Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

US Marine twierdzi, że obserwacje UFO w kształcie cygara rozprzestrzeniają się na cały świat i „nie są to wojskowe obiekty.”

 

Chyb kilka miesięcy temu umieszczałem filmik pokazujący obiekt o kształcie cygara.

 

 

 

Były żołnierz US Marine uważa, że ​​UFO w kształcie cygara, które zostały zauważone w całym kraju w ostatnich miesiącach, może być czymś „wykraczającym poza tajny program wojskowy”.

Tajemnicze przedmioty – które często wydają się długie, cienkie i mają kształt węża – po raz pierwszy ujrzały światło dzienne w czerwcu, gdy YouTuber zauważył dziwne światło nad pustynią Mojave w Kalifornii

 

Zapytany, co według niego może być dziwnymi przedmiotami, Nick przyznał, że „może jedynie zaklasyfikować je jako Niezidentyfikowany Latający Obiekt lub Niezidentyfikowane Zjawisko Powietrzne”.

„Wykluczając tajne programy wojskowe, naprawdę pozwala wyobraźni szaleć z tym, czym mogą być te obiekty” – dodał.

 

Problem też polega na tym, że UFO zostało zauważone również na całym świecie.

 

 

 

Nie jestem ekspertem w tych sprawach, ale tak na czuja wydaję mi się, że jest to technologia, którą zna garstka ludzi, a którą wdrożą niebawem.

Z kolei 1 września nad Kanadą pojawił się tzw fireball.

 

 

 

Ogólnie rzecz biorąc bardzo dziwne rzeczy na świecie się robią.

2020 rok będzie intensywny, ale wg mnie o wiele gorszy. Nie chce siać defetyzmu, ale wiedza boli.

 

 

Zaktualizowane: 2 września 2019 - 20:11

5 komentarze

Dodaj komentarz
  1. W tamtym tygodniu koło godziny 19.40 widziałem niebieski idealnie okrągły meteoryt ☺️ . Akurat spojrzałem w niebo i leciał z południa na północ , bardzo nisko ( tak mi się wydawało ) i z ogromna prędkością . Widziałem go moze z 3 sekundy . Leciała tylko bardzo jasna niebieska kula i nic więcej za nią.

  2. 😮
    “to nie są wojskowe obiekty”…ta, jasne… może i nie wszystkie, ale część z nich raczej…

  3. Jeśli ktoś jeszcze nie widział: https://www.youtube.com/watch?v=lgyiMDR_nS0
    Nie widziałem lepszego wykładu odnośnie UFO w oparciu o Słowo Boże.

    1. Chuck Missler niezle o tym mówi. Najwazniejsze to, ze zaprzeczajac prawom fizyki zostawiaja fizyczne ślady. Ciekawym jest, że po zbadaniu wielu kontaktów z ufo, porwań, chanellingów, itp większość istot albo zaprzecza prawdom biblijnym albo wycofuja sie przy wezwaniu Boga na pomoc. W moim wypadku tak było podczas ataku demonicznego. Aczkolwiek nie do końca jestem przekonany co do tłumaczenia wersu.: jak było za dni Noego – że niby nefilim wrócą . Raczej sądzę, że chodzi o zepsucie ludzi i ich zachowań. Kosmici maja nas odwrócić od Boga Stwórcy. Nauka…

  4. tak dwa dni temu widziałam też coś świetlistego i spadającego ale myślę, że to mógł być spadający kamlot z nieba :)tzn meteor chyba 🙂 tak leciał świecił i nagle rozbłysnął i z niknął bardzo blisko nad ziemią sie to wydawało.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish