Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Muniek Staszczyk: “Z Maryją demon nie ma szans”.

Lider T. Love powiedział prawdę. Osobiście mocno wierzę i zgadzam się z Muńkiem w tym, że z Maryją żaden demon nie ma najmniejszej szansy, ponieważ za ową Maryją kryje się sam szef demonów.

 

Przeczytajmy wypowiedź:

 

“Zapytany o relację z Maryją, przyznał, że dopiero od kilku lat ma świadomość, jak jest ona ważna. – Wcześniej Matkę Boską traktowałem bez żadnej relacji. Akceptowałem Chrystusa, ale śmiałem się z Różańca i z pielgrzymek. 6 lat temu poczułem, że potrzebuję powrócić do Mamy – mówił. Dodał też, że podczas pielgrzymki do Medjugorje nauczył się modlić Różańcem, który dziś jest dla niego prawdziwie żywą modlitwą. – Zrozumiałem, że Matka Boska jest wielkim wsparciem, bo z Nią demon nie ma żadnych szans – przekonywał.”

 

fot. gosc.pl

 

Nie ma lepszego protektora aniżeli kościół  Rzymu.

 

Trudno się dziwić takiemu wyznaniu, skoro owa istota duchowa wywyższająca się nad Jezusa uwielbia muzykę i p Muniek dostał bezpośrednio od niej sukces.

 

„Byłeś w Eden, ogrodzie Bożym; wszelki kamień drogi był nakryciem twojem, (…) w ten dzień, któregoś ty stworzony, zgotowane są u ciebie narzędy bębnów twoich i piszczałek twoich.” Ezechiela 28:13 

 

 

Napisanie tego tekstu się podjąłem z uwagi na świeże informacje o frontmanie T.Love.

Jeśli ktoś stworzył rock n roll to na pewno owa istota duchowa.

Po raz kolejny mamy przykład pomostu między światem, – w tym przypadku muzyką –  a chrześcijaństwem. W katolicyzmie można czynić wszystko. Możesz słuchać metalu, czy nawet chrześcijańskiego metalu, hałasować czoperami, czytać horoskopy itd itd.

 

Pomimo błądzenia p. Staszczyka, życzę mu powrotu do zdrowia i poznania Słowa Bożego. Amen.

 

 

 

 

Updated: 31 lipca 2019 — 11:26

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Mimo że nie zgadzam się z nim, to też życzę mu zdrowia i żeby poznał Słowo Boże…

 2. Dzisiaj rozmawiałam z teściową katoliczką ponieważ obchodzi pierwsze piątki miesiąca w kościele i zapytałam jej gdzie to jest w Bibli i z kąd to wzięła,odpowiedziała że ona ma w d…..ie Biblię ☹️

  1. To podejście jest mi (niestety) doskonale znane :/

   1. Bardzo mnie to smuci bo czuję się wtedy jak by ktoś mi walną w twarz. Przykro słuchać ,no ale nie będę się kłócić ?

  2. Ja znam katolików czytajacych Biblie ale i tak najwazniejsze dla nich to nie jesc miesa w piatek a przy okazji klamia na maksa. Zero zycia w Prawdzie. Dlatego umiescze jeszcze raz cytat dot. Czasów ostatecznych 2 Tes2:
   “Dlatego Bóg pozwoli, aby zostali oni oszukani i uwierzyli kłamstwu. I tak będą osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz woleli POSTĘPOWAĆ NIEUCZCIWIE.”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: