Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Siedem proroctw biblijnych które wypełniają się na naszych oczach.

Tekst jest transkrypcją filmu.

 

__________________

 

Jeśli byłaby książka która potrafiłaby przewidzieć wydarzenia na tysiące lat do przodu, ze 100% pewnością, to myślę że większość ludzi chciałaby ją czytać i studiować na ile to możliwe. Taka księga istnieje i jest nią Biblia. Jednak wiele osób mieniących się uczniami Jezusa, nie wie nic o proroctwach a w kościołach też niewiele się mówi o tym.

W kościołach się nic o tym nie mówi ponieważ syjonizm boi się prawdy.

Natomiast świat będzie się śmiał z Ciebie, jeśli tylko wspomnisz coś na ten temat. Jednak wiemy, że w Biblii jest cała masa proroctw. Wiele z tych proroctw się już wypełniło, ale pochylmy się nad tymi które dopiero czekają na wypełnienie. A konkretnie nad tymi, które rozgrywają się na naszych oczach. Oto 7 proroctw przewidzianych na czasy ostateczne :

 

 

7. Wiedza i podróże wzrosną – to jest proroctwo z ksiegi Daniela 12:4-9.

Nigdy wcześniej to proroctwo nie było tak istotne jak w czasach obecnych.

Wystarczy wsiąść w samolot i można szybko znaleźć się na drugim końcu świata. Ludzie podróżują często i szybko. Wiedziemy życie w bardzo szybkim tempie i nieustannie gdzieś się śpieszymy. Mamy do dyspozycji, samochody, pociągi, samoloty. I masę spraw na głowie. Podróżowanie nigdy wcześniej nie było tak dostepne i komfortowe dla każdego. Tak samo niesamowicie wzrósł dostęp do wiedzy. Chociażby porównajmy sprawy z dzisiaj i sprzed 10 lat. Niesamowity dostęp do wszelkich informacji posiadamy obecnie i to bez wychodzenia z domu, za sprawą internetu. Nie trzeba nawet już wychodzić do bibliteki, tylko wystarczy użyć google.

List do Rzymian 1:22 – ludzie myślą że są mądrzy podczas gdy są głupi. Ludzie mają wiedzę ale nie mają mądrości.

 

“”Ty jednak, Danielu, ukryj słowa i zapieczętuj księgę aż do czasów ostatecznych. Wielu będzie dociekało, by pomnożyła się wiedza. (5) Wtedy ja, Daniel, ujrzałem, jak dwóch innych ludzi stało, jeden na brzegu po tej stronie rzeki, drugi na brzegu po tamtej stronie rzeki. (6) Powiedziałem do męża ubranego w lniane szaty i znajdującego się nad wodami rzeki: Jak długo jeszcze do końca tych przedziwnych rzeczy? (7) I usłyszałem męża ubranego w lniane szaty i znajdującego się nad wodami rzeki. Podniósł on prawą i lewą rękę do nieba i przysiągł na Wiecznie Żyjącego: Do czasu, czasów i połowy czasu. To wszystko dokona się, kiedy dobiegnie końca moc niszczyciela świętego narodu. (8) Ja wprawdzie usłyszałem, lecz nie zrozumiałem; powiedziałem więc: Panie, jaki będzie ostateczny koniec tego? (“”

 

 

 

6. Początek boleści

To proroctwo pochodzi od samego Jezusa – Mateusza 24:6–8 .Pan Jezus mówi czego doświadczymy na początku wielkiego ucisku.

 

(6) Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! (7) Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. (8)Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści. 

 

Czy to co się obecnie dzieje na świecie nie pasuje do opisu z Mateusza 24:6-8?

Ewidentnie jesteśmy przygotowywani na wielki ucisk. Sa pogłoski o wojnach kiedy tylko włączysz wiadomości w tv. Co jakiś czas się przewijają przewidywania o możliwości wybuchu 3WŚ. Jest to też tzw programowanie umysłów, warunkowanie ludzi aby nas przyzwyczaić , oswoić z myślą, że zbliża się wojna. Czy można zaprzeczyć że jest więcej wojen i pogłosek o wojnach niż kiedykolwiek słyszeliśmy w naszym życiu? Także niesamowicie wzrosła ilość trzęsień ziemi na świecie. Mamy też anomalie pogodowe, różne choroby typu Ebola.

Oczywiście niektórzy powiedzą, że trzęsienia ziemi były zawsze i wojny były zawsze. To prawda, ale Jezus powiedział, że będzie ich znaczący wzrost i to uważam się dzieje, bo jest wzrost trzęsień ziemi i wzrasta liczba konfliktów zbrojnych.

Wiemy że wielki ucisk będzie czymś tak strasznym, jak jeszcze nic do tej pory. Biblia też mówi jak w tych ciężkich czasach zbudowany będzie rząd światowy. Antychryst zaś będzie jego liderem. Także jesteśmy świadkami formowania się rządu światowego.

 

 

5. To nas prowadzi do kolejnego proroctwa czyli nowego porządku świata.

Rząd światowy przewidziany został w Biblii tysiące lat temu. Oczywiście w Biblii nie ma określenia – nowy porządek świata, czy rząd światowy ale jest w niej opisana sama koncepcja. I dlatego masoneria, która jest jedną z najbardziej potężnych grup wywierających wpływ i posiadających władze – jest to sekretne stowarzyszenie czczące szatana – ma ona swoje motto „ordo ab chao” czyli porządek z chaosu. To motto wywodzi się z proroctw biblijnych. Wiedza, że zanim przywitają swojego boga, muszą zostać zaprowadzone czasy chaosu i przemocy. To jest opisane w Apokalipsie 13 : 7. Pismo mówi, że antychryst sprowadzi wszystkich pod swoje panowanie.

Pismo mówi też kiedy bestia będzie rządzić i jak to będzie :

* Objawienie 13:5 – jego rządy będą trwały 42 miesiące – lub tez 3,5 roku

* świat go uwielbi, będzie podążał za nim – Objawienie 13:3-4

* będzie panował nad wszystkimi ludźmi na świecie – Objawienie 13:7

* niezbawieni go będą czcili – Objawienie 13 : 8

Dlatego widzimy tyle chaosu obecnie. Bo oni chcą aby ludzie błagali o ratunek, o wybawiciela. Ludzie mają domagać się rozwiązania problemów i szatan im da to rozwiązanie. Bedzie udawał że zaprowadzi pokój i bezpieczeństwo. Lecz to będzie fałszywy pokój i fałszywe bezpieczeństwo. Zbuduje on tylko tymczasowe swoje królestwo zanim Pan Jezus powróci.

 

 

 

Ezechiela : 13:10

“Oto wprowadzili mój lud w błąd, mówiąc: Pokój, podczas gdy pokoju nie było. A kiedy on budował mur, to tamci pokrywali go tynkiem”

 

 

Spójrzmy na ruch w USA o nazwie Coexist. Spójrzmy na szerzenie się idei jednej światowej religii. Takie rozmywanie – mówienie, że twój system wierzeń jest tak samo ważny jak mój system . Każdy niech robi tak jak czuje. Niech czyni swoją wole. Kochajmy się. Nie krytykujmy. Nie osądzajmy. To wszystko ma ludzi przygotować na przybycie antychrysta. Czyli ma być jedna religia, jeden rząd i jedna światowa waluta – i widzimy na naszych oczach jak do tego zmierza. Organizacja Narodów Zjednoczonych – i wszystko jasne. Nad tym pracują od wielu dekad.

To kreowanie długów we wszystkich krajach – pieniądz jako dług – to nie przypadek. Ma być chaos i zapaść – aby utworzyć jedna walutę.

 

 

4. Znamię bestii

Objawienie 13:16-18

 

(16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło (17) i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

 

Widzimy, jak trwa proces oswajania ludzi na przyjecie znamienia bestii. Żaden pastor przed tym nie ostrzega. Zbory są zwiedzione przez agentów syjonizmu.

 

Przecież widzimy coraz więcej przypadków gdy ludzie dobrowolnie się czpiują. Są nawet chipowe party na których ludzi sobie to wszczepiaja – dla wygody, dla nowoczesności. Mogą kupować i sprzedawać dzięki tym czipom. Wszczepiają to sobie zwykle w rękę. Tysiące ludzi to robi. I ktoś może się spierać czy to jest czy nie jest znamię bestii. Nawet jeśli nie jest, to jest to oswajanie, warunkowanie przed właściwym znamieniem bestii. Niektórzy będą mówić, że tu nie chodzi o znak fizyczny, że to będzie coś duchowego, taki duchowy znak bestii. Jednak Bóg nie jest autorem zmieszania, braku pewności, Bóg jasno mówi że nie będzie można kupować ani sprzedawać bez tego znamienia. Dlatego niektórzy oszukują samych siebie, mówiąc ze to musi być znak duchowy a nie fizyczny.

 

Ten świat jest cielesny i to będzie cielesny znak. Boży znak może być duchowy.

Objawienie 13:8 mówi że każdy kto to przyjmie będzie wymazany z księgi życia.

 

 

3. Wielkie odstępstwo

To tez się dzieje na naszych oczach i pogarsza się z każdym dniem.

2 Tesaloniczan 2:3-4

 

) Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo [dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia, (4) który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem.”

 

Ten werset powiążmy z faktem, że 3 świątynią, która  jest odbudowywana

Wiek apostazji – 1 Tymoteusza 4 : 1

 

(1) Duch zaś otwarcie mówi, że w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów. “

 

Ludzie odchodzą od wiary ponieważ ani katolicyzm nic nie oferuje, ani jego protestanckie córki.

 

2 Tymoteusza 4 : 3 -4

 

 

 

Spójrzmy tylko co się dzieje na świecie, jakie rzeczy wyprawiają się w kościołach, jakie są książki, filmy, teledyski, kultura, zwiedzenie niesamowite i to w zborach…

przykład ; książka pt. Świadomość Chrystusa autora Norman Paulsen, którą to czytają nawet niektórzy chrześcijanie,

promowanie idei, że każdy z nas ma w sobie małego Chrystusa. I że możemy stać się takimi małymi bogami. W tej teorii Jezus jest umniejszany do roli jakiegoś mistrza, który uczył ludzi o wschodnim mistycyzmie. Otwieranie 3 oka, medytacje i inne praktyki zabronione przez Pismo. Takie poglądy wyznaje wiele sławnych osób jak Oprah Winfrey – ze Jezus przyszedł aby nas pewnych rzeczy nauczyć i my możemy być tacy sami jak On – takimi bogami. Ta kobieta ma wielki wpływ na ludzi w USA i mówi ona że Jezus NIE może być JEDYNĄ drogą DO BOGA dla ludzi podczas gdy sam Pan Jezus mówi że ON JEST DROGĄ I TO JEDYNĄ DROGĄ DO BOGA.

 

Zobaczcie jak wiele osób mówi o Bogu i Jezusie a nie idą za nim ani nie głoszą prawdy.

 

Szatan zawsze mówi ludziom to co chcą oni słyszeć, to co dla nich wygodne. A to prowadzi ludzi do piekła – zgodnie z celem szatana.

Mamy też pastora Joela Osteen – promowanego mocno przez Oprah Winfrey. Wydał on swoją książkę pt. the power of I AM. Jest to książka ucząca o prawie przyciągania. Promuje on jakby zaklęcia polegające na tym, że wypowiadasz słowo : ja jestem …. i to co potem wypowiesz ma się wydarzyć w twoim życiu np. ja jestem mistrzem szachowym albo ja jestem bogatym człowiekiem.

Miesza on terminologie chrześcijańską z praktykami okultystycznymi i różnymi rzeczami promowanymi przez new age, włącznie z czarami.

Jezus przed tym zwiedzeniem ostrzegał w Mateusza 24 : 4-5

 

 

Kolejne zwiedzenie to ludzie którzy twierdza ze wierzą w Jezusa ale jednocześnie uznają teorie ewolucji. Przecież ewolucja nie ma naukowych dowodów. Nie ma naukowych dowodów na to by jakiś gatunek przemieniał się w inny gatunek. Nigdy nie było jakichkolwiek obserwacji czegoś takiego. Jest to tylko teoria nie podparta dowodami. Przecież chrześcijanie mają polegać na Słowie Bożym jako na jedynym autorytecie.

Kolejny znak odstępstw jest taki że kościoły wręcz witają grzech na fasadach swoich budynków. Chodzi mi np. o tęczowe flagi na budynkach kościelnych. Wszyscy jesteśmy grzeszni ale nie można ludzi zachęcać do trwania w grzechu, do jego akceptowania. Niestety coraz więcej kościołów akceptuje sodomie, cudzołóstwo, tłumacząc się głupio że wszystko ok, że nie wolno nam nikogo osądzać, bo Bóg jest przecież miłością, miłość jest najważniejsza, kochajmy wszystkich. Jest to uproszczenie i wykrzywienie nauk Jezusa, który owszem jest miłością ale też jest sędzią sprawiedliwym – 1 Koryntian 6:9-10,

1 koryntian 6:11)

Mamy też promowanie świętej jogi – mieszanie tego chrześcijaństwem i zapraszanie tego nawet do kościołów. Jest to wschodni mistycyzm, niebezpieczny, otwierający furtkę demonom, a obecnie nawet zbory w USA organizują takie zajęcia.

Kolejna rzecz to – chrześcijańskie wiedźmy – pt. książka pt the path to the christian witch – autor adelina st clair . Nie można siadać przy stole Pana i jednocześnie przy stole wraz z demonami. Tymczasem w USA w kwietniu 2019 odbył się 1 zjazd chrześcijańskich wiedźm w miejscowości SALEM.

Promowanie czegoś takiego jak ; BUDDY CHRIST APPROVES – czyli taki koleżka Chrystus który wszystko akceptuje łącznie z sodomią. Taki fałszywy Chrystus akceptuje że żyjesz w grzechu że się nie nawracasz od tego .

Takich rzeczy jest cała masa obecnie, ale Pan Jezus nas uprzedził że tak będzie.

 

2. budowa 3 świątyni Salomona

Mateusza 24 : 15-16

 

W tej świątyni ma zasiąść antychryst. Jest to wyobrażenie autora, ja biorę pod uwagę jeszcze iż świątynią  są nasze ciała.

odbudowa tej światyni już się rozpoczeła jak wiemy.

Miało miejsce już złożenie ofiary tam.

Mike Pompeo pojechał tam aby oglądać makietę światyni w marcu 2019. jest to tylko kwestia niedługiego czasu gdy budowa zostanie ukończona, i antychryst będzie mógł tam zasiąść . Ogłosi siebie Bogiem i cały świat go będzie uwielbiał. I wiemy z Pisma że gdy ogłoszą pokój i bezpieczeństwo spadnie na nich zagłada – 1 Tesaloniczan 5 : 3. Wtedy wróci Pan Jezus i zrobi porządek. To nie znaczy oczywiście, że nie spotkają nas poważne prześladowania. Jednak mamy to wspaniałe zapewnienie, że Pan Jezus powróci, i że należymy do niego. Biblia sama siebie potwierdza, ze mówi prawdę, po raz kolejny i kolejny. Wiemy co było w przeszłości i wiemy jaka jest przyszłość.

1. znaki na słońcu, księżycu, gwiazdach i niebie

Łukasza 21:25

 

Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy.

 

 

Mamy obserwować te znaki, bo będą świadczyć o tym że czas się zbliża.

 

W ostatnich latach było dużo takich niebiańskich wydarzeń

Gwiazda betlejemska była widoczna na niebie po raz pierwszy od 2 tysiecy lat – około 2 lata temu.

Mieliśmy też tetradę krwawych księżyców w latach 2014-2015

23-08-2017 tez było wydarzenie kosmiczne – raz na 7 tysięcy lat się zdarza – Objawienie 12 : 1-2

niektórzy interpretowali tę datę jako pochwycenie

mamy też całkowite zaćmienia słońca w 2017 i kolejne w 2024

kiedy nastąpi koniec? Mateusza 24 : 36

nikt dokładnie nie zna daty

ale mamy się nie bać

Mateusza 24 : 32 – 33

źródło:

 

_______________

 

 

Bóg jest wszędzie – nawet w wiadomościach. Dlatego każdą historię interpretuję przez pryzmat wiary.

Umieszczam interesujące materiały pomagające zrozumieć ten świat w kontekście Pisma.

Ale aby robić to co robię wymaga dużo pracy i czasu.

Jeśli więc chcesz możesz mi pomóc być  głosem prawdy w oceanie mainstremowych mediów i katolickich  wspierając mnie:

 

Odbiorca: Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

 

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję wszystkim w imię Jezusa.

 

__________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 19 września 2019 - 10:11

11 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Bardzo dobry artykuł, to prawda…

   1. “dobroć” artykułu swoją drogą, ale “ciekawość” “naszych czasów” jest niewątpliwie wybitna.

 1. Mocny artykuł! Konkretny i merytoryczny i aż mnie ciarki przechodziły czytając…
  Każdy powinien go przeczytać, a ci którzy nie wierzą wreszcie zrozumieć, że to wszystko prawda i przestać samych siebie oszukiwać.

 2. Witam mam pytanie. Co zrobic kiedy co jakis czas (nawet świeżo po modlitwie), słyszę jakies szepty w obcym mi języku? Pozdrawiam

  1. Ja za to nie mogę w nocy spokojnie spać, bo albo coś stuka w meble, albo czuję czyjąś obecność w pokoju, czasem jakby ktoś nade mną stał i czuję coś złego. Gdy się nie modlę to tego nie ma.

  2. Jeszcze bardziej poznawać Słowo Boże 🙂

 3. Zgadzam sie w 100%, jednak chce wprowadzic mala poprawke dotyczaca milczenia pastorow na temat znamienia bestii. Otoz nie wszyscy pastorzy milcza, jednym z takich informujacych pastorow jest P. Chojecki z KNP w Lublinie, ktory bardzo czesto mowi o czasach eschatologicznych i paruzjii, oraz o konsekwencjach zwiazanych z przyjeciem chipa. Jego narracja, oprocz uzywania innej terminologii jest bardzo podobna do panskiej. Dzieki za super robote i zycze powodzenia.

  1. Tak, tylko, że p. Chojecki to syjonista….
   Wszystkiego dobrego

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish