Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Fińskie MSW wszczęło dochodzenie przeciw posłance cytującej “ewangelikom” cytat z Biblii jako upomnienie kościoła za poparcie LGBT.

Chrześcijańsko-demokratyczny posłanka Päivi Räsänen upomniała ewangelicki kościół luterański w Finlandii za udział w wydarzeniach z dumy helsińskiej w czerwcu, dzieląc się fragmentem z Listu do Rzymian 1, aby udowodnić swój punkt widzenia.

„W jaki sposób doktrynalny fundament Kościoła i Biblii może być zgodny z podnoszeniem wstydu i grzechu jako przedmiotu dumy?” Zapytała polityk.

 

 

Niestety ale kościół luterański nie ma nic wspólnego z Bogiem. Jest to jeden z najbardziej zepsutych kościołów określanych mianem protestanckich.

 

 

W wyniku tej rzetelnej uwagi fińska policja rzekomo wszczęła dochodzenie w sprawie Räsänena, która jest członkiem partii Chrześcijańscy Demokraci.

 

 

 

„Dochodzenia przedprocesowe zostało już zakończone. Policja przekaże więcej szczegółów po zakończeniu dochodzenia lub przedstawieniu go prokuratorowi w celu rozpatrzenia zarzutów. Wcześniej nie będzie żadnych dalszych komentarzy – powiedział Pekka Hätönen, oficer odpowiedzialny za śledztwa w komisariacie policji w Helsinkach, zgodnie z danymi Helsinki Times .

 

Szok, posłanka wezwana na policję za cytowanie biblii. Popatrzcie jak zło boi się Słowa Bożego…

 

Konkretny fragment Biblii udostępniony przez polityków pochodzi z Rzymian 1: 24-27 i brzmi następująco:

 

(24) Z tego powodu Bóg rzucił ich na pastwę żądz nieczystych, gnieżdżących się w ich sercach, tak że wzajemnie bezcześcili swoje ciała. (25) Oni to prawdę Bożą zamienili na kłamstwo, oddawali cześć i hołd temu, co stworzone, a zaniedbali Stwórcę, który jest błogosławiony na wieki. Amen. (26) Z tego powodu Bóg rzucił ich na pastwę bezwstydnej namiętności. I tak żony ich zamieniły naturalny sposób pożycia na przeciwny naturze. (27) Podobnie też mężczyźni, porzucając zgodne z naturą współżycie z żoną, zapałali żądzą jedni do drugich – mężczyźni z mężczyznami dokonywali czynów nierządnych. Tak właśnie w nich samych miała się ujawnić zapłata za ich błąd.

 

 

 

 

Räsänen, z zawodu obrończyni życia i lekarz z wykształcenia, stała się w swym kraju wielce kontrowersyjna w 2013 r., kiedy stwierdziła, że ​​jej kraj jest bardziej zaangażowany w dobrostan zwierząt niż ochronę nienarodzonych dzieci.

 

 

„Ustawa o ochronie zwierząt zapewnia lepszą ochronę zwierzęciu, które ma zostać zabite, niż ustawa o aborcji nienarodzonemu dziecku”, powiedziała podczas nabożeństwa w Luteranie.”

 

Pragnę zwrócić uwagę na to, że ten żar  w wierze posiada kobieta.

 

 

„Zabrania się wywoływania u zwierząt bólu podczas uboju, ale nikt nie odważy się nawet omówić bolesności aborcji. Aborcji broni się na tej podstawie, że płód nie jest osobą ludzką, nawet jeśli jest biologiczną jednostką ludzką od momentu poczęcia. ”

W odpowiedzi na wiadomość, że może być ścigana za recytację pisma świętego, polityk napisała na Twitterze : „Nie martwię się o siebie, ponieważ ufam, że nie trafi to do prokuratora”.

Ale martwię się,” kontynuowała, „ że jeśli Biblia jest cytowana przeze mnie, to oznacza  że uważa się ją za„ nieznaczącą ”za niezgodną z prawem. Mam nadzieję, że nie prowadzi to do chrześcijańskiej autocenzury.

 ”

Popatrzcie, walka jest z Prawem Bożym zawartym w Torze:

 

Kpł 18:22.24-25.29
22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!
24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami.
25. Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców.
29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.
Kpł 20:13
13. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.

 

 

 

 

Updated: 5 września 2019 — 18:01

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Przepraszam że nie na temat. Czy nie macie wrażenia że w ostatnich dniach drastycznie wzrosła intensywność oraz rozmiary oprysków chemicznych? Bo u mnie okolice Kołobrzegu to jest katastrofa… ☹️

  1. Jutro filmik z Kołobrzegu :-), ale nie pamiętam nieba.
   Wiem, że nad Kielcami fruwały samoloty wojskowe ponieważ były targi sprzętu do zabijania ludzi

   1. Chciałem dzwonić ale uznałem że nie będę Ci przeszkadzał w nagrywaniu ?
    Zobaczymy co tam Pan Jezus jutro nam powie w filmiku. ?
    Pozdrawiam znad morza wszystkich czytelników. ⛵

    1. trzeba było dzwonić bo ja akurat myslałem, że wy jesteście zajęci…

     1. “Zobaczymy co tam Pan Jezus jutro nam powie w filmiku. ?”

      Adminie, to chyba trzeba skorygować, wyjaśnić, upomnieć. Skrót myślowy zapewne ale blog jest publiczny.

      1. Marcin uważa, że przez innych Jezus chce nam cos powiedzieć. Np teraz przez Ciebie.

 2. Oby tej kobiecie nic się nie stało…

 3. Ciekawe, że muzułmanie jak zabijają chrześcijan w imię swojej księgi to nic takiego, ale jak chrześcijanin zacytuje Biblię, to jest po prostu tragedia na skalę światową, wielka zbrodnia. To tylko pokazuje, że Biblia jest od Boga i wszystko się wypełnia, co do joty. Przyszłość będzie straszna.

  1. Też zwróćcie uwagę, że nie często albo i w ogóle nie słyszy się, żeby ktoś poddawał w wątpliwość tzw sw księgi jak Koran itp, a Biblia chociaż jest spójną atakuje się ją ze wszystkich stron

 4. Nie w temacie ale wrzucę.
  Wprowadzanie systemu szatana krok po kroku.
  Naprawdę warto obejrzeć.

  https://youtu.be/jL4G9vQjVOA

  1. Tak, to świetny wykład! Jest bodaj jeszcze jeden, pt. “Nawrócony dywersant.”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: