Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szatan jest egzekutorem Prawa Bożego.

Szatan czerpie przyjemność z ignorancji ludzi w tym najbardziej chrześcijan.

 

W świecie pogan wymierzył karę za rozpustę i sodomię chorobą AIDS.

 

Ale najbardziej czerpie przyjemność z grzechów chrześcijan. Ciała nasze są świątynią Ducha Bożego ale chrześcijanie nie stosują się do diety biblijnej.

 

 

Szatan jest więc pierwszym do wykonania kary za grzech.

 

Jeżeli więc ktoś będzie żył stale w buncie do Prawa Bosego zakazującego jedzenie  toksycznej świni niedobrej dla świątyni Ducha jaką jest nasze ciało, to spotka go w konsekwencji choroba. Nie tylko od toksyn z samej świni. Ale ludzie szatana odpowiednio zadbali, aby kara za grzech była dotkliwa i na szprycowali ją chemią. Wieprzowina jest jak mało, które mięso pełna chemii. To takie ukoronowanie prawa szatana. On nagradza sobie posłusznych przez choroby i śmierć. Jego kult to kult śmierci ponieważ dobrze wie, że on umrze na wieki i chce aby jego wyznawcy umierali również teraz na ziemi i na sądzie ostatecznym.

 

 

Jedzenie mięsa sprzyja: otyłości, cukrzycy i nowotworom.

 

 

Ktoś może powiedzieć “ale przecież warzywa również są na chemii”. To prawda, ale nie aż tak jak świnia to po pierwsze. Po drugie mięso świni samo w sobie jest niezdrowe, a warzywa same w sobie nie są niezdrowe.

 

Oto popularne dodatki do mięsa

 

 • azotyn potasu (E249),
 • azotyn sodu (E250),
 • azotan sodu (E251),
 • azotan potasu (E252).

Są one odpowiedzialne za nadanie mięsu czerwono-różowej barwy. Ponadto, poprawiają oraz utrwalają smak i zapach, a także przedłużają trwałość produktu poprzez działanie bakteriobójcze. Dodatek azotanów hamuje wzrost bakterii jadu kiełbasianego. Według opinii WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) spore dawki azotanów i azotynów w żywności, przekraczające dopuszczalne normy, stanowią zagrożenie dla zdrowia. Ich nadmierne spożycie może powodować różnego rodzaju zatrucia. Dodatki te obniżają również wartość odżywczą produktów i powodują destrukcję witamin z grupy A oraz B.

źródło:

aptekagemini.pl/poradnik/zdrowe-odzywianie/azotany-i-azotyny-w-zywnosci-czyli-co-kryje-sie-w-miesie/

 

 

Jak widać dają bonus do grzechu – choroby.

 

Popatrzcie, żeby zapobiec zatruciu jadem kiełbasianym stosuje się inną truciznę wedle powiedzenia “czym się strułeś tym się lecz”.

Co do WHO trzeba by być naiwnym, aby ufać takiej organizacji jak WHO, która ustala “bezpieczne” dawki, ale oni (jezuicki system) normy mogą sobie zmieniać jak tylko chcą.  Dopuszczalny poziom decybeli, dopuszczalny poziom zadłużenia miast i państw…

 

No właśnie, kolejną karą za grzech jest upadek finansowy państw i miast. Biblia zdecydowanie zakazuje zadłużania się, ale państwa i miasta się zadłużają i dlatego niebawem zbankrutują, gdyż nikt nie chce przestrzegać Prawa Bożego. Rachunek przyjdzie do wszystkich, wierzących i nie wierzących, ale Chrystusowcy szybciej się znajdą  w rzeczywistości niewolniczej dzięki wierze w Jezusa aniżeli nie wierzący biblijnie.

 

 

To ludzie oddali jak Adam ziemię szatanowi i stworzyli system szatano-korporacji i zgadzają się na pryskanie. To kolejny grzech chrześcijan: odpuszczenie zarządzania ziemią i oddanie odpowiedzialności za siebie, bliskich i innych chrześcijan faszyzmowi, charakteryzującemu się korporacjonizmem.

Mamy pryskane niebo, warzywa, owoce, trujące szczepionki, mięso z chemią a na to wszystko kościół rzymski spogląda spokojnie razem z protestantami. Czy słyszeliście aby jakiś ksiądz  lub pastor protestował przeciw Chemtrails, szczepionkom itp? Ja nie. Musicie wchodzić na takie strony jak ta, aby dowiedzieć się prawdy, bo zbory ewangeliczne stały się nie oazami prawdy, ale teologicznymi i intelektualnymi seminariami.

 

 

Ludzie świętują niedzielę tak jak upadlający nas Rzym. Religie protestanckie nie protestują ponieważ są sterowane przez agenturę.

 

 

Każdy na świecie parlament jest podporządkowany Jezuitom i kościołowi rzymskiemu tak jak zdecydowana większość jutuberów w Polsce jest katolikami i tworzą oni ten system ujawniając Wam tylko skrawki prawdy ale tuszując działania prawdziwych illuminatów czyli Jezuitów.

 

Od wczoraj jestem w terenie, nagrywam filmy i zbieram materiały. Dzisiaj będę w Kołobrzegu, a jutro jak mi się uda wejść do pewnego kościoła pokażę Wam czym jest kościół katolicki na przykładzie symboliki i rzeźb.

 


 

 

Dla osób pragnących mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna”

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

 

Updated: 29 sierpnia 2019 — 09:21

12 komentarzy

Add a Comment
   1. Witaj Piotr:) Nadal w NO.
    Pozdrawiam Cię serdecznie:)

  1. O widzę, że od kiedy Konfederacja spotkała się z towarzyszem generałem to jest nawet w Polsacie. Teraz napewno próg przekroczą 😉

 1. W rzeczy samej. Warto również zwrócić uwagę na ziemniaki, chleb, nabiał i cukier. Bardzo zaśluzowują organizm, praktycznie sie o tym nie mówi ani o śluzie i oczyszczaniu organizmu z niego. Dlaczego? Bo ludzie by przestali chorować i by nie potrzebowali leków np na grypę, przeziębienia itp
  Śluz zalepia jelita, ,,zapycha” różne kanaliki w ciele, w taki sposób, ze krew i limfa trudniej przepływa

  1. ooo to interesujące. Nie wiedziałem, że ziemniaki szkodzą.

  2. Wiem, ze to może brzmieć jakbym sobie to wymyśliła 😀
   Arnold Ehret w sumie jako pierwszy to wymyślił (został zamordowany, to już dużo wyjaśnia), polecam temat niezwykle ciekawy, na yt taki jeden ytuber zrobił o nim serie filmików o nim (jak oczyścić organizm z toksyn i śluzu glodowkami i owocami) tez sa ksiazki o nim. Co lepsze jak już sie ktoś oczyści to sie już aż tak nie meczy, nie choruje, wzrok sie poprawia, słuch, kondycja, jest sie nawodnionym, niemal wszystkie choroby znikają, miej sie człowiek poci, nawet wcale i ponoć bóle porodowe znikają i dzieci sie rodzą zdrowe

   1. Temat niezwykle ciekawy. Według Arnolda ziemniaki dobrze upieczone prawie nie zawierają śluzu (gotowane tak) i w sumie ziemniaczki na początku były przeznaczone dla zwierząt i to z biedy zaczęło sie je jeść
    Mięso zawiera, cukier, zboża a najwiecej nabiał
    https://m.youtube.com/watch?v=w5KHyg9is3g

    1. Bardzo ciekawe…aż chyba zobaczę, bo to brzmi dość interesująco…

 2. “Biblia zdecydowanie zakazuje zadłużania się” czyli branie kredytu przeze mnie jako zwykłą osobę nie jest ok ?

  1. masa chrześcijan jest zadłużonych i mam tego świadomość. Wchodząc w nowe zycie mamy bagaże starego życia na rozmaitych płaszczyznach, praca, złe związki, choroby itp.
   Uważam, że mamy dążyć do niezadłużania się, choć teraz np przedłużenie umowy z siecią komórkową i zakupem u nich telefonu na raty już jest zadłużaniem a cóż dopiero mówić o kredycie na mieszkanie, gdzie bardziej opłaca się brać kredyt niż płacić raty najmu….
   Taki system jest celowo budowany, ale jesli ktoś się uświeca, to Bóg mu pokaze co ma robić

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: