Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Miasta to smażalnie elektromagnetyczne ludzi a kościół katolicki bierze w tym udział. Bardzo ważne informacje!

Sprawa niby nie jest nowa, ale dochodzą pewne fakty no i w poniższym filmie mężczyzna bada poziom promieniowania wokół budynku kościoła katolickiego.

Sprawa jest bardzo ważna i dlatego tekst mój będzie miał charakter apelujący i uświadamiający. To jest życie Wasze i Waszych rodzin.

 

Oto analizowany film:

 

https://www.youtube.com/watch?v=gaK_g0DlaKw&fbclid=IwAR3Aw3qm6v7a8S2dx_HDIYL28eqBLFadIXj30TnJkI4fMwxg10hF1hzZ9BY

 

W 0:30 pokazano nam jak proboszcz zakamuflował anteny 5G. Normalnie są one białe, ale tutaj wkomponowują się w kolorystykę konstrukcji w tym przypadku w kolor szary.

 

 

 

Dla porównania, tak wyglądają w zdecydowanej większości miejsc w Polsce i zapewne na świecie.

 

 

 

Oni już muszą się kryć ze swoim ludobójstwem, Co jest interesujące, ten kościół w Gorzowie ma nazwę PIERWSZYCH  MĘCZENNIKÓW POLSKI.

Istotnie, to będą najprawdopodobniej PIERWSI parafianie w Polsce  i zarazem męczennicy, którzy  będą się smażyć w 5G, kiedy proboszcz nabije sobie neoszekle. Przepis na kasę jest ten sam co za króla Heroda Edomity. Kapłani oszukujący wiernych fałszywym nauczaniem, monopol na nauczanie, prawo religijne (rzymskie).

 

W 1:20 jest pokazany wynik pomiaru promieniowania obok kościoła MĘCZENNIKÓW:

 

 

Lewy górny róg. Ponoć w Polsce maksymalne dopuszczalne promieniowanie wynosi 6,9, a więc parafianie zapewne za kilka lat będą chorować na raka. Kościół rzymski nie tylko kradnie dusze, ale jak widać tutaj zabija.

 

To nie są kapłani Boga to są biznesmeni..

A propos, świeży news:

 

Arcybiskup Marek Jędraszewski wysłał do prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego pismo, w którym prosi władze miasta o przekazanie krakowskiej kurii działki pod budowę kościoła. Mieszkańcy od dawna walczą, aby na wskazanym terenie powstał park. Jeśli urzędnicy zdecydują się przekazać ziemię krakowskiej kurii, to duchowni mogą liczyć na dużą bonifikatę, bo zezwalają na to przepisy. Zgodę na taką transakcję muszą wyrazić miejscy radni., a ci w przeszłości w podobnych przypadkach dawali zielone światło.

https://krakow.onet.pl/arcybiskup-jedraszewski-chce-od-wladz-krakowa-dzialki-pod-budowe-kosciola/j17r3w3

 

 

 

Od tysiąca mikrowatów dochodzi do zachorowań np chorób serca.

Od 11 tysięcy na nowotwory.

 

 

Na marginesie, nie lubię kiedy ktoś wstawia te muzyki patosu do istnych spraw chcąc nadać temu emocji a to robią panowie ze stowarzyszenia nagrywający ten film. Tutaj prawda broni się sama.

 

W 2:49 wstawka nagłówka z portalu.

 

 

 

Link do owego portalu:

 

https://tylkomedycyna.pl/wiadomosc/badania-dowodza-ze-ekspozycja-dzialanie-masztow-telefonii-komorkowej-zwieksza-ryzyko-zacho

 

Należy zwrócić uwagę na datę publikacji tego tekstu. Był to rok 2013, kiedy wchodziło dopiero 4G!!!

 

 

Badanie wykazało powiązanie między promieniowaniem z masztu telefonii komórkowej i ponad 7000 zgonów w wyniku raka

 

 

Problem polega na tym, że gro ludzi podchodzi do tego jak do sensacji, ale mądry człowiek zabezpiecza się przed ostrzeżeniem. To nie jest jakieś tam niby proroctwo  w stylu 2012 czy 3.11.2019. To są fakty.

Mnie Duch Boży pokazał aby podjąć działania.

Może to będzie dla wielu nie do przyjęcia apel i wskazówka, ale głęboko nakłaniam wszystkich, którzy żyją większych miastach lub nawet w ogolę w miastach do migracji na wieś. Lepiej mniej zarobić, dojeżdżać niż za rok lub kilka lat albo umrzeć albo poddać się chemii niszczącej narządy.

 

Tylko głupi człowiek może zlekceważyć powyższe dane z filmu

i narazić rodzinę na powolną śmierć. Przepraszam za tak mocne słowa ale mam tutaj na względzie dobro wszystkich, nawet moich wrogów, a przede wszystkim braci i sióstr w wierze.

Czy myślicie, że rak będzie na Was czekał?

 

“Niepokojące dane z Wielkiej Brytanii. W ostatnich dziesięcioleciach dwukrotnie wzrósł odsetek złośliwych guzów mózgu w Anglii. Nowe badanie wskazuje, co może być przyczyną tej statystyki.

https://twojezdrowie.rmf24.pl/czlowiek/glowa/mozg/news-wzrasta-liczba-zlosliwych-guzow-mozgu-czy-to-przez-telefony-,nId,2576676#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome”

 

 

 

Czy ja chcę wywołać sensację jak niektórzy np wiadomością że ZUS pada itp? NIE, ja chcę Was na  blogu detektywprawdy.pl ostrzec, a moi znajomi świadomi zagrożeń podejmują działania. Apeluję tutaj szczególnie do wierzących. Lepiej stosować profilaktykę aniżeli później modlić się o uzdrowienie. Pastorzy tez umierają na raka…. Bóg ich nie uzdrawia.

 

Zachorowalność na raka w Polsce;

 

http://onkologia.org.pl/nowotwory-zlosliwe-ogolem-2/

 

Ludzie, obudźcie się!!!!

 

Rok 1980: 64.820 tysięcy.

Rok 2013: 156.487 tysięcy

 

Jak widzicie pomimo skoku technologii i wiedzy zachorowalność na raka wzrasta. Oczywiście składają się na to i inne czynniki jak chemiczna żywność, chemtrails itd. Ale tutaj w tym artykule piszę o szkodliwym wpływie telefonii komórkowej.

 

Nie przekonuje Was to?

To może prognozy obudza przynajmniej niektórych?

 

 

Poniżej statystyki raka w Polsce:

 

 

Ewidentnie najwięcej jest na ścianie zachodniej, co pokrywa się z elektoratem Koalicji Obywatelskiej. Spytacie jaka jest korelacja? Ano owa nowoczesność. Ściana wschodnia jest o wiele mniej nowoczesna w technologie na ich korzyść. Nowe technologie potrzebują już nie 4G ale 5G a więc będzie o wiele gorzej.

Zwróćcie uwagę również na te małe plamki na mapie w poszczególnych powiatach: to są miasta!

Jeszcze może część z Was kiedyś mi podziękuje za to ostrzeżenie. Nonszalanccy jak to nonszalanccy się wyluzują….

 

To jest jedno wielkie ludobójstwo w którym biorą udział pośrednio lub bezpośrednio kapłani i pastorzy ekumeniczni. To oni budują ten system. Ale i tez są ofiarami swoich “mądrości”:.

 

Jeszcze chciałbym Wam pokazać czym jest owa nowczesność i technologie “ułatwiające” życie na statystykach zachorowalności na raka w Europie:

 

 

 

Na wyżej umieszczonej mapce ewidentnie widać zwiększone występowanie raka w krajach rozwiniętych, a prym wiedzie kraj dobrobytu – Norwegia.

 

 

Zwróćcie uwagę na “zacofane” kraje jak Bośnia i Hercegowina, Rumunia i Bułgarnia. Bardzo mały odsetek w porównaniu do krajów podążających za nowoczesnymi technologiami.

Na marginesie, tak bardzo ceniony i uwielbiany przez fanów partii Korwin p. Sławomir Mentzen jest wielkim orędownikiem inteligentnych miast, czyli smażalni.

Polska podobnie jak Hiszpania goni zachód pod względem zachorowań.

 

W 2015 r. 1,3 miliona ludzi zmarło na raka w Unii Europejskiej (UE), co stanowi ponad jedną czwartą (25,4%) ogólnej liczby zgonów., czyli

 

1 na 4 zgony w UE są spowodowane rakiem

 

 

To ogólnie o raku, na którego składa się niezdrowa żywność, szkodliwe używki, nawozy, chemia w mięsie oraz telefonia. Walka jest więc na wielu płaszczyznach. Dodajmy do tego stres.

 

Uwaga! Nie jest to prawdą, że Izrael nie ma telefonii lub nie będzie miał 5G. Czy myślicie, że ten antychrystyczny system ominie wyznawców heksagramu, że oni nie umierają na raka, że są mądrzy? To błąd. Oni tworząc ten system są jego ofiarami.

 

Izrael ogłosił przetarg na częstotliwości sieci 5G. Jego zwycięzcy mogą liczyć na pomoc finansową ze strony państwa. Tak oto upadł jeden z większych fake newsów dotyczących sieci 5G.

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/wydarzenia/5g-izrael-czestotliwosci-przetarg

 

Natomiast system bestii ma leki na raka.

 

https://polskatimes.pl/izrael-skuteczne-lekarstwo-na-raka-ma-byc-gotowe-w-ciagu-roku-na-czym-polega-terapia-mutato/ar/13851588

 

 

Przyjmiesz znamię na rękę lub czoło, dostaniesz lek na raka.

 

 

 

Wracając do telefonii. Anteny 5g rozmieszczane są tam gdzie jest duże zaludnienie. Z moich obserwacji nie tylko są to bloki ale i biurowce. Warto sobie to uświadomić jak ktoś pracuje w takim wieżowcu, gdzie są takie anteny 5G.

 

 

Jeszcze jedna sprawa, gdyż temat mocno drążyłem i zapewne wrócę do niego. Kwestia poza antenowa: samo używanie telefonów:

 

To zdjęcie pokazuje mapę promieniowania twarzy mężczyzny przed i po 15 minutach rozmowy telefonicznej.

 

Temat jest niewyczerpujący, ale dzisiaj pragnę Was uświadomić o zagrożeniu nie tylko 5G, ale i samym mieszkaniem w mieście, z którym nie tylko wiąże się telefonia jak również smog.

 

_____________

 

Bóg jest wszędzie – nawet w wiadomościach. Dlatego każdą historię interpretuję przez pryzmat wiary.

Umieszczam interesujące materiały pomagające zrozumieć ten świat w kontekście Pisma.

Ale aby robić to co robię wymaga dużo pracy i czasu.

Jeśli więc chcesz możesz mi pomóc być  głosem prawdy w oceanie mainstremowych mediów i katolickich  wspierając mnie:

 

Odbiorca: Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

 

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję wszystkim w imię Jezusa.

 

______________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 21 października 2019 - 10:38

21 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Zawsze można sobie kupić orginit. Taki odpromiennik albo nawet kryształy górskie, tylko ze one maja trochę słabsze działanie. Ale zawsze coś 🙂

 2. Dziękuję za artykuł. Dodam tylko że nasilone zostały opryski tym razem robią to w nocy a rano mamy piękna chemtrialsowe chmurki.
  Glin powoduje utratę pamięci krótkotrwałej co już zauważam u siebie i ludzi w moim otoczeniu. ☹️

  1. ojej widzę w różnych częściach Polski. Tragedia.

 3. Wszystko w rękach Boga, nasze zdrowie i życie również .My nie mamy na to wpływu, nie uciekniemy przed technologią, zatrutym powietrzem i żywnością. Świat jest zły i okropny, a że jest lek na raka to wiadomo już od dawna. Lek jest ściśle strzeżony i podobno bardzo prosty .Teraz wszystko jest bardzo szkodliwe rtg i mammografia też , nawet niektórzy onkolodzy ostatnio o tym zaczynają mówić . Tylko Bóg może nas uratować przed tym wszystkim jeżeli taka będzie jego wola. Już niedługo i tak ten chory świat się skończy. Nie ma co się stresować. Wiara , modlitwa i zaufanie tylko to się liczy .

  1. Bóg oczekuje od nas dzialania , a Salomon modlił się o mądrość.

   1. Piotrze. Prezydent podpisał ustawę, która ułatwia wprowadzenie 5g. Z noweli ma wynikac tez to, że oprócz podwyzszenia norm dopuszczalnych, usuwane mają być bariery prawno administracyjne i docelowo, nadajniki maja byc nawet w parkach narodowych i przyrody. Oni nie dadzą nam spokoju i wyboru.

    1. To smutne że takie rzeczy się dzieją i że są osoby które czegoś takiego dokonują…
     Gdy technologia mogłaby serio pomagać, a jest używana do złych celów… ?
     PS. Adminie, tego o tym gościu od Korwina nie wiedziałam, dzięki za info i za ostrzeżenie…

   2. Bóg pragnie abyśmy uwierzyli w Jego Syna Jezusa i abyśmy naśladowali Jezusa.
    Modlitwa o mądrość Bożą jest jak najbardziej wskazana .

 4. Trzeba się jak najlepiej zabezpieczać przed promieniowaniem różnego rodzaju kryształy nawet bursztyn jest świetnym odpromiennikiem jakiś naszyjnik z bursztynu nie oszlifowanego, aronia jest również świetnym odpromiennikiem. Dobrze mieć w misce z owocami ? I wiele wiele innych. Słyszałem o wodzie szugnitowej że świetnie oczyszcza nasz organizm. Można starać sienprzeciw działać promieniowaniom oraz oczyszczać organizm. Z drugiej strony nic innego nam nie zostaje

  1. Aluminium jest bardzo ciężko wykryć w organizmie nawet w szpitalach nie mają odpowiednich środków. Czyli sposób eksterminacji idealny.

   1. Kumuluje się w mózgu i oblepia szyszynke powodując jej dysfunkcję.

 5. To nie są żadne opryski chemiczne tylko smugi kondensacyjne. Nie “wierzcie” w każdą sensacje, bo łatwo manipulować takimi ludźmi. Już dziś można np kupić działko do rozpraszania chmur za 2000 pln

   1. Mnie Jezus dał analityczny umysł, za co Mu dziękuję.
    Marcin doprecyzuj – Jezus oznajmił Wam, że te białe smugi za samolotem to opryski chemiczne???

   2. “Nam to oznajmił Jezus”
    Jesteś pewny tego co piszesz?

    1. Pan Jezus to Duch Prawdy kto nie otrzymał Ducha Prawdy ten w nic nie uwierzy chociażby umarli przyszli i mu zaświadczyli.
     Wiara nie potrzebuje dowodów.

     1. Marcin, duch prawdy itd. dotyczy prawd płynących z ewangelii, ich poznania i zrozumienia. I tu się zgadzam “choćby i umarli przyszli…. to nie uwierzą” ale my rozmawiamy o smugach za samolotami. Nie dokonuj nadinterpretacji bo dojdziemy do absurdalnych wniosków.

     2. Jer 23: 30″Dlatego Ja wystąpię przeciwko tym prorokom – mówi Pan – którzy sobie nawzajem wykradają moje słowa. 31Oto Ja wystąpię przeciwko prorokom – mówi Pan – którzy używają swojego języka i mówią, że to “wyrocznia”. 32Oto Ja wystąpię przeciwko prorokom, którzy za proroctwa podają sny kłamliwe – mówi Pan – a opowiadając je, zwodzą mój lud swoimi kłamstwami i przechwałkami. A przecież Ja ich nie posłałem ani im niczego nie nakazałem, oni zaś temu ludowi zgoła nic nie pomagają – mówi Pan.”

      Mi Pan Jezus nic takiego nt sytuacji na niebie nie oznajmił. I zastanów się trzy razy zanim coś napiszesz bo w ST nie pamiętam gdzie jest napisane zeby fałszywych proroków kamienować.

  1. Kochany Realisto, zapoznaj sie prosze z oficjalnymi danymi ministerstwa obrony Wielkiej Brytanii o eksperymentach na wlasnym narodzie w latach 1945-1975. Takie tam opryski chemikaliami z samolotow, wpuszczannie wirusow np w tunel metra i patrzenie jak sie roznosza po mieście itp.itd. A teraz na pewno jest tylko gorzej ale nikt sie do tego nie przyzna.
   Pan Jezus juz we drzwiach 🙂

   1. Szanowny Boro.
    Zapoznaj się proszę z istotą smug kondensacyjnych (bo o tym akurat rozmawiamy), ich właściwościami, rodzajami, jak powstają, o absorpcji przez powietrze pary wodnej w zależności od temperatury i ciśnienia, o kondensacji, dlaczego jedne utrzymują się dłużej od innych. Poznaj proszę piękno i złożoność praw fizycznych ustanowionych przez Boga, a dopiero na samym końcu zacznij szukać “spisków”.

    1. Ja absolutnie nie szukam spisków. Sam nie wierzyłem w chemtrails. Ale skoro sami sie przyznali ze rozpylali samolotami wojskowymi chemię z powietrza to trzeba miec oczy nic nie widzac i uszy nic nie slyszac zeby nie brać tego pod uwage. Czyli mam rozumieć ze w odpowiedzi na moj komentarz zaprzeczyles oficjalnemu stanowisku rzadu Wielkiej Brytanii, ze rozpylali w ramach eksperymentów. Ok. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish