Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Po skardze w szkole średniej tablica z dziesięciorgiem przykazań została usunięta w szkole średniej w USA.

Organizacja Freedom From Religion Foundation (FFRF) z Wisconsin o której już pisałem, jest kolejną organizacją po LGBT torpedującą Prawo Boże.

 

 

 

Okręg szkolny w Ohio usunął tablicę Dziesięciu Przykazań ze ścian gimnazjum po skardze.

 

„Rozmawiając z okręgiem, rozumiem, że tablica została zdjęta i nie jest już wyświetlana na terenie dzielnicy”, napisał 19 czerwca adwokat Brian DeSantis , reprezentujący okręg szkolny New Philadelphia City School District.

 

Okręg powiedział jednak w oświadczeniu, że nie docenia tego, w jaki sposób FFRF poradził sobie z tą sprawą, ani nie zgadza się z twierdzeniami organizacji, ponieważ okręg raczej postrzega tablicę jako historyczny element w szkole.

„Zamiast spotykać się z okręgiem, aby rozpocząć dialog, FFRF wysłał list ze swojego biura w Wisconsin, a następnie wykorzystał lokalne media do dalszego rozwoju tego problemu” – powiedział dziennikarzowi David Brand The Times-Reporter .

 

Popatrzcie jak oni wykorzystują do usunięcia Prawa Bożego media.

 

 

„Pomimo ofert lokalnych prawników, którzy pomagają okręgowi,„ koszty ”obrony są znaczne. Oprócz finansowania wieloletnich postępowań sądowych, dystrykt przekieruje personel, czas i energię z prawdziwego celu dzielnicy – uczenia się studentów – stwierdził.

 

Przy okazji. Kolosalne pieniądze idą na system zwalczający chrześcijan i Boga. Ale trzeba przy tym przyznać, że w USA chrześcijanie mają poczucie wspólnoty i misji i łożą na strony prochrześcijańskie.

Ja napisałem w połowie czerwca, że na przełomie lipca i sierpnia zmienię charakter bloga, gdyż jestem do tego zmuszony. “Groziłem” rok temu reklamami, ale wprowadzenie reklam będzie ziarenkiem piasku na plaży potrzeb. Tak więc po zmianach w sierpniu, we wrześniu podejmę decyzję, czy nadal prowadzić blog.

 

 

Wracając do newsa, jeszcze bardziej niepokojące jest to, że jeśli sprawa dzielnicy, okręgo nie powiedzie się, jak wszystkie inne przypadki szkolne, FFRF może zwrócić się do okręgu o uiszczenie opłat prawnych FFRF, które w co najmniej jednym przypadku przekroczyły 900 000 USD. Jasne jest, że zakwestionowanie tej kwestii zgodnie z prawem stanowiłoby ogromne ryzyko i obciążenie dla lokalnych podatników ”.

Brand poinformował, że tablica zostanie przekazana w celu zachowania jej historycznego charakteru, a dystrykt rozważy złożenie pisma w podobnej sprawie przed sądem.

„Podczas gdy członkowie dystryktu nie zgadzają się z postępowaniem FFRF, okręg wierzy, że działanie na jego własnych warunkach jest najskuteczniejszym sposobem przeciwstawienia się FFRF i dalszego służenia swoim studentom”, powiedział.

 

 

 

„Ta tablica jest rażącym naruszeniem klauzuli o ustanowieniu pierwszej poprawki”  stwierdził list FFRF , twierdząc, że „żaden sąd nie utrzymał w mocy wyświetlania dziesięciu przykazań w szkole publicznej”.

 

Grupa twierdziła również, że uczniowie i inni postrzegaliby ten znak jako poparcie szkoły, a ci, którzy nie są chrześcijanami lub Żydami, czuliby się jak ludzie z zewnątrz.

 

„Promowanie przez Judeo-Chrześcijańską Biblię i religię nad nie-religią w niedopuszczalny sposób zamienia każdego niechrześcijańskiego lub niewierzącego rodzica, ucznia lub członka personelu w outsidera” – napisał FFRF. „Dzieci w wieku szkolnym już odczuwają znaczną presję, aby dostosować się do swoich rówieśników. Nie wolno im poddawać podobnej presji ze strony szkoły, zwłaszcza w kwestiach religijnych ”.

W czwartek FFRF dopingował w informacji prasowej, że tablica została usunięta.

„Pochwalamy okręg za podjęcie działań w celu zaradzenia temu naruszeniu” – powiedziała współprzewodnicząca Annie Laurie Gaylor. „Uczniowie w naszych szkołach publicznych mogą praktykować dowolną religię, którą wybierają – lub wcale. W Ameryce żyjemy według Pierwszej Poprawki, a nie Dziesięciu Przykazań ”.

 

 

To pokazuje, że Ameryka staję się właśnie laicka.

Szanowni Czytelnicy, to jest walka i według mojej oceny musimy się sprężać modlitwą, gdyż grup Złego jest więcej niż się Wam wydaje.

Być może jutro umieszczę prośbę o modlitwę, aby nie odbyło się pewne wydarzenie w Polsce.

 

 

Zarówno FFRF jak i LGBT  mają na celu w delikatny sposób – gdyż poza parlamentem – usunąć Prawo Boże z życia ludzi. Zgodnie z hasłem Alisterya Crowleya – “rób to co chcesz”, czy idącego za nim w czerwonych a Ezawa spodniach Owsiaka “róbta co chceta”.

 

 

Ostrzegałem pisząc o znaku bestii, iż przyjęcie znaku bestii będzie się wiązało z odrzuceniem Prawa Boga. Część lekk,o a raczej letnich duchów chrześcijan, a moich czytelników oburzona była moim promowaniem Prawa Bożego. Część ta, która pozostała (część się nie przyznaje że nadal czyta blog), pamięta jakie boje były na tymże blogu co do ważności prawa Bożego. Oby Ci, którzy uwierzyli kłamcom, iż Prawo Boże nie obowiązuje zmądrzeli choćby po tych newsach.

 

 

Zaktualizowane: 1 lipca 2019 - 21:49

6 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Chciałbym ten artykuł umieścić ns Reddicie. Mógłbyś podać link do oryginału?

   1. Taki portal coś jak polski wykop.

 2. ”Promowanie Judeo-Chrześcijańskiej Biblii i religii nad nie-religią w niedopuszczalny sposób zamienia każdego niechrześcijańskiego lub niewierzącego rodzica, ucznia lub członka personelu w outsidera” – haha, dobre 😀 spróbujmy inaczej:
  ”Promowanie (religii) ateizmu, zakaz modlitwy i szkolnych studium biblii, zwalczanie Prawa Bożego i podejmowanie różnorodnych konsekwencji wobec osób postępujących zgodnie z biblijnymi wartościami, w niedopuszczalny sposób zamienia każdego chrześcijańskiego, wierzącego rodzica, ucznia lub członka personelu w outsidera” Szach mat, uciemiężeni ateiści 🙂

 3. Skoro Jan miał Objawienie w ok 100 roku i napisał w nim o czasach końca:
  “Tu się okazuje wytrwałość świętych,
  tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa.”
  To ja się z Janem nie będę sprzeczał :)))
  Staram się strzec Przykazań Boga i wiarę w Jezusa. Tak mi dopomóż Bóg 🙂
  Z pozdrowieniami!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish