Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szokująco pozytywny wynik badania: “poparcie LGBT maleje wśród pokolenia Milenium”

 Pokolenie Millenium, to pokolenie ludzi urodzonych w latach 80. i 90. XX wieku.

 

Nowa ankieta pokazuje, że Amerykanie w wieku od 18 do 34 lat są coraz mniej zakochani w życiu z  LGBT.

 

 

 

W nowym  badaniu American Family Association (AFA, wskazuje na wyniki ankiety:

 

  • W 2016 r. 63% millenialsów twierdziło, że czuje się swobodnie w kontaktach z osobami LGBT. W 2017 r. Liczba ta spadła do 53% a następnie  spadła do 45% w 2018 r.
  • 36% millenialsów nie czuje się komfortowo, kiedy dowiadują  się, że członek rodziny jest homoseksualistą. W roku  2017 było to 29%.
  • 39% mężczyzn w milenialsów nie czuje się dobrze, dowiadując się, że ich dziecko miało lekcję na temat historii LGBT w szkole lub ma homoseksualnego nauczyciela, w porównaniu z 27% w 2017 roku.

 

„Uważam, że powód wyników tej ankiety jest prosty: Milenijni ludzie, przez całe życie najedli się programu agendy gejowskiej”, powiedział prezes AFA Tim Wildmon. „Wygląda na to, że waga może wreszcie przechylić się w kierunku prorodzinnym w sprawie homoseksualizmu. Powinno to być bardzo zachęcającą wiadomością dla nas wszystkich zaangażowanych w wojnę kulturową! kultura powraca do biblijnego spojrzenia na seksualność. ”

 

Osobiście nie byłbym takim optymistą. Po prostu część przyzwoitych ludzi, wychowanych w chrześcijańskim duchu zdążyła sobie ukształtować poglądy.

Najgorsze może być przed nami jeśli wybory wygra Obama.

 

 

 

 

Updated: 10 lipca 2019 — 18:03

3 komentarze

Add a Comment
  1. Nie tylko Obama, także Clinton(owa) albo inni im podobni też mogą pchać to całe LGBTQRTVAGD+ do przodu :/
    A tak to nie dziwią mnie wyniki, ludzie już po prostu mają tego dość…

  2. Mogą chcieć (jak już się dzieje w niektórych polskich miastach )na siłę wprowadzenia tych marszów i na politykach ,ludziach innych decyzyjnych wymusić takie a nie inne decyzje, poglądy ale jeśli czytają Biblię muszą się liczyć co czeka gdy szala się przechyli .Pan dokona oczyszczenia

  3. http://menway.interia.pl/styl-zycia/po-godzinach/zdjecie,iId,2720887,iAId,333734.Ludzie już nawet tatuaży nie znoszą , wystarczy poczytać komentarze .Czyli mimo zła wiele spraw i ludzi idzie na szczęście w dobrym kierunku.Nie ulegają az tak całkowicie modzie zepsuciu świata

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: