Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Powstały strefy wolne od LGBT.

 

Powoli wracam do pisania.

 

 

Strefy wolne od LGBT to projekt powiatów. Prawdopodobnie samorządowców z PIS.

 

Wzór innym dał Świdnik na Lubelszczyźnie.

 

Tam 26 marca radni Rady Powiatu niemal jednogłośnie przyjęli uchwałę z protestem przeciw “rewolucji kulturowej, która godzi w wolność słowa, niewinność dzieci, autorytet rodziny i szkoły oraz swobodę przedsiębiorstw”. W następnych miesiącach w ich ślady poszło ponad 20 samorządów, które przyjęły uchwały określane jako deklaracje “stref wolnych od ideologii LGBT”.

Takie dokumenty zostały przegłosowane w czterech województwach na południowym-wschodzie kraju: kolejno w lubelskim, małopolskim, podkarpackim i świętokrzyskim. We wszystkich tych sejmikach większość ma Prawo i Sprawiedliwość.

 

https://kielce.onet.pl/gdzie-w-polsce-przyjeto-uchwaly-przeciw-ideologii-lgbt/8ndn49b

 

Oczywiście jest to bardzo dobry kierunek, aczkolwiek wart skomentowania co i czynię.

 

Po pierwsze jak widać na mapie owa wolność od LGBT porywa się ze zwycięstwem PIS jak wspomniałem, co nie pozostaje bez znaczenia, ponieważ cała reszta sejmowa to proniemieccy degeneraci duchowi.

Po drugie bardzo dobry chwyt z marketingu politycznego. Znaczna część ludzi będzie się utożsamiać z takimi działaniami, a tym samym odwierci eis uwagę od postępującej inflacji i zadłużenia, obciążeń fiskalnych, ZUS itp.

 

W końcu po trzecie, domniemam, że to wszystko jest celem większej inżynierii społecznej mającej być może na celu poróżnienie regionów, a może bardziej właściwie będzie napisać ścian Polski pod przyszły podział Polski według Klubu Rzymskiego. Przypominam:

 

 

Polska miałaby znajdować się w strefie Rosji do której znacznie nam bliżej kulturowo aniżeli do zachodu.

Jeśli się nie mylę, to jednym z celów podbudowy powrotu pod  wpływ Rosji jest propagowanie słowiaństwa.

Ale może tez być tak, że za czasów antychrysta ostatniego, którym będzie zapewne nowy papież, będzie jednak jedno prawo na całym świecie.

Bez względu na to, czy dadzą krajom postslowiańskim uwolnić się od LGBT czy nie i posiadać swoje prawo państw niczym dany stan w USA, to przemiany te są kontrolowane i ataki oraz tyrania LGBT w tym roku,  mają na celu poróżnić społeczeństwo.

Dotychczas spokojnie żyjący geje i lesbijki wyszli nagle z pod ziemi nie tylko ujawniając się, ale dyktując warunki. To my mamy uznać ich normalność, a nie oni naszą.

 

To, na co warto zwrócić jeszcze uwagę, to fakt, iż to katolicy organizują wszelkie antyLGBT akcje a nie pseudo protestanci, którzy   MAJĄ ZA ZADANIE MILCZEĆ, GDYŻ TO BIBLIJNA NIERZĄDNICA MA BŁYSZCZEĆ.

 

 

 

Zaktualizowane: 23 lipca 2019 - 12:34

5 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Dobrze tylko skąd ta krytyka kibiców i nie tylko? Zamiast organizatorów (bo już nawet nie tych zbłąkanych ludzi z marszu ) LGBT .Może PiS tylko tak musi grać a jest przeciw tym marszom? ,Oby bo jeśli nie , to może okazać się że to ustawka tylko kogo z kim ?bo to już nieźle pomieszane w tej naszej polityce jest

 2. Kurczę, im dłużej się nad tym zastanawiam, tym bardziej jest to przykre.
  Dane mi jest ograniczone poznanie problemu, ale to co za każdym razem jest mi objawiane to fakt, że brakuje miłości mężczyznom którzy MYŚLĄ że są gejami i kobietom które MYŚLĄ że są lesbijkami.
  Niektórzy ludzie rodzą się z innym postrzeganiem świata niż cała reszta, problem pojawia się wtedy, kiedy taka osoba przyznaje przed samym sobą że jest homoseksualna (zaczyna wierzyć kłamstwu), wtedy to już nie jest kwestia odbioru rzeczywistości tylko początek choroby umysłu, obłędu, z którego wyciągnąć może jedynie Chrystus.
  A nieświadomi wielkiej miłości Boga Ojca ludzie promują i wspierają tych wbrew pozorom, bardzo cierpiących ludzi, narażając ich na nienawiść ze strony innych ,,normalnych” , ale także nie odnowionych w Duchu, oczywiście szatan ma w tym wielki interes.
  Konkluzja:
  Zamiast próbować w jakiś sposób ugryźć temat tej ciężkiej choroby i próbować wyciągać z tego szaleństwa w które wpadli, a przynajmniej rozmawiać z tymi którymi się da, od razu rzucane są hasła w tonie poparcia homosiów albo odmienne ale tak samo szkodliwe w stylu ,,nie obchodzi mnie kto z kim chodzi do łóżka, co tobie do tego”
  Odmienną kwestią jest oczywiście promowanie tych zboczeń (zboczenie- zbaczać z dobrej drogi) wśród dzieci, tutaj budzi się we mnie gniew na tych ludzi, choć nie powinien, ale można powiedzieć że ,,biada tym, przez których przychodzą zgorszenia”
  PS: Do lat “70 homoseksualizm był oficjalnie uznawany za chorobę, oczywiście syjonistyczne lobby zadbało o to żeby zostało to wykreślone jako jednostka chorobowa, temat niesamowicie drażliwy bo obydwie strony nie potrafią ze sobą rozmawiać.
  Miałem kolegę geja, bardzo inteligentny facet, a jednocześnie cholernie nieszczęśliwy, szkodzi sam sobie i innym, jednocześnie po rozmowach z nim wiem, że nie istnieje w tym środowisku coś takiego jak wierność jednemu ,,partnerowi”

 3. Są osoby homoseksualne, które mają dość tego całego ruchu LGBTQ+…to co się dziwić że inni ludzie też mają dość…
  Załączam linki:
  1)https://www.youtube.com/watch?v=lDb6_E4Cvzk – tu nieźle wypowiedział się o tzw. “marszu” co był w Białymstoku (winnych rozwoju sytuacji tam się zresztą znajdzie pewnie po obu stronach walki)
  2)https://www.youtube.com/watch?v=Dfe264DTtBM
  3)https://www.youtube.com/watch?v=AdQR_LLILdA
  4)https://www.youtube.com/watch?v=-bYVMTEktb8
  (ale na całym kanale gościa jest dość sporo filmików gdzie nieźle jedzie po ruchu LGBTQ+ i jego aktywistach – choć sam jest gejem!- oraz takim typowym myśleniu z tamtej strony ; mówi dość konkretnie, bez lania wody itp., choć czasem zdarza mu się wtrącić do wypowiedzi pewien wulgaryzm na literę k i tego typu podobne słowa)

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish