Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nieobecni rodzice fanów Billie Eilish.

Zainteresowałem się tematem tej wokalistki jeszcze bardziej i statystyki tak nie przemawiają jak obraz. Porażający widok. Pro satanistyczna wokalistka ma przed sobą tłumy śpiewającej młodzieży ten chory utwór jeśli można to nazwać utworem. Może powinno się nazwać songmonster-em.

Ale jak w tytule napisałem najbardziej smutnym faktem jest nieobecność rodziców. Ktos tym dzieciom pozwolił najpierw słuchać takiej muzyki, a następnie dał pieniądze na koncert.

Biedna młodzież pozostawiona sama sobie. To wina rodziców.

Szkoda…

 

Updated: 10 września 2019 — 20:52

9 komentarzy

Add a Comment
  1. Młodzież PŁACI za wejście do Piekła…

  2. Jak chcą pójść do piekła to nie mój problem.

    1. Twój bo masz się troszczyc o bliźniego. Modlić sie o ludzi bedacych w ciemności

  3. Proszę Panie Jezu o modlitwę za wszystkie dzieci ,które są w objęciach Szatana

    1. Żadne dziecko do powiedzmy 10 roku życia nie jest w objęciach szatana bo jest bez grzechu. Każde małe dziecko które umiera z automatu ma wejście do Królestwa Niebieskiego.

  4. Bardzo się cieszę,że znalazłam tą twoją stronę… co do tematu Bille Eilish- tytuł tego dziadostwa brzmi na polski “pochować przyjaciela”, a ta cała Billie dla dokładki jest facetem przerobionym na babę, jest poprostu transgender…jest to kolejna procedura zwiedzenia… bardzo wielu amerykańskich celebrytów o których myślimy że są kobietami, są w istocie “przerobieni”- w myśl starego alchemicznego=satanistycznego procederu. Bafomet ich bóstwo jest transgender to rogaty diabeł z piersiami i penisem…paskudztwo. A piszę tyle bo akurat w tym roku Bóg otworzył mi oczy na prawdziwą naturę rynku muzycznego i ogółem celebrytów- zwodzicieli. Polecam Tobie i wszystkim kanał chrześcijański na yt o tej tematyce “a call for an uprising” otwierający oczy na symbolikę i zwiedzenie które idzie z branży rozrywkowej…wszyscy, ale to dosłownie wszyscy u sławy służą diabłu.

  5. Również żal mi dzieci, których zachwyca świat depresji. Nie wiedzą, w co mogą się wpakować. Ale żeby od razu prosatanistyczne? Chociaż, trochę może w tym coś być. Mam nadzieję, że Billie wyjdzie z tego promowania przy okazji złych wzorców.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: