Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Demon polityki panuje w demokracji.

Z polityka jest jak z religią – dzieli ludzi i o to chodzi wszelkiej maści masonom zgodnie z zasadą dziel i rządź.

 

Ludzie już zaczynają to zauważać powoli, ale nie są w stanie pogodzić się na jednej płaszczyźnie: na bazie Królestwa Bożego, które jak każde królestwo ma swoje Prawo. Jeśli ktoś uważa, że Jezus jako król nie ustanowił swego Prawa w swoim Królestwie to powinien albo się nawrócić, albo zmienić królestwo, tak uczciwie na to światowe. Jeśli ktoś myśli, że królestwo Jezusa to taka wszech panująca love-ka to również lepiej gdyby trafił do ekumenizmu gdzie wszelkie religie założone przez szatana będą się scalać.

 

Dlaczego jestem przekonany, a jestem o tym, że w polityce jest demon. Nie będę się wysilał, tylko skopiuje kilka komentarzy z kilku stron:

MK Tv

 

 

Kur,  debile itp.

Nie szukałem tego długo. Kilka sekund.

 

Przejdźmy do przeciwnej tej stronie np wrealu24.pl

 

 

Jest tego znacznie więcej wrealu ale nie o to chodzi aby zasypać dowodami.

 

Poniżej komentarze na NPTV Jabłonowskiego:

 

 

Tutaj jeden ze słuchaczy usłyszał ale nie zrozumiał zsady dziel i rządź ponieważ napisał:

 

“Pięknie wyłuszczona czysta doktryna masońska…Dziel i Rządź….(JEŁOPAMI!!!) he he heKróluj nam Chryste!!!!Zawsze i wszędzie!!!…oczywiście wraz z Wielką Królową  Maryją!!!!”

 

No i dzielą i rządzą.

 

 

Gdyby wiedział, że w królestwie Boga nie ma miejsca dla Maryji a nie znajdzie takiego miejsca w biblii to nie dałby się oszukiwać ani Panu Jabłonowskiemu ani nikomu innemu.

 

Pod filmem na kanale Platformy Obywatelskiej:

 

 

“Jutro na pewno bedzie lepsze, ale bez was przyglupy ! Schetyna idioto , ty antyPolski przyglupie odwal sie w koncu od no nas i daj spokojnie zyc !” itd itd..

 

 

Same epitety, złe emocje, wyzwiska pcha do duchowego bagna. Jestem pewien że jest demon polityki.

Mechanizm ten sam: X jest be, a Y dobre. Twój X to oszołomy a mój Y cacy.

W ten sposób nami rządzą. Sytuacja ma się  podobnie w religiach. Podzielono na doktryny. Nie liczy się Pismo, ale doktryny religijne i stąd są podziały. Świetna metoda szatana, ale jak przyjdzie rząd światowy, to wszyscy z prawa i lewa, od baptystów i zielonych posłusznie wesprą system szatana oficjalnie.

 

W obu przypadkach – religii i polityki – łącznikiem nie jest Jezus i Jego prawo , ale sztuczne podziały, a to zżera. Dlatego ja się nie bawię w dyskusje z kimś mocno przeciwnym moim zasadom wiary. Na blogu kasuje komentarze lub na fejsie, a co do polityki po kilku zdaniach w realu ucinam rozmowę. Te kłótnie wyniszczają i budują królestwo szatana tak jak ten teatr wyborczy.

 

 

W duchowym terytorium Pana Jezusa są ustawy i dekrety.

Dla przykładu:

 

Biada tym, co krzywdzące wydają ustawy, którzy rozpisują dekrety ucisku,” Izajasza.

 

Cały obecny sejm podtrzymuje złodziejski ZUS, gdzie pieniądze są nie kumulowane na konto emerytalne ale przejadane przez mechanizm biurokratyczny, w którym uczestniczą zarówno fani PIS jak i fani PO czy SLD, PSL itp.

Tymi podzielonymi wyborcami jest tak łatwo rządzić, że ci na górz bez względu na partię rządzącą mają zatrudnienie w urzędach państwowych lub spółkach a ty naiwny wyborco wierz w te podziały.

 

Popatrzcie na rządy wprowadzające podział:

 

 

To Jezuici głównie żydowskiego pochodzenia mają wiele odgałęzień. Osoby z Klubu Rzymskiego mogą się nie lubić z np Opus Dei. Opus Dei z Masonami, ale wszystko jest pod kontrolą Rzymu i syjonistów a Ty Szanowny obywateli jesteś ciemiężony.

 

Nawet Stany Zjednoczone nie są jednomyślne:

 

 

 

Polityka tak bardzo mocno dzieli, że ludzie zaczynają się nienawidzić. Ja  pod koniec grudnia gościłem rodzinę. ledwo zacząłem mówić o Wałęsie a tu ciotka walnęła ręką w stół i przeklinając zaczęła bronić specjalistę od skoku przez płotki. Zagłuszyli mnie i wyszli. Nie wiedzą jednak co im próbowałem wyjaśnić, że nie ma różnicy po której stronie się stoi.

 

Polityka tworzy nienawiść i złe uszkadzające Twą duszę emocje. Zauważ kiedyś Czytelniku kiedy z kimś się spierasz. Czy masz w sobie pokój. Ja w grudniu ten pokój miałem do tego stopnia aż, że żona zaczęła się uśmiechać kiedy rodzina darła się a ja cichym spokojnym głosem tłumaczyłem o wrogu stojącym po obu stronach.

 

Osoby politycznie nawiedzone opanowuje zło. Przypatrzcie się zacietrzewieniu tych osób i ich nienawiści.

 

Szanowny czytelniku, jeśli chcesz coś zmienić, to zacznij od siebie. Zacznij przepuszczać jako kierowca inne samochody, pomagać sąsiadom, zadzwoń do osób chorych, potrzebujących. Pokaż innym Jezusa w sobie, a będą zdziwieni Twą odmiennością.

Polityka jest od ogrodu Eden i są tylko dwa obozy. Żadni demokraci i republikanie. Żaden PIS i Lewica, ale dwie zwalczające się siły:

 

Królestwo Boga i Królestwo Szatana.

 

________________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć to podaję dane przelewu:

 

Odbiorca: Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

 

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję wszystkim w imię Jezusa.

 

__________________

 

 

 

Updated: 11 września 2019 — 13:08

4 komentarze

Add a Comment
 1. Widzze po tym elaboracie Twoim ze nie bardzo rozumiesz 8 przykazanie : nie kradnij.
  Wojny takie jak 1sza i 2 ga swiatowe , 3 rozbiory Polski byly po to zeby okrasc nasz kraj, ziemie, banki. To cala idea wojny-okrasc
  Uklad w Rapallo miedzy kacapia a rzesza mial ten cel zaraz po 1szej swiatowej zeby bekarta Ukladu Wersalskiego czyli Polske z powrotem wrocic miedzy zaborcow.
  W 1939 tarli sie kto zajmie okolyce Boryslawia zaopatrzone w nafte zabezpieczjace caly kraj w ten surowiec.
  Pomagali sobie jak mogli lamiac postanowienia Ukladu Wersalskiego o ograniczeniu armii. Kacapia udostepniala poligony gdzie niemiaszki mogli sobie testowac co chcieli. Z kolei kacapskie lodolamacze pomagaly statkom ich sojusznika przedostac sie przez polnocne lody na pacyfik. Byly party, przyjecia komunistow i nsdap, przutulaki a na koniec tej 20letniej wspolpracy zapisanej od od rapallo zdecydowali o rozbiorze 4 tym naszego kraju czyli rabunku z 1939r..Podpisujac finalowe rozporzadzenie zwane pakt Ribentrop Molotow.
  Pozniej kacapia za prl doila tylko nasz kraj bo hitler nieuczciwie zaatakowal barbarossa.
  Od 1989 powolutku wznawiaja rapallo zeby nas wspolnie znowu okrasc. Maja przeszkody w postaci amerykanskiej armii w naszym kraju i u siebie w reichu plus upadajace krolestwo pluszowego misiua.
  korzystaja z partii takich ja po, psl, czy sojusz lewicy i je oplacaja plus masy pozytecznych idiotow Oplacaja dziennikarzy jak lis-ionek, cale to towarzystwo ktore wzrastalo w mediach do 2015 roku ktore do dzis doskonale sie trzyma w tvn i onecie.
  Obecnie wznawiaja inna linie tzw. katolickich narodowcow jak wrealu24, czy MediaNarodowe
  przyjaznych azji z soiedziba w moskwie.
  Tak bylo od zawsze ze silniejsze kraje podbijaly i okradaly slabsze sasiednie.
  Czego w tym prostym 8 osmym BOZYM przykazaniu i formie jego realizacji na naszym kraju przez naszych sasiadow nie rozumiesz?
  Moze ten art Ci pomoze choc ciutek
  https://warszawskagazeta.pl/swiat/item/6592-tylko-u-nas-tajemnicze-plany-unii-i-berlina-wobec-nas-czyli-koniec-polski-jaka-znamy
  No i po co dorabiac na sile jakies filozofie w prostych zjawiskach.
  Wolnosc powinnusmy zaczac od BrONI W KAZDYM DOMU, a nie cieszyc sie w rankinguu najbardziej rozbrojonego . pokojowego kraju w europie.
  Nikt Ciebie ani mnie nie obroni za darmo. ile odziedziczyles po przodkach????
  Gdzie sa majatki wypracowane latami przez przodkow???
  pODPOWiEM . Ukradzione u sasiadow.
  W chwili obeznej decyduje sie czy nasz kraj bedzie istnial wogule…czy bedzie tylko taka etykietka ze tu jest Polska.
  Jezei tak sie stanie to Polacy beda parobkami mocno trzymanymi za kohones.

  1. Przecież to jest oczywiste, że Polska jest okradziona, ale Polski nie ma od co najmniej 1944 roku.
   a posiadanie broni tyle Ci da co z patykiem na czołg.
   Ty uważasz że nei rozumiem 8 przykazania aja uważam, że nie wiesz jak bardzo pozamiatane już jest.
   Z kim chcesz walczyć? z jezuitami, masonami, usa, bankami?
   Masz bardzo dziecięce podejście. Pamiętam jak byłem mały i oglądałem filmy wojenne to mówiłem do rodziców, że Niemca wazonem z kryształu walne. Tylko że ja z tego wyrosłem, a Ty nie. bez względu ile masz lat

  2. Zanim zaczniesz się bronić zabijając innych ludzi weź Biblię do ręki i zacznij się uświęcać, bo czytając Twój komentarz widzę, że trochę pobłądziłeś. Co z tego, że się obronisz? Życie minie, a nienawrócony nie wejdziesz do Królestwa Bożego i na nic Ci będzie ta obrona. Najlepszą obroną będzie nawrócenie siebie i uświadamianie innych… To życie i tak stracisz, a możesz mieć kolejne, lepsze. Ale nie z takim podejściem… Dziwi mnie ono. A może jestem w błędzie?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: