Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy w 2021 roku będzie atak na Nowy York?

Podesłano mi poniższy film, który uznałem za lekko naciągany a poza tym stronię od takich teorii spiskowych coraz bardziej.

 

 

Ale coś mnie skusiło, żeby obejrzeć drugi raz pod rząd i teraz już myślę, że ta hipoteza jest wielce prawdopodobna.

Zwłaszcza, że zniszczony Nowy York występuje w wielu motywach: filmach i grach komputerowych.

Oto przykład.

 

Gra nazywa się “Projekt Monster” gdzie NY jest zniszczony. Ale przecież zanim dwie wieże upadły, psychopaci  poinformowali o tym a jakże w bajce:

 

 

9/11 było zaplanowane. Oni mają swoją apokalipsę.

 

Dlaczego zacząłem rozmyślać nad tym filmikiem darTV?

Ponieważ przypomniało mi się, jak nastawili świat na rok 2012. Został wydany nawet film 2012. No i tutaj uświadomiłem sobie, że faktycznie zaplanowali koniec tego świata jakim miał być, ale przestawiwszy szyk z 2012 na 2021……

 

 

Mamy rok 2019, jego końcówkę i do świąt Sol Invictus w roku 2021 pozostało dwa lata. Dwa lata na wycofywanie gotówki z obiegu, dwa lata na udoskonalenie tatuaży elektronicznych, dwa lata na powszechność 5G i dwa lata na jeden światowy rząd i jedną światową religię, a dzieje się w tej materii bardzo wiele.

 

Wynikałoby z tego, że w ich święto kult słońca zaatakują sami siebie atomówką.

Uważam, że jest to wielce prawdopodobne. Wszak pamiętamy jak bardzo byliśmy zszokowani uderzeniem samolotów 11 września.

Pragnę jeszcze dodać, że sataniści bardzo często atakują miejsca największego zepsucia. NY jest miastem multikulti i wyraźnie przeciwnym Bogu. Osoby wierzące raczej unikają dużych skupisk ludzi, co nie oznacza, że tam nie ma ewangelizatorów lub chrześcijan mieszkających w tym mieście.

 

Rozkład religii w tym mieście:

 

 • chrześcijaństwo – 59%:
  • katolicyzm – 33%
  • protestantyzm – 23%
  • pozostali – 3% (głównie prawosławie)
 • bez wyznania – 24%
 • judaizm – 8%
 • islam – 3%
 • hinduizm – 3%

 

Prym wiedzie katolicyzm, ale zwróćmy uwagę na duży procent judaizmu oraz islamu oraz hinduizmu, nie mówiąc o 24% ateistów.

 

Już około 10 lat temu poznałem jedną z interpretacji apokalipsy dotyczącej nierządnicy, którą według tej teorii ma być Nowy York.

Uważam, że w tej sytuacji może to być ich własna apokalipsa, aby odsunąć uwagę od proroctw biblijnych, gdzie zostanie zniszczony ale Watykan.

Bez względu na to, czy faktycznie końcówka roku 2021 będzie przełomowym czasem, to warto obserwować ich poczynania. Choćby dla uratowania chrześcijan z NY.

 

Jest bardzo dużo wiadomości o eschatologicznym charakterze i będzie tego przybywać i się nasilać.

 

Czas łaski się kończy. Nadchodzi dzień Gniewu Jezusa Chrystusa.

 

 

 

 

Updated: 20 września 2019 — 09:18

29 komentarzy

Add a Comment
 1. Proszę o modlitwę w ciężkiej dla mnie sprawie żeby Pan Jezus pomógł mi ją rozwiązać.
  Dziękuję.

  1. ja tez sie modle za Ciebie. Asia z hamburga

 2. Te ich zapowiedzi przyszłych wydarzeń przypominają mi marną podróbkę tego, co czyni Pan Bóg.
  (Zaiste, nie czyni Wszechmogący Pan nic, jeżeli nie objawił swojego planu swoim sługom, prorokom.)

 3. Kilka miesięcy temu zrobiłem opracowanie biblijnych proroctw odnośnie czasu przyjścia Jezusa. Wyszło mi, że Jezus powinien wrócić w 2028.

  Więc jeśli się nie mylę, to ostatnie 7 lat zaczyna się w 2021 i powinno być wiele apokaliptycznych znaków w tym roku.

  Link do mojego opracowania: https://patmos.pl/kiedy-wroci-jezus-i-zacznie-sie-1000-letnie-krolestwo/

  1. Nie da się dokładnie określić, choćbyś nir wiem jak to próbował robić to i tak nie będziesz miał 100% pewności.

   1. A dlaczego uważasz, że się nie da?

    Poza tym 100% pewności nie mam, ale 99,99% ;]

    1. Bo to Bóg zadecyduje kiedy nastąpie czasy ostateczne te końcowe, zresztą czemu piesz o 7 latach? Czasy ostateczne to przecież 3,5 roku.

    2. Krzysztof żołnierz

     Krzysztof dobrze wszytko obliczyłeś do tych wniosków doszedłem około 5 lat temu ale że nie byłem pewny list odemnie dostały tylko trzy osoby włączie z Piotrem ,zaskoczyłeś mnie pewną informacją za co ci dziękuje nie wiedxiałem że zwrot nie znasz dnia ani godziny itd.był zwrotem używanym w Izraelu przez synów biorących ślub,stronkę fajną zrobiłeś,mądrze piszesz nie wszystko jeszcze przeczytałem

    3. Przeczytałem ten twój artykuł, jest przekonowujący, ale mam nadzieje że przyjście Jezusa wypadnie kilka lat wcześniej. Do roku 2028 roku bardzo daleko, a ja nie wiem co ze mną będzie za rok czy dam jeszcze rade. Ciężko oj ciężko.

     1. Trzymaj się. Wszystkim nam ciężko. Damy radę ?

      1. Nie mamy innego wyjścia ;)))) Walczymy do końca! 🙂

     2. i za ciebie sie modle, aby Pan dodal Ci skrzydel. Masz byc jak orzel! Ten czas tutaj sie niebawem skonczy. ja tez juz mam obrzydzenie do tego swiata od nawrocenia. chce tylko jak najlepiej przysluzyc sie Bogu poki moge. ale z utesknieniem czekam. Maranata!

  2. Bardzo ciekawa analiza. Dziękuję.

  3. Krzysztof żołnierz

   Brawo,wysłałem 3 listy do Piotra detektywa prawdy który mnie zna jestem Krzysztof żołnierz 3 listy oprócz Piotra jeszcze zaufane osoby dostały w nich określiłem to samo co ty podpierając tymi samymi wersetami podałem 2daty licząc dla ludzi żyjących lat 70 i 80 określiłem że ziemia będze odnowiona po 7 tyś lat z panowaniem Króla określiłem to około 5 lat temu,brakuje ci jednej drobnostki sukkot nie mogę wyodrębnić dnia ani godziny,ale mogę ustalić miesiąc i tydzień “zmansimchatenu-Dzisiaj święto trwa siedem dni w Izraelu, osiem w diasporze i jest bardzo radosnym świętem – dlatego nazywa się także ‘Czasem naszej radości’. W Sukkot każda rodzina buduje sobie swoją sukkah, swój szałas. W tym czasie narodził się Jezus i w tym czasie przyjdzie ponownie i to będzie nasza radość,7letni ucisk będxie skrócony o 3 miesiące czyli zakończy się w 2028 pod koniec wrzesnia pozdrawiam

   1. Święto namiotów (Sukkot) jest siódmym świętem i symbolizuje to, że Jezus zamieszka razem z nami na Ziemi w siódmym tysiącleciu. Natomiast powrót Jezusa na dźwięk trąby zapowiada Święto Trąbek, które jest 2 tygodnie wcześniej.

    Jak masz jakieś inne ciekawe informacje, których nie ma w moim artykule to możesz podesłać. Kontakt jest na mojej stronie.

 4. Myślał już ktoś w ten sposób?

  2022 rok -> 2+0+2+2 = 6 można tą 6 rozwinąć do liczby 666

  2022 rok bestii?

  1. Ale 2+1+2+1 też daje 6 oraz wiele innych kombinacji

   1. Bardziej chodzi mi o te najbliższe lata.

 5. Moje przypuszczenia są takie : 1dzien jak tysiąc lat. Pan Jezus odszedł na swój tron w roku 33. Jeśli Jego pobyt na ziemi był około połowy tygodnia czyli środa to do końca tygodnia zostaje czwartek – tysiąc lat piątek – tysiąc lat no i mamy początek szabatu czyli 2033. To moje luźne dywagacje ?
  Pochwycenie oczywiście będzie według mnie wcześniej natomiast w 2033 sąd.

  1. Rok 33 to katolicka data. Badałem temat daty ukrzyżowania przez kilka tygodni i czytałem różne opracowania. Czytałem argumenty za rokiem 28, 29, 30, 31, 32 i 33. Po przeanalizowaniu wszystkiego doszedłem do wniosku, że ukrzyżowanie miało miejsce na 99% w roku 28.

   Swoją drogą to czytałem artykuł jakiegoś polskiego katolickiego profesorka, który usiłował udowodnić, że ukrzyżowanie miało miejsce w 33 roku. Jak na kogoś z tytułem profesora wykazał się porażającym brakiem wiedzy historycznej, ale tak to jest jak na siłę próbuje się udowodnić z góry przyjętą tezę.

   1. A to dobrze krócej będziemy czekać. ?

  2. A czy nie wiecie że kalendarz też był reformowany możliwe że zegar tak samo, ciężko określać coś na podstawie niesprawdzonych informacji. Prowadzi to tylko i wyłącznie do niepotrzebnych dyskusji w tym temacie.
   Z Bogiem bracia i siostry

   1. Podyskutować zawsze można w spokojnej atmosferze 🙂 Chodzi o to, że trochę jest tych znaków końca, które w najbliższym czasie mogą ustanowić ostatnią Bestię.
    1. Upadek “naciąganego” systemu finansowego jaki znamy.
    2. Przejście na pieniądz cyfrowy i płatności za pomącą znaku bestii (czujnik, tatuaż, czip) w sklepach.
    3. Schyłek imperium USA i tzw. koncert mocarstw, który ustanowi nowy porządek świata.
    4. Dążenie do 1 religii.
    itd itp. 1 rząd, 1 władca i 1 religia.
    To nie jest takie nierealne, a dzieje się na naszych oczach, więc czemu mamy milczeć w luźnych dywagacjach.
    Oczywiście, każdy może np. umrzeć jutro, więc mamy być zwarci i gotowi zawsze 🙂
    Z Bogiem!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: