Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Próba interpretacji 8 królów z Objawienia.

|Bestia, którą widziałeś, była, a nie ma jej i ma wyjść z otchłani, i iść na zatracenie. I zdziwią się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze życia od założenia świata, widząc bestię, która była i nie ma jej, a jednak jest. (9) Tu jest rozum, który ma mądrość. Siedem głów to siedem gór, na których siedzi kobieta. (10) I królów jest siedmiu – pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie przyszedł, a gdy przyjdzie, ma pozostać na krótko. (11) A bestia, która była, a nie ma jej, ona sama jest ósmym, a jest spośród siedmiu i idzie na zatracenie|

 

 

W istocie papieże wyglądają na królów….

 

Benedykt przyszedł na krótko, a jeśli uznamy to co napisałem ostatnio, że bestią są jezuici, to faktycznie papież Franciszek jest ósmym królem

 

“A bestia, która była, a nie ma jej, ona sama jest ósmym, a jest spośród siedmiu i idzie na zatracenie||”

 

Jest spośród siedmiu czyli z Rzymu, Watykanu, ale jest ósmym królem i zarazem bestią – Jezuitą. Ma to sens.

Jesli ta interpretacja jest prawidłowa, to świat będzie podzielony na 10 regionów i władza zostanie oddana.

 

” A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, ale wezmą władzę jak królowie na jedną godzinę wraz z bestią. (13) Mają oni jeden zamysł, a swoją moc i władzę oddadzą bestii. (14) Oni będą walczyć z Barankiem, a Baranek ich zwycięży, bo jest Panem panów i Królem królów, a ci, którzy są z nim, są powołani, wybrani i wierni. (15) I powiedział do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi siedzi nierządnica, to ludy, tłumy, narody i języki. (16) A dziesięć rogów, które widziałeś na bestii – oni znienawidzą nierządnicę i sprawią, że będzie spustoszona i naga i będą jeść jej ciało, i spalą ją w ogniu. (17) Bóg bowiem włożył im do serc, aby wykonali jego wolę, i to jednomyślnie, i oddali swoje królestwo bestii, aż wypełnią się słowa Boga. (18) A kobieta, którą zobaczyłeś, to wielkie miasto, które króluje nad królami ziemi.”

 

Wynika z tego, że 10 ostatnich władców politycznych na ziemi, prezydentów państw zniszczy Watykan i oddadzą oni władzę bestii czyli Jezuitom.

Jest to interpretacja, która do mnie przemawia, aczkolwiek apokalipsa ma to do siebie, że jest zrozumiała dopiero wtedy kiedy się wypełnia.

 

 

ps

 

nici z terenu. Jutro nagrywam jednak.

Updated: 29 sierpnia 2019 — 14:15

17 komentarzy

Add a Comment
 1. “I królów jest siedmiu – pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie przyszedł” > Jan otrzymał wizję i w pierwszej kolejności dobrze by było patrzeć na to proroctwo z jego perspektywy. 5 króli upadło: Asyria, Babilon, Medowie, Persowie, Grecja, jest w czym wybierać.

  “jeden jest” => władza Rzymska

  “inny jeszcze nie przyszedł” > różne wersje, być może ktoś z “ery nowożytnej”, najsilniejszy władca istniejący na chwile przed objęciem panowania przez Bestię i fałszywego proroka.

  “A bestia, która była, a nie ma jej, ona sama jest ósmym, a jest spośród siedmiu” -> odrodzone królestwo Rzymskie? “nogi po części z żelaza a po cześci z gliny” z posągu “Daniela”.

  10 rogów bestii = 10 władców, którzy będą patrzeć na upadek Babilonu oraz walczyć z Barankiem -> to ewidentnie pasuje do władców 10 obszarów całego świata (klub Rzymski już ma to opracowane)

  1. 7 królewstwo pasuje do III Rzeszy

 2. Bestia wychodząca z Otchłani to władza ateistyczna, pierwszy raz pojawiła się w Europie w czasie rewolucji francuskiej, a jej pokłosie to ateistyczne państwa komunistyczne.

  To właśnie ona zakończyła też panowanie Państwa Kościelnego (małego rogu), zadała mu śmiertelną ranę. Głowie Bestii z Morza, która dominowała duchowo nad Europą została ścięta na rzecz oświecenia. Reformacja wtedy odetchnęła od ucisku religijnego.

  Jednak ta głowa znowu wróciła w XX wieku z większa siłą niż dawnej i ta sama sytuacja znowu się powtarza.

  Bestia z Otchłani wróci ponownie w czasie ostatnich plag na chwilę tuż przed przyjściem Chrystusa, kiedy świat uświadomi sobie jak został oszukany przez Wielką Nierządnicę, która chce ustanowić fałszywy pokój i jedność pod swoją egidą NWO.

  Kiedy duchowy Eufrat zacznie wysychać czyli ludzie ufający Nierządnicy stracą pokładaną w nią wiarę z powodu nieznośnych plag i Gniewu Boga, wtedy cały Wielki Babilon upadnie bo ludzie którzy go popierali uświadomią sobie że zostali strasznie zwiedzeni co wzbudzi w nich ten sam gniew co w czasie Rewolucji Francuskiej.

   1. Dlaczego interpretujesz Eufrat jako ludzie ufający Nierządnicy?

    1. Od zmartwychwstania Chrystusa symbolika jest w duchowym wymiarze.
     Rzeka Eufrat zasilała antyczny Babilon, który mógł dzięki niej istnieć kiedy wysechł za sprawą Cyrusa to Babilon upadł.

     Dziś Wielki Babilon to duchowe miasto wszystkich niezbawionych i jest zasilany przez rzekę czyli strumień ludzi, którzy go wspierają w jego działaniach.
     Kiedy Ci ludzie zobaczą że zostali oszukani, a Gniew Boży spada na ziemię to wpadną w furię i odwrócą się od wspierania Wielkiej Nierządnicy a nawet jak mówi Apokalipsa zaatakują ją. Chrystus poprzez plagi sprawi że duchowy Eufrat wyschnie.

     Tak samo jak Jeruzalem jest duchowym miastem wszystkich zbawionych.

  1. Tutaj jest to bardziej obszernie wyjaśnione, bo 8 ósmy wróci jeszcze po milenium żeby ostatni raz zwieść świat.

 3. Jeśli któryś miał by przyjść na krótko, to raczej Jan Paweł I, który był 33 dni. Benedykt XVI był 8 lat, to to bardzo długo w porównaniu do JPI.

 4. Ciekawa interpretacja. Od jakiegos czasu wgłębiam się w temacie apokalipsy. Natknąłem sie nad inna interpretacją. 8 królów to 8 preyzdentów Stanów Zjedoczonych, zaczynając od Prezdenta Cartera. a koncząc na Trupmie, który jest 7 królem. według pryepowniedni 8 król bedie jednym z siedmiu… czyli Obama.
  Zachęcam do przeczytanie PDF “Rapture Puzzle”

 5. To nie możliwe, żeby tych 8 królów było papieżami. Już tłumaczę dlaczego.Objawienie dostał Jan w I w.n.e i to objawienie mówi, że 7 królów upadło (czas przeszły) 1 jest (czas teraźniejszy – kiedy żyje Jan) i będzie 8 (przyszłość). Moim zdaniem zdecydowanie chodzi tu o cesarzy rzymskich (za życia Jana jeden był) a nie o papieży. Skoro bestia to Watykan/jezuici to kim jest nierządnica? Bez sensu zupełnie, bo by wyszło, że Watykan ujeżdza sam siebie.

  1. nierządnica jest watykan a bestią wg mnie na dzien dzisiejszy Jezuici. Watykan ujeżdża Jezuitów, ale nadchodzi czas kiedy jezuici spalą nierządnicę.
   Liczenie papiezy zaczynamy od podpisania Traktatu Laterańskiego.

   Nawet jeśli Twoje, a raczej chyba adwentystyczne spojrzenie ejst prawdilowe, to nie wyklucza to mojej interpretacji? Dlaczego? ano opierając się na Kohelecie, że bedzie to hiperbola, nie ma nic nowego pod slońcem

   1. A dlaczego traktujesz jezuitów jako coś odrębnego od Watykanu? Przecież oni są częscią tego systemu, podlęgają bezpośrednio pod papieża.
    Dlaczego akurat zaczynać to liczenie od tego traktatu? Przecież Jan dostał Objawienie kiedy jeszcze nie było papieży a rządził cesarz.
    Ja to widzę jak baptyści/ewangelikalni. Adwentyści myślą bardziej jak ty, że bestia to Watykan.
    A w jaim sensie różne interpretacje się nie wykluczają?

    1. wg mojej wiedzy obecnie to Jezuici rządzą Watykanem.
     Jan dostał Objawienie kiedy nie bylo papieży, ale Objawienie nie dotyczy tylko czasów Jana, bo czymjze byłby np znak besti za czasów Jana…
     Dlatego od tego traktatu ponieważ watykan został ustnawiony odrębnym państwem a więc sa królowie.
     Nie, ja nigdy nie pisałem, że bestia to Watykan.

     Nie wykluczają poniewaz tak jak wymalowanie odrzwi krwią baranka w Egipcie mialo miejsce tak powtórzyła się ofiara wychodzących z duchowego Egiptu.

 6. Czy ktoś mógłby się odnieść do interpretacji w której mowa o 8 królach którzy są prezydentami stanów zjednoczonych?

  informacje na ten temat są zawarte w tym PDFie

  https://dayofthelord2020.webs.com/RAPTURE%20PUZZLE-1.pdf

  https://www.youtube.com/watch?v=Bv8WY4MZ9I4

  a mowa w nim o tym ze Dzień Pański nastąpi 1 Stycznia 2020. wszystko jest wyjaśnione.

  wiele faktów za tym przemawia.

  podobną interpretację (chociaż mniej sie ku niej skłaniam) znalazłem tutaj

  https://www.youtube.com/watch?v=KKo_LuYF0Z0

  mowa w niej o dniu pańskim i o zaćmieniach słońca które sie pojawiają od 2017 roku i są dokładnie te same jak w dniu męki Pańskiej, co jest bardzo żadkim zjawiskiem.

  1. nie wierzę żadnym proroctwom wskazującym na konkretny dzień. Lipa nad lipami. Nikt nie zna dnia.

 7. Bardzo ciekawa interpretacja, przemawia do mnie z tym, że trafiłam na taką stronę w sieci o antypapiestwie, tu link https://www.sanctamissa.pl/antykosciol-vaticanum-ii/
  antypapiestwo powstało po soborze i wtedy należało by liczyć, że pierwszy król -antypapież to Jan 13.
  “I królów jest siedmiu – pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie przyszedł, a gdy przyjdzie, ma pozostać na krótko. (11) A bestia, która była, a nie ma jej, ona sama jest ósmym, a jest spośród siedmiu i idzie na zatracenie|”
  Jan 13 jako pierwszy, Bergoglio z kolei to 6 i jest, następny będzie krótko to 7, a 8 to bestia…już od jakiegoś czasu mam dziwne przeczucia ,że będzie to Jan paweł2 wiem,że brzmi to dziwnie ale …|Bestia, którą widziałeś, była, a nie ma jej i ma wyjść z otchłani, i iść na zatracenie. I zdziwią się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze życia od założenia świata, widząc bestię, która była i nie ma jej, a jednak jest. (9) Tu jest rozum, który ma mądrość. Siedem głów to siedem gór, na których siedzi kobieta. (10) I królów jest siedmiu – pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie przyszedł, a gdy przyjdzie, ma pozostać na krótko. (11) A bestia, która była, a nie ma jej, ona sama jest ósmym, a jest spośród siedmiu i idzie na zatracenie|
  wiem,że brzmi to jak jakiś horror…ale jest to coś o czym myślałam już od dawna i chciałam się z tobą podzielić.
  Nie musisz tego publikować jeśli uznasz za zbyt straszne ale być może jest to trop każda PRAWDA na początku może brzmieć strasznie…to tylko przeczucie

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: