Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Królewskie Kapłaństwo czy fałszywi Żydzi?

Bóg mnie utwierdza w moich poszukiwaniach. Dzisiaj szukałem czegoś zupełnie innego a natrafiłem na poniższy film.

Umieszczam go nie dlatego, że odkrywa on coś przede mną jako coś nowego, ale z powodu kilku hejterów zapewne edomickiego pochodzenia.

To, że pisuje o kwestiach pochodzenia nacji która uważa się za wybraną i uciska narody,  jest aktem poszukiwania prawdy historycznej , a nie złych emocji wobec naszych okupantów. Kocham swoich okupantów miłością Agape (niezasłużoną), tak samo jak dziewczynka będąca w niewoli syryjskiej u Namana pomogła swemu złoczyńcy, który ja wziął do niewoli:

 

“‛Tak bym chciała, żeby mój pan poszedł do proroka Boga w Izraelu. Ten prorok na pewno by go wyleczył’.”

 

Ja się pogodziłem z okupacją i nie mam zamiaru obalać tego Waszego systemu. Jedynie oddzielam się od niego duchowo.

 

Kiedy przyjdzie faktyczna potrzeba, pomogę zarówno Chazarowi jak i Edomicie.

Wy chcecie nas zaklasyfikować jako nienawistników ale się to Wam nie uda.

Błogosławię wszystkim Żydom rządzącym Polską. Życzę Wam przyjścia do Prawa Jezusa. Amen.

 

 

To mówi odważny pastor, a nie ja. Chciałem Wam pokazać inna rzeczywistość, że są tacy pastorzy, którzy o takich rzeczach prawią.

 

 

 

 

 

“Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią? I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski”.”

 

 

 

Proszę zatem o modlitwę za Żydów, aby nawrócili się do Jezusa pozostawiając swą diasporę tak jak my porzuciliśmy katolicyzm.

 

 

 

 

Updated: 27 września 2019 — 09:36

2 komentarze

Add a Comment
  1. Módlmy się i za Żydów wiarołomnych: niech Bóg i Pan nasz zdejmie zasłonę z ich serc, aby i oni poznali Jezusa Chrystusa Pana naszego[1]. Wszechmogący, wieczny Boże, który nawet wiarołomnych Żydów nie odrzucasz od swego miłosierdzia, wysłuchaj próśb naszych, jakie zanosimy za ten naród zaślepiony, aby uznając światło prawdy, którym jest Jezus Chrystus, został wyrwany ze swoich ciemności.

  2. Oby odnaleźli zdrowie i szczęście w Nim…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: