Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jakie są oznaki wpływu demonicznego?

Na ten temat przeczytałem wiele książek. Brałem udział osobiście w jednym uwalnianiu.

Każdy naśladowca Jezusa doskonale wie, że świat duchowy istnieje i demony po wniebowstąpieniu Jezusa nie schowały się do jaskiń czy nie odfrunęły do drugiego nieba.

Bardzo ciekawy obraz świata duchowego jest w książce, którą polecam co jakiś czas pt. Władcy Ciemności.

 

 

Natomiast dzisiaj chciałem umieścić przeredagowany tekst przeze mnie  dotyczący oznak wpływu demonicznego, które nie należy utożsamiać z opętaniem. Opętanie i wpływ to dwa różne pojęcia. Chrześcijanin nie może być opętany ale może być zniewolony, demony mogą mieć na niego wpływ.

 

Dlatego z jednej strony chrześcijanie nic nie robią z oznakami zniewolenia a z drugiej niektórzy wszędzie szukają demonów.

 

Jeśli demony atakują kogoś z pozycji zewnętrznej i nie znajdują się w jego ciele, nazywamy to demonicznym „uciskiem”, czy tez opresją. Z tego rodzaju sprawami łatwiej jest sobie poradzić niż z wewnętrznymi. Po prostu dowiedz się, jakie są ich prawa, odpowiednio złam je przed Panem, a następnie rozkaż demonom, aby opuściły tę osobę w imieniu Jezusa.

Jednak gdy demony dosłownie żyją w czyimś ciele, nazywa się to „demonizacją”. Ale znowu, zasady są takie same. Dowiedz się, jakie są ich prawa, odpowiednio złam je przed Panem, a następnie wyrzuć je w imię Jezusa.

 

Jednak te wewnętrzne przypadki mogą być nieco trudniejsze i mogą być pewne dodatkowe rzeczy, które możesz zrobić, w zależności od tego, na ilu prawach działają demony i od jak dawna przebywają wewnątrz tej osoby .

W tym artykule chcę skoncentrować się na pierwszej rzeczy, którą musisz zrobić, jeśli pracujesz z kimś, kto ma w sobie demony. I pierwszą rzeczą jest ustalenie, czy naprawdę wewnątrz nich żyją demony.

Oto niektóre z podstawowych znaków i manifestacji, z którymi możesz się spotkać, mając do czynienia z kimś, kto ma demony dosłownie żyjące i działające wewnątrz nich.

Ponieważ nie widzimy demonów naszymi naturalnymi oczami, tak jak widzimy ludzi i przedmioty materialne w naszym naturalnym świecie, będziesz potrzebować niektórych z tych rodzajów znaków i manifestacji jako drogowskazów, abyś mógł określić, czy masz do czynienia z osobą, która jest naprawdę demonizowani z ich wnętrza.

 

1. Osoba będzie już wiedziała, że ​​ma w sobie demony.

 

Pierwszy „znak”, pierwsze „powiedz”, jaki będziesz miał na tego typu przypadkach, to to, że dana osoba wiele razy już była świadoma wiele razy, że ma w sobie demony. Tacy ludzie powiedzą ci, że czasami słyszą głosy w ich wnętrzu, a czasami faktycznie czują lub wyczuwają demony poruszające się „wewnątrz i na zewnątrz” lub „w górę i w dół” .

Przypadek w którym uwalniałem od demonów właśnie miał takie manifestacje fizyczne (admin).

 

Wielu z tych ludzi może początkowo bardzo niechętnie przyznawać się do tego z obawy, że albo zostaną źle zrozumiani, albo będą uważani za szalonych.

 

Po prostu uważnie wysłuchaj całej historii osoby, a następnie kieruj się Panem i Jego rozeznaniem w tej sprawie, abyś wiedział, czy masz do czynienia z rzeczywistością.

Jednym z 9 darów Ducha Świętego jest dar rozpoznawania duchów . A częścią tego obdarowywania jest to, że sam Duch Święty da ci nadprzyrodzoną zdolność do zobaczenia lub wyczucia, czy ta osoba naprawdę ma demony działające wewnątrz nich.

 

 

2. Poszukaj tych podstawowych manifestacji demonicznych.

Kiedy słuchasz całej historii osoby i tego, w jaki sposób mogła ona zdobyć te demony w środku, poszukaj niektórych z tych podstawowych demonicznych manifestacji w jej historii. Nie bójcie się też zapytać osoby, czy zdarzyło się kiedyś, że niektóre z tych podstawowych manifestacji wystąpiły u demonów.

Oto niektóre z podstawowych przejawów demonów wobec ludzi, w których mieszkają.

Jeden lub dwa z tych przejawów mogą nie być w stanie stać samotnie, ale kiedy spotkasz kogoś, kto ma całkiem sporo z tych przejawów występujących regularnie, istnieje duża szansa, że ​​naprawdę mają demony dosłownie żyjące w ich wnętrzu.

 

 

 • Słyszą głosy w środku, rozmawiające z nimi. Te głosy mogą również odnosić się do gospodarza w trzeciej osobie.
 • Czują  demony poruszające się wewnątrz nich. Uczucie ucisku i ruchu w obszarach głowy i brzucha. Demony mogą również atakować centralny układ nerwowy, więc ma się wrażenie, że czasami wariuje.
 • Mając złe i częste koszmary, czasami z tym samym złym i przerażającym koszmarem powtarzanym w kółko.
 • Mogły zobaczyć niektóre demony w prawdziwej wizji.
 • Czasem wąchają demony, które mają bardzo zgniły i toksyczny zapach. Demony mogą czasem pachnieć jak płonąca siarka.
 • Będzie miał silny wewnętrzny przymus robienia złych rzeczy, które nie są w ich normalnym zachowaniu, jak złe myśli o samobójstwie i morderstwie. Może również bardzo silnie uzależniać się od narkotyków, alkoholu i pornografii.
 • Nienormalna fascynacja okultyzmem lub jakąkolwiek działalnością przestępczą.
 • Niezwykle silne uczucie wściekłości i nienawiści w nich, które nie są częścią ich naturalnej osobowości. Demony mogą również przenosić ciężkie uczucia rozpaczy, beznadziejności, depresji oraz popełniania niewybaczalnego grzechu bluźnierstwa przeciwko Duchowi Świętemu.
 • Irracjonalne obawy, ataki paniki i fobie regularne.
 • Okresy utraty poczucia czasu od minut do rzeczywistych godzin, a czasem mogą gdzieś skończyć i nie wiedzieć, jak się tam dostały. Poza tym regularnie robią rzeczy, dla których nie pamiętają, co robią.
 • Czasami wyczuwa złą obecność na nich, w nich i domach, w których żyją.
 • Będą odczuwać zimne miejsca w niektórych obszarach domów, w których mieszkają, z tymi zimnymi miejscami, które nie są przy otwartych oknach.
 • Czasami zobaczy ciemne cienie biegnące po niektórych pokojach w ich domach, zwłaszcza w ich sypialniach.
 • Mogą mieć zjawiska typu poltergeist występujące w ich domach, takie jak obiekty materialne przelatujące przez pokój, drzwi otwierające się i zatrzaskujące się same, szuflady otwierające się same, słyszący kroki dobiegające z podłogi i drapiące odgłosy typu po ścianach, wzdłuż z włączaniem i wyłączaniem elektryczności i znikaniem przedmiotów materialnych.
 • W bardziej ekstremalnych przypadkach osoba może czasami dosłownie unosić się z łóżka.
 • Mogą mieć umiejętność mówienia w języku obcym, o którym nie mają naturalnej wiedzy.
 • Może być zdolny do wielkiej, nienormalnej siły fizycznej.
 • Może odczuwać lekkie lub silne drżenie i drżenie różnych części ciała. Może również odczuwać duszenie i uczucie ucisku wokół głowy i oczu.
 • Nieprawidłowe ilości zawrotów głowy, zaciemnień i drgawek.
 • Bardzo ciężkie, niekontrolowane drganie na niektórych częściach ciała, takich jak twarz i ręce.
 • Mogą mieć pewne doświadczenia poza ciałem, szczególnie w przypadkach wykorzystywania seksualnego i satanistycznego wykorzystywania do rytuałów.
 • Bardzo trudno jest modlić się i czytać Biblię. Może też mieć wstręt do Biblii do tego stopnia, że ​​chce spróbować ją rozerwać lub spalić.
 • Kompulsywne pragnienie przeklinania i bluźnienia Bogu i Jezusowi.
 • Może mieć w sobie wiele osobowości, które są znane jako alter.
 • Mogą wypróbować inne rodzaje leczenia i leków od innych psychologów i psychiatrów, bez żadnej prawdziwej pomocy ani ulgi.
 • Demony mogą czasami przejąć kontrolę nad strunami głosowymi i mówić prosto z ust osoby. Kiedy to nastąpi, ton głosu osoby może się zmienić, jak kobieta wypowiadająca się głębokim, ochrypłym głosem mężczyzny. Demony mogą również wydawać dźwięki zwierzęce z ust i strun głosowych, takie jak syczenie węża, warczenie lwa lub tygrysa, lub wydawanie wściekłego typu wycia jak wilk. Mogą również wydawać bardzo głośne krzyki, zwłaszcza gdy bezpośrednio podczas spotkania sam uwalniający  wyszedł naprzeciw  osobie wyzwalanej.
 • Demony mogą również zamanifestować się w oczach osoby. Kiedy to nastąpi, zobaczysz czyste zło i nienawiść, patrząc na ciebie. Zobaczysz także to spojrzenie z demonów uchwyconych na niektórych wcześniejszych fotografiach osoby, ponieważ niektóre z tych demonów uwielbiają pokazywać się w oczach i twarzy osoby podczas robienia ich zdjęć. Innym typem wyglądu, który można zobaczyć, gdy demony patrzą czyimś oczom, jest to, co nazywam „pustym wyglądem”. Kiedy widzisz ten rodzaj demonicznego wyglądu, wygląda to tak, jakbyś patrzył na kogoś, kto nie ma osobowości. Będą wyglądać „bezdusznie” i „bez życia” do ciebie, kiedy zobaczysz ten rodzaj spojrzenia wychodzącego z ich oczu, a także będziesz wiedział, że nie jest to osobowość osoby, na którą patrzysz.
 • Różne typy skrętu twarzy, które już nie wyglądają jak osoba, takie jak szkliste oczy,  oczy przewracające się do tyłu, gdzie wszystko, co widzisz, to białka oczu i rozciąganie skóry twarzy w wykrzywiony, syczący jak wyrażenie.
 • Różne rodzaje zgięć ciała, jak ludzie ślizgający się po podłodze jak węże, wchodzący na czworakach i szczekający jak psy, warczący jak lwy lub wycie jak wilki. Nienormalnie wyciągają kręgosłupy, palce i dłonie blokują się i sztywnieją, a demony chwytają gardło osoby, aby powstrzymać ją od rozmowy z tobą. Demony mogą również uderzać głową w bardzo szybki ruch z boku na bok, wyciągać szyję tak daleko, jak to możliwe, wraz ze wstrząsającymi częściami ciała, powodując, że te części poruszają się bardzo szybko z boku na bok. ruch boczny.

Jeśli dana osoba miała w swoim otoczeniu jakąkolwiek aktywność tego rodzaju lub jeśli jakaś jej aktywność ujawnia się lub manifestuje podczas rozmowy lub modlitwy z tą osobą, istnieje bardzo duża szansa, że ​​naprawdę masz do czynienia z osobą która ma demony żyjące w ich wnętrzu i będą teraz potrzebować pełnego wyzwolenia od Pana.

 

źródło: https://www.bible-knowledge.com/signs-of-demonization/

 

Do powyższego źródła z obserwacji dodałbym inne ponieważ, niektóre demony są silniejsze od innych niektóre są bardziej opresyjne lub słabsze niż inne demony.

-demony się na 100% uaktywniają kiedy mamy w sobie brak przebaczenia.

-kiedy głód spisków jest ważniejszy od relacji z Bogiem

– kiedy strach, lęk przed czymś, niechcianą sytuacją góruje.

-negatywne myśli, mroczne i okrutne myśli i obrazy, gniew znikąd, przeklinanie.

 

 

Będę się starał dalej temat ciągnąć.

Na dzisiaj tyle.

 

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 21 października 2019 - 15:43

13 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Z netu na forum opinie z ktorymi sie zgadzam

  “Ciekawe, że ksiądz nie rozumie, że to nie brak wybaczenia powoduje traumę, lęki i różne problemy emocjonalne, ale krzywda, którą poczynił oprawca. Najpierw musi zostać uleczona psychika skrzywdzonej osoby, by mógł nastąpić czasami bardzo trudny i długotrwały proces wybaczenia. Gniew i złość są naturalnymi emocjami człowieka do których ma prawo, ale uczucia te nie powinny być ukierunkowane do wendety, ale do sprawiedliwego ukarania sprawcy. Poza tym wybaczenie nie polega na niepamięci, ale na nierozpamiętywaniu, by nie tarzać się w negatywnych emocjach, ale by móc być psychicznie wolnym. ”

  ” Mikołaj
  Czym innym jest wyrzec się zemsty a czym innym jest przebaczyć .To pierwsze to wyrzucenie z siebie nienawiści względem winowajcy i to można uczynić zaocznie . Po prostu nie wracać do tego myślami i odsunąć wszelkie kroki prawne . Jednak to nie jest wybaczenie . Aby go można było uczynić , muszą zaistnieć te dwa warunki ; Uznanie przez winowajce swojej winy i prośba o wybaczenie . Jezus mówi ; ” Jeśli brat twój zawini, upomnij go; i jeśli żałuje, przebacz mu! 4 I jeśliby siedem razy na dzień zawinił przeciw tobie i siedem razy zwróciłby się do ciebie, mówiąc: “Żałuję tego”, przebacz mu!»” .Tak jest w Ewg . św. Łukasza , natomiast ignoranci nauczają na podstawie Ewg. św. Mateusza , gdzie rzecz nie dotyczy krzywdy osobistej lecz grzechu ogólnie i jest tam mowa o napominaniu .Zamieszczona tam wstawka o przebaczaniu 77 razy , nawiązuje do tego przykładu u św. Łukasza .Obligatoryjne rzucanie przebaczeń ” na wiatr” wszystkim i całemu światu , u Boga nie ma mocy przebaczenia , bo do tego potrzebna jest skrucha , czyli uznanie swojej winy !”

 2. A czy można dostąpić zbawienia będąc zniewolonym przez demony?

  To znaczy chcę iść za Bogiem nawet pomimo ogromnego uciemiężenia i zniewolenia lecz nadal próbuje mimo wszystko iść za Bogiem.

  1. Uważam że tak. Ale Bóg widzi Twoje serce czy walczysz z grzechem

 3. Wielu krzywdzicieli , szczegolnie ateistow udaje i gra po aktorsku przepraszajac. Wcale nie zaluja i nie przepraszaja.Tak naprawde robia to czesto pod przymusem otoczenia, presji zewnnetrznej, dla spokoju i jego srodowiska formalnych zwyczajow , moralnosci (podszytej u chrzesciajnska wiara)
  Raz ogladalam jakas rozprawe gdzie doradzono ofierze kobiecie zeby wybaczyla oprawcy seryjnemu mordercy na sali sadowej w wystapieniu, ale ta nie poprzestala na wybaczeniu tylko wstecznie zgrozila ze mogla oprawce poslac na tamten swiat (miala te mozliwosc) lub jakos podobnie. W skrocie wspomniala ze nie w ciemie bita byla.
  Ten opraca na sali sadowej z ustalonych ram biednego skruszonego nagle piany dostal ze on mogl wstecznie byc ofiara i niemal demony wyszly przez niego na tej sali sadowej. Zmienil sie nie do poznania z gestow i slow.
  Nawet ojciec Joyce Myer-pastorki nie poczuwal sie do przeprosin swojej corki za jej molestowanie bedac choryw w szpitalu u kresu swego zycia. Bezwolny , unieruchomiony, stary dopiero na drugi dzien gdy ta przybyla z mezem to przeprosil i to tez jakos kulawo.

 4. Proszę Was o modlitwę o osobę z rodziny, Mateusza, by nasz Miłosierny Ojciec pociągnął go do Jezusa i uzdrowił od nałogów, by mógł on zacząć nowe życie zgodnie z planem jaki Ojciec dla niego od zawsze miał. By mógł doświadczyć Bożej miłości i przekonać się, że On Jest. Ku chwale Jezusa Chrystusa i ku zbawieniu Mateusza.
  Dziękuję.

 5. A w jaki sposób można wypedzic demony z samego siebie?
  Mam często głupie myśli i wyobrażenia, którym się poddaje. Staram się z tym walczyć, ale często odbywa się to poza moja świadomością, tzn wiem, że coś jest nie halo ale nie mam na to wpływu.

  1. Proś Boga, jak masz świadomość że coś jest złe to już jesteś na dobrej drodze odrzucenia zła.

  2. Filtruj co ogladasz w tv i mediach, co czytasz, niczym Marek Markiewicz kiedys to robil omawiajac i analizujac autorow , kamerzystow badz edytorow wiadomosci, dziennika.
   Niesamowite narzedzie dal kazdemu czlowiekowi a niby taki flegmatyk.

   Patrz czym karmisz swoje oczy , percepcje i dusze.Co Boze a co jest przyslowiowym hamskim “kreconym wlosem”dodanym “niby niewinnie” wystajacym i wkomponowanym np. w pierwszy z brzegu obraz Mony lizy.
   Ci “artysci” producenci filmow sporo hamskich tresci przemycaja do filmow. Aktor z kolei zagra wszystko dla angazu lub wrecz potraktuje to jako wyzwanie.
   A ile producentow badz rezyserow testuje hamskie zwyrodniale “gagi” zeby wywolac niby usmiech u widza-ponoc miara sukcesu.

   Nie wszyscy sa zboczeni, nie wszyscy sa bandytami i zwyrodnialymi porabancami, tak naprawde wiekszosc ludzi nie jest. Nie wszyscy zdradzaja.

   Unikaj zboczen i ogladania zboczen, nagosci, realistycznych scen okrucienstw. Wogole 80te 90te lata i poczatek nowego stulecia da sie cos normalnego znalezc z filmow ale pozniej to juz tylko gorzej.
   Niemal wszystkie filmy produkcje z lat 70tych 60tych polskie czy amerykanskie byly super grzeczne, dobre i normalne. Zauwazcie to!

  3. Podpinam się pod to pytanie, bo chciałabym się dowiedzieć…

   1. Oprócz prośb do Boga, nie ma innych metod.
    Sama nie dasz rade.

 6. Bardzo dobra robota! musimy ludzi uświadamiać , ja też nie jestem wolny od grzechu, ale korzystając z okazji chciałbym Wam wytłumaczyć czym są demony: otóż są to złe duchy “szedim” , bo dla czego był potop ano dla tego żeby wytępić olbrzymów powstałych z unii kobit i upadłych aniołów, ich duchy nadal pozostają na ziemi ,są wredne i bardzo nienawidzą człowieka, krzywdzą wszystko wokoło, lecz nie mają ciał są niewidoczni, ale jakoś działają! Ponoć też strasznie się gryzą między sobą. Nie mozna mylić ich z upadłymi aniołami które jedne są wolne a drugie uwięzione gdzieś pod wzgórzami ziemi, ale podejrzewam że razem współpracują a ich celem jest zniszczenie ludzi których Bóg bardzo wywyższył ,zazdrośnicy!

  1. Ogolnie z tego co wiem, slowo szedim, to jeden z typow demonow, wystepujacych w demonologii żydowskiej.

   Co do tego, ze demony to są tak naprawde olbrzymy. No ok, ale skąd ta wiedza? Z apokryficznej ksiegi henocha.

   Mozna jakos biblijnie to potwierdzić?

   Bo i ja kiedys bylem pewien, ze w rodzaju ci mocarze, to chodzi o nephilim. Jednak dzis uwazam, ze rownie dobrze biblijnie mozna udowodnic koncept w jaki wierzą adwentysci dnia 7.

   2 Synowie Boga1, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały.

   Identyczna sytuacja jak kiedys z Izraelem, kiedy zmieszal sie z innymi krajami, co skutkowalo stopniowe akceptowanie grzechu, kultow i zwyczajow.

   Synowie Boga w tamtych czasach (ludzie sprawiedliwi), nie mogli mieszac sie z ludzmi bezboznymi. Zauważ ze w rodzaju, sa podane dwie genealogie. Synow Boga, i tych ktorzy nie chodzili z Bogiem.

   Dlatego jest napisane, ze owi synowie, brali sobie za żony z czasem, WSZYSTKIE kobiety z pośród corek ludzkich, jakie im sie tylko Podobały.

   Dlatego, kiedys jako zwolennik teorii, jakoby aniolowie mieli wspolzyc z ludźmi, dzisiaj nie jestem juz taki pewny, i nie potrafil bym wybrac, ktora teoria jest prawdziwa, ta czy ktorą przedstawilem

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish