Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Adwentyści Dnia Siódmego Gejów.

Moi wrogowie wmówią Wam, że kłamię, że mam nienawiść, ale ja tylko pokazuje fakty dostępne w internecie w konfrontacji ze Słowem Bożym.

Oni nie mają argumentów merytorycznych a więc atakują osobę. Stara taktyka.

 

No ale przejdźmy do rzeczy.

Jak wiemy Adwentyści Dnia Siódmego, a właściwie ich część współpracuje z Rzymem od dawna. Obecnie jak nigdy wcześniej w tej denominacji dochodzi do podziałów. Nie ma już jednej denominacji AD7. Mamy dwie: ekumeniczno-izraelska i trzymająca się Słowa Bożego.

 

Tymczasem aby pokazać Wam zwiedzenie umieszczam materiał ze strony Seven Gay Adventist.

 

 

Ja to wspominałem niedawno – szabat nie zbawia.

Szabat bez posłuszeństwa całości Prawu Bożemu jest niczym. Bóg w gniewie powiedział kiedyś:

 

Nie mogę już znieść tych waszych dni nowiu, tych szabatów ani tego wielkiego dnia. Tym postem, świętym wypoczynkiem, waszymi dniami nowiu, świętami waszymi gardzi dusza moja. Mdli mnie z waszego powodu, już dłużej nie zniosę waszych grzechów.’” Iz 1. 

 

U AD7 również są syjonistyczni agenci i rzymscy. Mają za zadanie powoli wprowadzać w ekumenię.

Wiecie, takie pomieszanie Prawa Bożego (szabat) z sympatią do Rzymu.

Bóg ma dosyć szabatów takich ludzi tak jak szabatów gejów.

 

Mnie zarzucają wspieranie mnie, ale na stronie Gay Adventist Seven jest zakładka Donate. Nikomu także nie przeszkadza “donate” na stronach katolickich i portalach niby antysystemowych, a także nie przeszkadzają dotacje z budżetu państwa, a więc od nas dla związków wyznaniowych.

 

Fundusz kościelny daje Rzymowi i innym związkom wyznaniowym łącznie w granicach 90 mln zł rocznie.

 

Tak więc na krzewienie tego systemu ekumenicznego idą kolosalne pieniądze nie wspominając o dobrowolnych ofiarach i darowiznach.

 

Wracając do Gejów Adwentowych.

Na podstronie “about” informują oni, że są Adwentyści LGBT oraz  że

 

“Bycie gejem chrześcijaninem nie jest łatwe, ale bycie gejem Adwentystą Dnia Siódmego jest szczególnie trudną ścieżką, ponieważ dla większości adwentyzm jest czymś więcej niż systemem wierzeń; to także zwarta wspólnota przynależności. Unikalne otoczenie adwentyzmu z wyraźnymi znacznikami kulturowymi i tradycjami wzmaga ten konflikt. Pod wieloma względami namacalne i niematerialne, bycie adwentystą to znacznie więcej niż subskrybowanie zestawu przekonań. To sposób na życie, społeczność, której nie można łatwo opuścić.”

 

https://www.sgamovie.com/about

 

Strona zapowiada film o takich szabatowych gejach.

 

 

Popatrzcie jak można wszystko wymieszać. Dobro ze złem i oni tak mieszają a ta strona i film jest tego przykładem jak połączenie rzymskiego pogaństwa z chrześcijaństwem.

 

Kpł 18:22.24-25.29
22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!
24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami.
25. Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców.
29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.
Kpł 20:13
13. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.
Rz 1:25-28.32
25. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.
26. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.
27. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.”

 

 

Tak jest ze wszystkim. Trochę Boga i reszta to kwas. Bóg daje prawdę kompletną a szatan daje ćwierć prawdy.

Trzymajmy się zatem źródła:

 

Na początku było Słowo1,
a Słowo było u Boga1,
i Bogiem było Słowo.
Ono było na początku u Boga.
Wszystko przez Nie się stało,
a bez Niego nic się nie stało,
co się stało2.
W Nim było życie3,
a życie było światłością3 ludzi,

 

To jest Słowo.

 

 

 

 

Updated: 27 września 2019 — 12:17

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Właśnie byłem juz dwa razy u adwentystów na nabożeństwie i szkole biblijnej. W czasie rozmowy zwróciłem uwagę na Prawo Boże i oddanie się w całości Panu. Zgodzili się ze mną w tym temacie. Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony wspólnotą, zobaczyli, żem nowy to mnie przywitali, pytali co mnie sprowadza i zapraszali ponownie. Trafilem też na fajne rzeczy, a mianowicie pierwszy raz akurat pastor przedstawił niedawnych nowożeńców całemu zborowi, tydzień temu zaprosili rodziców z małymi dziećmi na środek i blogoslawilismy im jako cały zbór, wszyscy dostali też upominek oraz wspomniał pastor na jednego z najstarszych braci, który opowiedział krótko historie, jak jego rodzice poznali prawde dawno temu, wykładali oni ją swoim dzieciom i w niej jego także wychowali. Mało tego w dzisiejszym świecie. Rodzice nie mają czasu i sami nie wierzą, a dzieci nie chcą słuchać. Cieszy mnie, że uczyniłem ten krok. Przynajmniej sobotę spędzam pełniej. Pozdrawiam i dzięki Piotrze bo to też twojegobloga zasługa. Od dawna go czytam i brakuje mi wspólnoty na żywo, a ty zachęciłes mnie bym wstąpił. Prawdą jest, ze trzeba zbadać tez zgromadzenie. Na razie jest dobrze. Z Panem Jezusem

 2. Odnośnie Izajasza i księgi Rodzaju, dlaczego Bóg nie unicestwił wszystkich ludzi? Wie przecież, że to, że ludzie będą zbawieni wynosi mniej niż procent czy promil prawdopodobieństwa. Dlaczego też bogata członkami rodzina oznaczała Błogosławieństwo, gdzie później Jezus stwierdza, że do zbawienia jest wąska brama i nieliczni ją znajdą. W tym rozumieniu – więcej ludzi = większe prawdopodobieństwo i więcej osób w piekle.

  Pozdrawiam 🙂

  1. Widocznie nie dopełniła się jeszcze liczba ludzi, którzy są zapisani w Księdze Życia. Urodzi się jeszcze wielu ludzi, którzy będą zbawieni. Ten jeden procent/promil zbawionych to są konkretni ludzie, którzy już nie żyją, którzy są wśród nas i którzy mają się jeszcze urodzić, a nie po kolei każdy jak leci aby tylko był ten procent i resztę zabić. Gdyby unicestwił wszystkich od razu to wszystko straciłoby sens, nie sądzisz? Równie dobrze Bóg mógł unicestwić od razu Szatana, bo przecież wiedział, że zwiedzie ludzi.

   1. Poza tym, ta większa liczba ludzi, która nie zostanie zbawiona to tylko na własne życzenie. Bóg po prostu powiedział nam prawdę jak będzie, czyli, że większość ludzi niestety wybierze złą drogę.

    1. Ok, dzięki za odpowiedź. Procent/promil czy cokolwiek to chodziło mi o pomniejszenie tej ilości. Do dzisiaj mnie zastanawia dlaczego nie unicestwił szatana, skoro Bóg wiedział że niektórym (w tym nawet nawróconym) nie uda się wytrwać, w nawiązaniu choćby do Przypowieści o Siewcy. Tak wiem chodzi tutaj o głęboka relacje z Jezusem, ale każdy z nas wie, że to jest tak trudne, że nie każdemu się to udaje (nawiązując do jakieś ankiety). Poza tym w Biblii mam wrażenie że Bóg współpracuje z szatanem – choćby księga Hioba czy (bodajże Druga księga kronik), porównanie listów św. Pawła i Jakuba, gdzie w jednym stwierdza, że Bóg nie dowzwoli kusić nikogo ponad możliwości, a z drugiej stwierdza, że Bóg nigdy nikogo nie kusi. Trochę to jest dla mnie dziwne i zostawiam to tutaj.

     Pzdr ?

     1. Z jakiegoś powodu Bóg dał Szatanowi czas, zamiast go od razu zniszczyć. W tym również możemy zobaczyć jaki Bóg jest łaskawy i dobry… Dzisiaj myślę, że jak dobrze poznasz Biblię to znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania, a przede wszystkim poznasz charakter samego Boga. Dążę do takiego poznania.

  2. Bóg nie unicestwił ludzi dlatego że nas kocha. Wyobraź sobie jak bardzo skoro swojego Syna posłał na pewną smierć. Wiem, że to się tak mówi ale uświadom sobie POSŁAŁ NA PEWNĄ MĘCZEŃSKA ŚMIERĆ. Żebyśmy mieli szanse na zbawienie. (Każdy ma szanse! Każdy) Bez doskonałej ofiary z Jezusa nie byłoby tej furtki o której piszesz. Ponieważ Bóg powiedział żeby nie jeść z drzewa życia bo UMRZEMY. Definitywnie umrzemy!!! Dlatego że to jest prawo. Ale nasz Tata miał na szczęście plan „b”. Żeby ocalić nas wszystkich ale też dał nam wolna wole- nic na siłe. Dlaczego nie unicestwił szatana… to jego charakter, doskonały. Gdyby to zrobił to nie byłoby mowy o wolnej woli. Aniołowie też ja maja dlatego to jest takie ważne. To dla mnie jeden z najsmutniejszych fragmentów Biblii gdzie Pan Bóg żałuje że stworzył to wszystko. Rozumiesz żałował … ale gdy znalazł się sprawiedliwy Noe który wypełnił Jego wole zawarł z nim przymierze (znamy to wiec nie będę się rozpisywać). Fakt jest taki Bóg chce zbawić wszystkich, nawet Jezus mówił o jednej owcy dla której zostawił stado. To pokazuje charakter. Mój brat powiedział mi kiedyś- to z
   małych, drobnych rzeczy poznajesz charakter. Wrócić po jedna dusze! To jest charakter naszego Taty! Zrobić tak wiele dla tak niewielu… a raczej zrobić wszystko dla tak niewielu.

   1. Pan Jezus jest Bogiem.
    On sam przyszedł by nas zbawić.

 3. Marzę o tym, żeby któregoś dnia obudzić się w normalnym świecie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: