Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Athor – bogini miłości.

Athor (czytamy Ator) lub wymiennie Hathor jest mitologiczną boginią miłości utożsamianą z… Wenus i Afrodytą, a wiecie kogo reprezentuje tak naprawdę Wenus…

 

Hathor uwielbiała libacje.

 

 

 

W serialu Siedem życzeń” , który pamiętają starsi wiekiem czytelnicy, kot wypowiada egipskie zaklęcie “hator, hator, hator”.

 

 

 

Już wtedy w polskich filmach dla młodzieży przemycano wątki okultystyczne.

 

Ator była matką boga Horusa , chociaż niektóre źródła sugerują, że było święte małżeństwo z Horusem w ramach dorocznego festiwalu w Luksorze . Razem pomścili śmierć ojca Horusa, boga Ozyrysa . Jest również uważana za wcielenie księżyca.

Jako bogini płodności miała szczególny związek z królewskimi narodzinami i była symbolicznie postrzegana jako matka każdego faraona, która była czasami przedstawiany jako mleko do picia od bogini Athor, potwierdzając jej boskie prawo do rządzenia Egiptem.

 

Była reprezentowana przez dysk słoneczny i rogi krowy, a jego atrybutem był system, który służył do odsuwania złośliwych wpływów. Athor była reprezentowana w różnych formach, od postaci ludzkiej, od krowy, jako bogini płodności z Leonony, kiedy reprezentował Sekhmet , węża, a nawet drzewa Jawor . [2]

Istnieją teorie, które bronią tego, że cielę złota wspomniane w Biblii może być obrazem kultu dla Athora (2 Moj. 32: 4-6).

https://ca.wikipedia.org/wiki/Athor

 

 W niektórych legendach wymienia się ją jako siedem krów Athoru (siedem życzeń się kłania.), które pojawiają się w Rytuale lub Księdze Umarłych. Krowy te, takie jak Moiros lub losy mitologii greckiej, pojawiły się przy narodzinach legendarnych osób i przewidziały przebieg i wydarzenia ich życia.

 

Dlaczego o tym napisałem?

Ponieważ patrzycie a nie widzicie. Proszę Was nie podsyłajcie mi materiałów od człowieka, który jest katolikiem, a więc buduje ten system i posiada taki właśnie login internetowy. Być może o przypadkowej zbieżności, ale ktoś kto jest pod wpływem katolicyzmu, nigdy Was nie zaprowadzi do całkowitej prawdy, a będzie tylko bazował na szczątkach prawdy, aby wzbudzić strach wśród widzów i ostatecznie nie przyprowadzi do Jezusa Chrystusa Króla Królów.

 

Pragnę także zwrócić uwagę na grę okultystów filmie Rademenes:

 

“W szóstym odcinku okazuje się, że kot tak naprawdę był człowiekiem urodzonym w starożytnym Egipcie, który za wyjawienie starożytnym Egipcjanom teorii ruchu Ziemi wokół Słońca oraz efektu zaćmienia słońca i księżyca został skazany na karę „odradzania się w postaci kota przez tysiąclecia”. W ostatnim odcinku chłopiec decyduje się oddać życzenie kotu, który przemienia się z powrotem w człowieka (marokańskiego współpracownika ojca) o imieniu Senemedar (imię Rademenes pisane od końca).”

 

Popatrzcie, kot Egipcjanin wzywa boginię Athor. Po drugie, jego prawdziwe imię pisane jest od końca. Oni się tak bawią. Senemedar – Rademenes – kapłan egipski…

 

To katolicyzm i wszyscy katoliccy liderzy budują ten system.

 

 

Zaktualizowane: 26 czerwca 2019 - 12:18

5 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Wszyscy jesteśmy chrześcijanami – katolicy, protestaci, prawosławni, chrześcijanie biblijni. Nie rozumiem skąd u ciebie tyle nienawiści i hejtu tylko wobec katolików.

  1. Ja nie zywie nienawiści do katolików.
   Nie lubię katolicyzmu gdyż kradnie ludziom zbawienie.

  2. Przede wszystkim jesteśmy wolnymi ludźmi ?

 2. KATOLICYZM MA ZA GŁOWĘ PAPIEŻA… nie Jezusa! A papież ma w swojej głowie NWO… czy to aż tak trudno zobaczyć?
  to są fakty- to co twierdzi papież, co głosi, co robi, dokąd zmierza – jest niezgodne z Jezusem, z nauką Jezusa…
  Katolicy to nie są chrześcijanie jeśli podążają za papieżem!

  tak jak fakty, prawda nie są nienawiścią tylko obnażeniem kłamstwa, zwiedzenia- że katolicyzm jest drogą do Jezusa, mało tego jest JEDYNĄ drogą do Jezusa…

  przypłaciłam zdrowiem, ciężką walką uwolniłam się od krk I JEGO MONOPOLU NA JEZUSA!!!
  Jezus nie jest z krk,
  WYJDŹCIE Z NIEJ( NIERZĄDNICY KRK) MOJE OWIECZKI!

 3. PO ANGIELSKU, ODNOŚNIE zjednoczonej religii, praw noahickich
  https://www.youtube.com/watch?v=zX1MPGyjjQ0

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish