Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Senat Kaliforni wydaje rezolucję wzywającą pastorów do przyjęcia przekonań LGBTQ

Senat Kalifornii podjął uchwałę nakazującą duchowieństwu chrześcijańskiemu zaakceptowanie i wsparcie ideologii LGBTQ, nawet jeśli narusza to ich przekonania chrześcijańskie.

Rezolucja  99 (ACR-99) została wprowadzona 4  czerwca jako sposób na uzyskanie poparcia dla tożsamości i zachowań LGBTQ.

 

 

CBN News informowało wcześniej, że ponad dwudziestu lekarzy, doradców, byłych homoseksualistów i innych przywódców chrześcijańskich podpisało list potępiający rezolucję, która, jak twierdzą, narusza wolność wyznania.

 

 

 

Rezolucja potępia także porady dotyczące niepożądanego pociągu osób tej samej płci lub dezorientacji płciowej, zwanej terapią nawracającą.

 

 

Ustawa mówi: „Prawo kalifornijskie uznaje, że przeprowadzanie terapii nawracającej u młodych osób jest nieskuteczne, nieetyczne i szkodliwe. Terapię konwersyjną odrzucono jako nieskuteczną, nieetyczną i szkodliwą przez wiodące organizacje medyczne, zdrowia psychicznego i opieki społecznej w Stanach Zjednoczonych. „

 

 

Kilku przywódców chrześcijańskich wypowiada się przeciwko rezolucji, twierdząc, że narusza to ich swobodne wyznawanie religii.

Russell Willingham, dyrektor wykonawczy New Creation Ministries, powiedział portalowi CBN News : „Wierzę, że ACR-99 przygotowuje grunt pod przyszłe przepisy, które będą kryminalizować opiekunów pastorów takich jak ja, którzy zapewniają takie zasoby – zasoby, które oferują opcję dla tych, którzy nie chcą tego, co państwo mówi im, że muszą zaakceptować ”.

 

Jak widzimy LGBT staje się religią i partią zarazem. Pytanie tylko, skąd ten ruch ma pieniądze  na tak powszechne na całym świecie działania….

 

Rezolucja ma również na celu zmniejszenie piętna, które rzekomo wyrządza społeczeństwo, terapeuci i grupy religijne osobom należącym do społeczności LGBTQ

 

ACR-99 głosi, że stygmatyzacja spowodowała „nieproporcjonalnie wysokie wskaźniki samobójstw, prób samobójczych, depresji, odrzucenia i izolacji wśród osób LGBTQ i przesłuchań osób. Stan Kalifornia ma istotny interes w ochronie zdrowia fizycznego i psychicznego nieletnich, w tym młodzież LGBTQ ”.

Zwolennicy rezolucji twierdzą, że wolność religijna nie ma tu zastosowania, ponieważ stanowi dyskryminację. Twierdzą także, że takie porady grup wyznaniowych to „tortury psychiczne” i „nadużycia psychiczne.

 

Taka rezolucja i wiele innych działań jak LGBT w Disneylandzie mają na celu nie tylko wprowadzenie homosekslualizmu jako normy, gdyż to już uznane było za normę przez Towarzystwo Psychiatryczne kilkadziesiąt lat temu.

Faszystowskie posunięcia LGBT mają na celu całkowicie zakazać posługiwania się Słowem Bożym przy interpretowaniu kwestii społecznych i moralnych. LGBT jest tylko narzędziem tak jak komunizm nim był i faszyzm.  Komunizm miał wprowadzić Edomitów i Chazarów do władzy a LGBT ma usunąć Biblię z życia codziennego. Zapamiętajcie to ważne stwierdzenie:

 

LGBT ma na celu przy pomocy precedensu całkowicie zakazać posługiwania się Słowem Bożym przy interpretowaniu kwestii społecznych i moralnych i to nie tylko związanych z płciowością.

 

Kwestia czasu jak nie będę mógł pisać w imię…. “tolerancji” homo faszyzmu.

Homoseksualiści sobie spokojnie żyją i nikt im nie przeszkadza, ale nam będą przeszkadzać w wierze biblijnej i ewangelizacji.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 17 września 2019 - 08:29

5 komentarze

Dodaj komentarz
 1. “Oto diabeł ma niektórych spośród was wtrącić do więzienia,
  abyście próbie zostali poddani,
  a znosić będziecie ucisk przez dziesięć dni”
  Ale najpierw, żeby więzienie było prawomocne, trzeba stworzyć odpowiednie prawo, czego świadkami właśnie jesteśmy. Powoli, ale się wypełnia.

  1. Sam klip powstał chyba w konwencji “starych filmów z VHS w wersji bardzo przesadzonej i z mnóstwem dziwnych efektów”, pomysł z nakręceniem klipu w stylizacji z postarzającymi filtrami a la stare filmy z VHS może i nie był zły, ale zdecydowanie przesadzono…no i pewnie dałoby się znaleźć wrzucone w mniejszym lub większym stopniu jawnie symbole, gesty i inne podteksty :/
   Poza tym nie znoszę tej dziewczyny, ma strasznie wkurzającą manierę “śpiewu”, na żywo nie daje rady a mądrzy się jak niewiadomo kto ?

 2. Amazon już wycofał wszystkie książki dr Nicolosiego psychologa który z powodzeniem prowadził terapię polegającą na naprawieniu zranionej psychiki, oczywiście jak to z troski o ludzi charakterystyczną dla korporacji. Wszystko ostatnio opiera się na zmienieniu idealnego dzieła Bożego jak małżeństwo, rodzina, płeć w szatańską karykaturę. No ale w końcu zło to brak prawa i dzieła Bożego.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish