Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Uwaga! Zaczyna się propaganda chipowa! Miłośniczka Tesli wszczepiła chip RFID z karty samochodowej do ramienia.

 

Proroctwa biblijne swypełniają się na naszych oczach.

 

Fascynatka Modelu tesli 3 wymontowała sobie układ RFID z kluczyka który  dostarczany z kluczem fizycznym .

 

Zamiast tego można go odblokować i włączyć za pomocą smartfona, breloka w kształcie samochodu lub karty dostępu, która przyda się, jeśli nie masz breloka lub telefon zginie. Ta kobieta wymyśliła sobie  sposób, aby upewnić się, że zawsze będzie mogła  odblokować i uruchomić swój model 3: wszczepiła znacznik RFID z karty na przedramię.

 

 

 

Zauważcie, że takiego wszczepienia (tez ciekawe określenie) dokonała osoba wytatuowana.

 

 

Amie DD jest inżynierem oprogramowania i sama opisywała „twórcę rzeczy”. W filmie wyjaśniła, że ​​wiele lat temu wszczepiła w swoje ramię  RFID, którego użyła do otwarcia drzwi domu. Kiedy zamówiła swój Model 3, zdała sobie sprawę, że prawdopodobnie mogłaby zrobić coś podobnego z kartą dostępu. Nie miała szczęścia przenieść oprogramowania na istniejący układ, więc postanowiła wyjąć układ z karty i wszczepić go w ramię.

Tutaj demonstruje:

 

 

 

Aby to zrobić, rozpuściła kartę za pomocą acetonu aby wydobyć z niej układ elektroniczny  i kazała zamknąć ją w biopolimerze. Stamtąd poszła do studia modyfikacji ciała (raczej niszczenia ciała), aby wszczepić chip (mniej więcej wielkości mini-figurki Lego) w przedramię.

Udokumentowała także swój proces w Hackaday .

 

Moment wkładania układu:

 

Na filmie pokazano w bardzo szybkim ujęciu krwawienie;

 

 

W 1:24 widać łzy w oczach po przebiciu ciała i włożeniu układu. Podobnie jest ze szczepionkami. Szczepi się dzieci mimo ich płaczu. Jest to coś wbrew zdrowemu rozsądkowi a ta kobieta chciała po prostu wygody.

 

 

Chociaż nie pokazuje chipa w akcji na filmie ( zauważyła na Twitterze, że jej ramię było spuchnięte zaraz po tym, jak wszczepiono chip), powiedziała The Verge za pośrednictwem DM, że chip działa, chociaż zasięg od jej ramienia do konsoli „nie jest największy” – około cala (25 mm) – i mówi, że ma nadzieję, że poprawi się wraz ze spadkiem opuchlizny. Przynajmniej nigdy nie będzie przypadkowo zamknięta  w samochodzie….To jej “korzyść”.

 

 

 

Znakowanie niewolników póki co zaczyna się od mody, niby dobrowolnie. Kobieta mówi, że obecny układ jest całkiem bezpieczny, dobra robota Tesla 1:37.

Zapewnia ona, że chip jest otoczony bezpiecznym bipolimerem. Problem w tym, że sam biopolimer może i nie będzie szkodził, ale już pole elektromagnetyczne tak.

 

Kobieta posiada model Tesli 3. Pytanie, czy dostała go za te kryptoreklamę chipa, czy jest to wyraz jej stylu życia. Od kogoś muszą zacząć. Najlepiej od bogatych. Wcześniej znakowanie rozpoczynano od niewolników. Teraz od bogatych i celebrytów.

 

 

__________

 

Dla osób pragnących mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna”

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Jeszcze raz dziękuje w imię Jezusa.

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 13 sierpnia 2019 — 11:42

2 komentarze

Add a Comment
  1. Już wole umrzeć niż dać sobie wszczepić czipa jakiegoś

  2. Ani to wygląda, ani to praktyczne…brrrr ?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: