Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Oskarżony o pedofilię miliarder o nazwisku Epstein został znaleziony martwy w celi. W tle okultyzm.

Seryjny samobójca krąży również w USA.

Jak poinformowała telewizja NBC Jeffrey Epstein, miliarder i finansista oskarżony o nakłanianie do prostytucji i wykorzystywanie nieletnich dziewczyn, został znaleziony martwy w swojej celi.

 

Kto mógł się bać zeznań Epsteina?

 

Oto lista sław tego świata będących znajomymi Epsteina:

 

Książę Andrzej to syn królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II
Bill Clinton

Donald Trump

Stephen Hawking

Woody Allen. Była asystentka Epsteina Babi Christina Engelhardt w rozmowie z “Hollywood Reporter” powiedziała, że była w związku z Allenem, gdy miała zaledwie 16 lat.

oraz

– byli premierzy Izraela: Ehud Olmert i Ehud Barak

– były premier Wielkiej Brytanii Tony Blair

– saudyjski książę koronny Mohammed bin Salman

– prawnik Alan Derszowitz

– miliarder Lexie Wexner

– byli gubernatorowe Nowego Meksyku (z ramienia Partii Demokratycznej): Bruce King i Bill Richardson

– siostrzeniec miliardera George’a Sorosa Peter Soros

– aktorzy tacy jak Alec Baldwin, John Cleese i Kevin Spacey

– piosenkarze tacy jak Courtney Love i Mick Jagger

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-ludzie-jeffreya-epsteina-z-kim-powiazany-byl-miliarder-pedof,nId,3141933?parametr=embed_tyt_zdj#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

 

Politycy, biznes i ludzie filmu tworzą ten upadły świat.

Ale to, co podało w kilku tekstach rmf to nie wszystko. Informacje w mediach głównego nurtu są okrojone ponieważ godzi to w cały świat

 

Miliarder Epstein

Wraz z tym bogactwem  Epsteina pojawiła się ogromna moc i wpływy. Jego słynna „mała czarna księga” zawierała nazwiska ponad 1000 osób wysokiego szczebla we wszystkich dziedzinach życia społecznego. Epstein był także częścią dwóch najpotężniejszych organizacji na świecie: Rady Stosunków Zagranicznych i Komisji Trójstronnej . Oba te podmioty gromadzą światową elitę, aby decydować o polityce, która kształtuje świat, jaki znamy.

Ciekawostka: Epstein był również członkiem zarządu Rockefeller University.

 

 

Na początku XXI wieku Epstein organizował obfite imprezy w swoich domach na Manhattanie i Palm Beach, w których uczestniczyło wielu ludzi z  towarzystwa  celebrytów i polityków. Było też wiele nieletnich dziewcząt. Przyjaciel Epsteina latał również swoim prywatnym samolotem na imprezy w odległych lokalizacjach. Odrzutowiec został nazwany „Lolita Express”, ponieważ prowadził elitę do nieletnich niewolników seksualnych.

 

 

Czy teraz rozumiecie po co jest to całe LGBT? Po co korporacje wspierają ten seksualno-faszystwski ruch?

 

Dane z lotów pokazują, że Clinton leciał samolotem Epsteina co najmniej 26 razy w kilkunastu międzynarodowych lokalizacjach. Dzienniki lotów nie zawierały żadnych szczegółów tajnych służb dla pięciu lotów. Epstein był również zaangażowany w niektóre projekty lewicowa  Clintona: był dużym darczyńcą Fundacji Clintona. Według adwokata Geralda B. Lefcourta, Epstein był również „częścią oryginalnej grupy, która wymyśliła Clinton Global Initiative”.

 

Niemniej jednak najważniejszą personą na chwilę obecną w tym wszystkim jest Trump.

 

 

Krótko po aresztowaniu Epsteina 6 lipca źródła medialne natychmiast połączyły Donalda Trumpa z finansistą.

Co prawda Trump ponoc nie utrzymywał z miliarderem stosunków od 1992 roku, ale… obecny sekretarz pracy Alex Acosta odegrał ważną rolę w zakończeniu śledztwa przeciwko Epsteinowi. W 2008 r. Jako prawnik USA na Południowej Florydzie Acosta pośredniczył w umowie z Epsteinem w sprawie zarzutów, która pozwoliła mu uniknąć poważnej kary za wcześniejsze zarzuty o niewłaściwe zachowanie seksualne.

 

Seekretna wyspa Epsteina.

 

Położona na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych, Little Saint James była główną rezydencją Jeffreya Epsteina od momentu jej zakupu w 1998 roku. Nie trwało długo, zanim wyspa zyskała obrzydliwą reputację.

 

 

„Nazwano ją„ Wyspą grzechu ”. Little Saint James jest również znany miejscowym jako „Pedophile Island” i „Orgy Island”. Według  The Independent „wyspa Epsteina zyskała reputację deprawacji i twierdzi się, że nastoletnie dziewczęta zostały zaproszone do udziału w orgiach na Little St . James.

Według adwokatów rzekomych ofiar Epsteina, Little St. James to miejsce, w którym wiele najgorszych zbrodni przeciwko nieletnim zostało popełnionych przez Epsteina i przyjaciół, którzy razem z nim podróżowali. Dokumenty sądowe twierdzą, że 17-letnia wówczas Virginia Roberts została zmuszona przez Epsteina do seksu z księciem Andrew trzykrotnie – w Londynie, Nowym Jorku i jako część orgii o Little St. James. ”
– Little St. James , Wikipedia

 

To nie wszystko. Jak przystało na satanistyczne elity działalność Epsteina powiązana jest z okultyzmem, czyli na nasze lucyferianizmem.

 

 

Jak myślicie, dlaczego papież Franciszek, głowa kościoła pedofilii nakazał przyjmowanie islamistów do krajów uważanych za chrześcijańskie?

Czy Islam ma cos wspólnego z nieletnimi?

 

Oto łaźnia  Hammama Yalbugha z czasów mameluckich.

 

Mameluici byli niewolnikami pochodzącymi spoza państw islamskich. Kupowani byli przez muzułmańskich władców i sprowadzani do ich władztw…

Czy widzimy wspólny mianownik? Czy wszystko łączy się w całość?

 

W erze mameluckiej dzieci zostały schwytane przez klasę rządzącą, aby stać się niewolnikami. Chłopcy byli zwykle szkoleni, aby stać się żołnierzami, podczas gdy dziewczęta były przygotowywane do stawania się osobistymi konkubinami swoich panów. Biorąc pod uwagę fakt, że wyspa Epstein została wykorzystana do importu niewolnic seksualnych dla elity, symbolika ta jest idealnie dopasowana.

 

To jest wojna duchowa. Katolicyzm, islam judaizm się razem łączą aby wprowadzić niewolnictwo i biorą w tym udział: immamowie, papież, biskupi, rabini itd.

 

Aby nadać „świątyni” Epsteina niepowtarzalny wymiar okultystyczny, budynek został ozdobiony złotymi posągami przedstawiającymi bogów (Neptuna) i ptaka podobnego do sowy. Budynek jest również otoczony labiryntowymi wzorami, podobnymi do tych znalezionych w architekturze islamskiej.

 

W centrum wyspy znajduje się przerażający zegar słoneczny, który jest pełen dziwnych szczegółów.

 

 

Niektóre źródła twierdzą, że pod powierzchnią wyspy zbudowano skomplikowany system tuneli – i właśnie tam dochodzi do najstraszniejszego znęcania się nad dziećmi.

 

Podobne informacje uzyskałem o podziemiach Watykanu.

 

Na ostatnich nagraniach z drona są widziane z góry znaki na trawie o kształcie tych z tzw kręgów zbożowych… Widzicie jacy to kosmici robią…

 

 

Fajnie się czyta takie nowinki, tylko ilu z nowych czytelników przyjdzie do Boga a ilu uzna za ciekawy spisek, ale ten spisek jest spiskiem Lucyferian przeciw ludzkości.

 

Według „liberalnych” mediów sprawa może powiązać Donalda Trumpa z Epsteinem i wyrządzić mu wielką szkodę w następnych wyborach. Według „konserwatywnych” mediów sprawa mogła wreszcie ujawnić głębokie powiązania między Clintonami i Jeffreyem Epsteinem, ujawniając jednocześnie podejrzaną sieć handlu dziećmi, której przewodziła Fundacja Clinton.

 

Tymczasem polski rockmen nie jest zainteresowany sprawą zniknięć polskich dzieci:

 

 

Ani nikt inny:

 

 

 

 

Jednak dla poszukiwaczy prawdy, którzy nie sa przyssani do żadnej partii ta sprawa jest okazją do ujawnienia złego, zdeprawowanego i sadystycznego stanu umysłu okultystycznej elity, która czerpie przyjemność z kradzieży niewinności dzieci, obnosząc się swa symboliką.. Czy mroczne sekrety wyspy Epstein i okultystycznej elity zostaną w końcu ujawnione światu? Czy środki masowego przekazu będą filtrować i cenzurować informacje, które będą sprzeczne z interesami elitarnych właścicieli?

Takie pytania zadają sobie poszukiwacze prawdy.

Czy jednak o tym wszystkim powiedziało RMF?

Czy powiedzą Wam o tym katoliccy Jutuberzy spiskowi?

 

Chrystusowcy poza denominacyjni wiedzą dobrze, że:

 

“Wiemy, że jesteśmy z Boga, cały zaś świat leży w mocy Złego.” 1 Jana 5.

 

 

________________

 

Dla osób pragnących mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna”

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Jeszcze raz dziękuje w imię Jezusa.

 

 

2 komentarze

Add a Comment
  1. Bardzo to wszystko zastanawiające, ale nie ma przypadków…

  2. O kurczę, coś czułam, że tak to się skończy… Tak czy inaczej decydując o jego zabójstwie, zainteresowane osoby równie mocno strzeliły sobie w stopę. Epstein przebywał w najlepiej strzeżonym więzieniu w USA. A dodatkowo został przeniesiony na 23-godzinną, codzienną obserwację na monitoringu po tym, jak jeszcze jakiś czas temu przed śmiercią znaleziono go mocno okaleczonego w celi i podejrzewano o ”próbę samobójczą” (teraz zastanawiam się, czy to nie była jakaś zapowiedź). I nawet pod taką obserwacją komuś udało się go zlikwidować, hmm… Po tym wydarzeniu chyba nawet lepiej widać, że ten cały system jest jedną, nierozerwalną całością, i nie istnieją ŻADNE instytucje, gdzie określone osobistości nie miałyby wstępu. Kto ma się obudzić, ten i tak się obudzi… Szkoda tylko, że pewnie rzeczywiście nikt więcej nie poniesie za ten cały bałagan realnych prawnych konsekwencji. No, może do powrotu naszego Prawodawcy. 😉

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme