Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

23 września odbył się szczyt klimatyczny, czyli teatralne i masowe oszustwo z Gretą Thunberg.

W filmie BaldTV macie czarno na białym wytłumaczone jak bardzo nas okłamują.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=5HjiFuHI_X8

 

W jakim celu papież kościoła Rzymu a więc z poparciem wszystkich katolików wspiera ideę walki z klimatem?

Otóż wszelkiej maści masoni chcą za pomocą propagandy i  teatru opodatkować ludzi. Oni chcą nam zabrać nasze pieniądze w imię ekologii.

Ludzie zrozumcie, że okradną i przeciętnego Żyda i Katolika.

Wyjdźcie z tego Babilonu.

 

 

Juz teraz mówi się, że samochody mają zdrożeć o 20%.

 

 

Pan Trump obłudnie nakłania do walki z klimatem, która bazuje na podwyżce podatków pośrednio lub bezpośrednio kiedy USA jest największym pijakiem ropy.

 

 

 

Nasze samochody spalają średnio od 4 do 7 litrów ropy.

 

Kolejny dowód na mega kłamstwo:

 

 “elektryczne samochody emitują od 11 do 28 procent więcej COniż ich odpowiedniki z silnikami diesla – poinformował Ifo Institute z Monachiu”

 

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/samochody-elektryczne-emituja-wiecej-co2-niz-diesle-twierdza-niemieccy-naukowcy/fzb3erv

 

 

 

 

Redaktor interia.pl dobitnie pokazuje kontrast z tym co mówią politycy złodzieje. Nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu, gdyż teraz jest taka obłudna poprawność polityczna.

Przy okazji, kto jest większym złodziejem, ten co okrada ludzi w autobusie na 500zł czy ten, kto okrada na miliony?

 

Oczernianie diesli.

 

 

“Okazuje się bowiem, że miasta, w których porusza się najwięcej samochodów napędzanych starymi silnikami wysokoprężnymi (normy Euro 5 i starsze), mają w powietrzu mniej szkodliwych tlenków azotu NOx niż aglomeracje, w których udział diesli w ogóle zarejestrowanych pojazdów jest dużo niższy!

https://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-volkswagen-spaliny/wiadomosci/news-stare-diesle-wcale-nie-sa-winne-zanieczyszczeniu-powietrza,nId,3189076#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome”

 

Dodajmy do tego fakt większego zanieczyszczania powietrza przez benzyniaki, które o wiele więcej spalają benzyny niż diesle ropy.

 

 

Jeśli więc okłamują nas na potęgę co do CO2 to co dopiero pomyśleć w kwestii religii mającej być połaszeniem Judaizmu, Rzymu, Islamu, pseudoprotestantyzmu.

 

 

Do tej globalnej szopki mającej na celu nie tylko nas opodatkować, ale doprowadzić do rezygnacji z aut w dłuższej perspektywie wykorzystano dzieci.

 

 

Tłumy uczniów wyszły w piątek na ulice miast w Australii i Oceanii, Azji, Afryce oraz Europie, domagając się od światowych przywódców powstrzymania katastrofy klimatycznej. “Globalny Strajk dla Klimatu” ma zwrócić międzynarodową uwagę na tragiczne konsekwencje zmian dokonujących się w przyrodzie w związku z działalnością człowieka. Tego dnia na całym świecie odbędzie się ponad cztery tysiące protestów. (http://www.tvn24.pl)”

 

Jednak największa aktorką stała się już słynna Greta Thunberg, którą zagraniczni trutherzy uważają za wychowankę illuminati a co niektórzy nawet  za osobę opętaną na co ma wskazywać jej zachowanie w tym filmie:

 

 

Popatrzcie tez tutaj na jej dziwne miny i notoryczny ruch lewym okiem:

 

 

Na poniższym zdjęciu Greta jak i jej rodzice jest w koszulce organizacji będącej w kieszeni biznesmena żydowskiego pochodzenia p. Sorosa.

 

 

Great  w koszulce  słynnych zadymiarzy.

 

To nie wszystko. Greta jest daleko spokrewniona ze Svante Arrheniusem, pierwszym naukowcem, który przewidział, że emisja węgla doprowadzi do ocieplenia.

Biznes rodzinny. Tutaj nie ma przypadków.

 

Greta po raz pierwszy dowiedziała się o zmianach klimatu w wieku ośmiu lat i powiedziała, że ​​była zszokowana tym, że dorośli nie traktowali tego poważnie.

Wpadła w depresję.

 

Był to jeden z czynników, który doprowadziłby do głębokiej depresji w wieku 11 lat, kiedy to przestała jeść i chodzić do szkoły, a potem przestała rozmawiać z innymi, z wyjątkiem rodziny i jednego nauczyciela.

Mniej więcej w tym czasie zdiagnozowano u niej zespół Aspergera , zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne i selektywny mutyzm.

 

Powiedziała: „ Autyzm czyni mnie inną, a bycie innym jest darem, powiedziałbym. To sprawia, że ​​widzę rzeczy spoza pudełka.

 

Barack Obama pochwalił Gretę Thunberg.

 

 

Oczywiście z takimi znajomymi nie można mieć także innych poglądów niż lewicowe:

 

 

 

O ile LGBT ma zniszczyć nasze rodziny i tak już skażone antykulturą holyvodoo, to CO2 ma wydoić resztę pieniędzy od ludzi w pocie czoła pracujących czasem na dwa etaty. To są zwykli złodzieje. Pod pretekstem ochrony klimatu chcą naszych pieniędzy.

 

Ta dziewczyna nie ma spokojnych oczu.

 

 

 

Najprawdopodobniej jest ofiarą tzw MKultra.

 

Biblia mówi, że “Cały świat tkwi w Złym”. Problem staje się szerszy ponieważ do tych kłamstw angażowane są dzieci.

 

_______________

 

 

Bóg jest wszędzie – nawet w wiadomościach. Dlatego każdą historię interpretuję przez pryzmat wiary.

Umieszczam interesujące materiały pomagające zrozumieć ten świat w kontekście Pisma.

Ale aby robić to co robię wymaga dużo pracy i czasu.

Jeśli więc chcesz możesz mi pomóc być  głosem prawdy w oceanie mainstremowych mediów i katolickich  wspierając mnie:

 

Odbiorca: Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

 

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję wszystkim w imię Jezusa.

 

__________________

 

 

 

 

3 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Niektórzy podejrzewają, że ta dziewczyna może mieć FAS (alkoholowy zespół płodowy czy jakoś tak), zresztą tylko spojrzeć na jej wyraz twarzy… (był kiedyś z tym dość trafny obrazek po angielsku, ale nie mogę tego znaleźć)
  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Alkoholowy_zesp%C3%B3%C5%82_p%C5%82odowy
  Tak a propos, na zdjęciach Grety często przewija się też pewna kobieta o ciemnych brązowych włosach (nie pamiętam dokładnego wyglądu) i okazało się że…to jakaś kobieta od Sorosa, z którejś z fundacji… Poza tym da się wyczuć że Greta sama nie pisze tych przemówień, zresztą nawet jak mówi o tym, to nie jest to płynne, wręcz dukanie z tego wychodzi…
  Nic nie mam do dbania o środowisko, ekologii, pomagania zwierzętom i innym ludziom itd., niemniej jednak nie wolno popadać w skrajność…
  Żartując z mema z tą dziewczyną i jej przemówieniem: Z pomocą bytu zwanego Bogiem (tak by pewnie powiedziała) otwierasz oczy ludziom , wspierasz ich kiedy zajdzie taka potrzeba i mówisz o tym swoim Bogu, chcąc pomagać ludziom, przez co odsuwają się od zła… JAK ŚMIESZ/HOW DARE YOU?!!!!
  (proszę się nie obrażać, ja do admina i ekipy nic nie mam?)

 2. 34:20 minuta “a masz a masz niedobre morze, robisz nam niesprawiedliwość klimatyczną” hahahahah 🙂 popłakałem się ze śmiechu

 3. Tu oprócz kasy wazne jest jeszcze jedno. Gdy wytłumaczy się wszystko naukowo, i winę zrzuci na człowieka, to nikt nie zwróci uwagi na biblijne znaki. Przeciez to już dawno mądre głowy wymyśliły

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish