednoczonym przez jego działania.

 

 Czarownice zwiększają swoje zaangażowanie polityczne od czasu wyboru Trumpa, rzucając zaklęcia na „Bind Trump”. W ubiegłym roku 13 000 członków Facebooka rzucało regularne zaklęcia na Donalda Trumpa.

Swoją drogą jest interesującym zezwalanie Facebooka na takie praktyki. Usuwają za tzw mowę nienawiści wobec ludzi zboczonych ale zezwalają rzucać zaklęcia…

 

Czary stale rosną w Stanach Zjednoczonych od lat 90.

Trinity College w Connecticut śledził występowanie czarów przez około 18 lat. Naukowcy odkryli, że w 1990 r. W Stanach Zjednoczonych było około 8 000 Wiccan. Liczba ta wzrosła do 340 000 w 2008 roku. 

 

Symbolem Wikkan jest pentagram.

 

 

 

 

Różaniec pochodzi właśnie od bogini Wiki:

 

Demoniczna historia różańca wcale nie tylko katolickiego. Narzędzie bluźnienia Bogu.

 

Trzeba też przy tej okazji zaznaczyć, że świat duchowy istnieje i ma on swoją politykę. To jest walka.

 

 

 

Updated: 23 października 2019 — 08:22

4 komentarze

Add a Comment
  1. Mam do Was pytanie. Czy ktoś wie może, czy biorąc ślub w urzędzie stanu cywilnego można ”wypożyczyć” lub ”wykupić” urzędników na świadków ślubu, jeśli ktoś nie ma nikogo od siebie?

  2. W usc to pewnie nie ma takiej uslugi ale podobno na forach ślubnych zdarzają sie poszukiwania świadków. Jak nie ma w realu to internet zostaje 🙂 To tak jak z wierzacymi w PL 🙂

    1. Właśnie, jeśli nie ma się nikogo takiego w realu, to warto poszukać na forach ślubnych, ewentualnie na grupach ślubno – weselnych na Facebooku (jeśli masz konto, rzecz jasna)…

    2. Dostałam z urzędu informację, że można wypożyczyć urzędników na świadków ale tylko w godzinach ich pracy. Ale dzięki za podpowiedzi :).

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: