Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wyniki wyborów do sejmu 2019.

Szybki komentarz wyborczy.

 

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Nie ma mniejszego zła. Zło jest złem.

 2. Adminie, to są dopiero wyniki sondażowe…
  Oficjalne ponoć mają być we wtorek, ale nie jestem pewna…
  Niemniej jednak dziękuję za komentarz…

 3. Teraz 447 nabierze rozpędu. Jak jedna kobieta żydowskiego pochodzenia powiedziała, Polacy będą szukać jedzenia po śmietnikach.

  1. Skoro prawdopodobnie ma być kryzys to zrobić jakieś zapasy? Ponoć tez ma wszystko podrożeć

   1. MT 6
    25 Dlatego powiadam wam: Nie martwcie się o swoje życie, o to, co macie jeść i pić, ani o swoje ciało, czym się macie przyodziać. Czyż życie nie znaczy więcej niż pokarm, a ciało więcej niż odzienie? 26 Przypatrzcie się ptakom podniebnym: nie sieją ani żną i nie zbierają do spichlerzy, a Ojciec wasz niebieski je żywi. Czyż wy nie jesteście ważniejsi niż one? 27 Kto z was, martwiąc się, może choćby jedną chwilę dołożyć do wieku swego życia? 28 A o odzienie czemu się martwicie? Przypatrzcie się liliom polnym, jak rosną: nie pracują ani przędą. 29 A powiadam wam: nawet Salomon w całym swym przepychu nie był tak ubrany jak jedna z nich. 30 Jeśli więc ziele polne, które dziś jest, a jutro do pieca będzie wrzucone, Bóg tak przyodziewa, to czyż nie tym bardziej was, ludzie małej wiary? 31 Nie martwcie się zatem i nie mówcie: co będziemy jedli? co będziemy pili? czym będziemy się przyodziewali? 32 Bo o to wszystko poganie zabiegają. Przecież Ojciec wasz niebieski wie, że tego wszystkiego potrzebujecie. 33 Starajcie się naprzód o królestwo i o Jego sprawiedliwość, a to wszystko będzie wam dodane. 34 Nie martwcie się więc o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie martwić się będzie. Dosyć ma dzień [każdy] swojej biedy.

 4. Bez zaskoczenia z tym że Konfederacja weszła do sejmu tak myślałem że coś około 6% będą mieli, dużo ludzi się zawiodło po ostatnim głosowaniu na PIS i zmienili swój głos na K.

  Bardzo gorąco się robi na wschodzie, spięcie na linii Netanjahu – Erdogan, atak Turków na amerykańskie bazy w Syrii, jakiś tam Turcja z Rosją problem ma, ale niewiadomo do końca.

  https://wlocie.pl/ciekawostki/tel-aviv-stambul-ostre-spiecie-erdogan-netanjahu/

  Mt 24
  6 Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! 7 Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. 8 Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.

  Ten fragment opisuje to co się właśnie dzieje w tym roku.

  Ahh jakbym chciał żeby to wszystko już się zaczęło. :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: