Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wojownicy Maryji czy Illuminati?

Czytelnik podesłał filmik na którym pasuje się na rycerza wojowników Maryji.

Jak widzicie na szacie księdza Dominika widnieje podpis jego wiary: trójkąt i oko.

W ten sposób osoby namaszczane przez tego księdza przyjmują wiarę Illuminati nie wiedząc o tym.

 

 

Skutki będą widoczne w ich życiu za jakiś czas.

 

Swoja drogą to niesłychane aby mężczyźni stali sie wojownikami kobiety. Nigdy w historii biblii nie było takiego przypadku, aby kobieta stała na czele wojska. Tylko jedna postać może chcieć zastąpić Boga. Istota  przyjmująca postać anioła światłości.

Szkoda ludzi…

 

Ja jednak wole być wojownikiem Jezusa.

 

 

screen z filmu:

 

 

Updated: 11 czerwca 2019 — 09:57

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Ostatnio czytałem List do Rzymian i tam jest wprost o takich czcicielach człowieka. Bo nawet zakładając dobrą wolę, że oni czczą Marię, to jest to niezgodne z Biblią i tyle: List do Rzymian 1.21:
  Ponieważ, choć Boga poznali, NIE ODDALI MU CZCI jako Bogu ani Mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało bezrozumne ich serce. Podając się za mądrych stali się głupimi. 23 I ZAMIENILI chwałę niezniszczalnego Boga na PODOBIZNY i OBRAZY śmiertelnego CZŁOWIEKA, ptaków, czworonożnych zwierząt i płazów. Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i STWORZENIU oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.”
  100% PRAWDY TYLKO W BIBLII, HEJ 🙂

  1. no tak, Paweł przeniósł 2 przykazanie na łamy swego listu. Ale fajnie bo to potwierdza ważność Prawa Bożego i dekalogu.

   ps.

   Znany kaznodzieja przeciwny Prawu Bożemu , ten który kazał mi schować się pod stół od kilku miesięcy nie pisuje. Czy ktoś wie dlaczego?

   1. Czyżby pastor Andrzej? 😉 Coś tam głosi na kazaniach i wrzuca na youtube. Ale nie oglądam, szkoda czasu.

   2. A C ma zapewne inne obowiązki “służbowe” 😉

 2. Ja też wolę być po stronie Pana Jezusa.

 3. Jeżeli to mowa o P… AC to sam jestem tego ciekaw. Aktualna jego działalność jest pod linkiem https://www.youtube.com/channel/UCOu9DOyiBs5wf_6O8TSus7w/playlists.

  Pod linkiem https://www.youtube.com/channel/UC5-1yiYniTdfQRvh2aMxwKA/videos jego wystąpienia nie są zamieszczane od ponad trzech m-cy,
  a witryna http://www.uczenjezusa.tv/ u mnie jest “Nieosiągalna”./być może blokuje ją mój Avast.

  Przypuszczam, że A.C.został “odizolowany” ponieważ w swoich kazaniach mocno krytykował swoich kolegów po fachu i przełożonych, a zwłaszcza w wystąpieniach od początku br.
  Jeśli chcesz mieć Swoje zdanie w tej sprawie sprawdź pod podanymi linkami.
  qalebitha

 4. Słuchając dziś Dziejów Apostolskich przykuł moją uwagę ten oto fragment:
  Dz 17 UBG
  (23) Przechadzając się bowiem i przypatrując waszym świętościom, znalazłem też ołtarz, na którym było napisane: Nieznanemu Bogu. Ja głoszę wam tego, którego nie znając, czcicie. (24) Bóg, który stworzył świat i wszystko na nim, ten, który jest Panem nieba i ziemi, nie mieszka w świątyniach zbudowanych ręką. (25) Ani nie jest czczony rękoma ludzkimi tak, jakby czegoś potrzebował, ponieważ sam daje wszystkim życie i oddech, i wszystko. (26) I z jednej krwi uczynił wszystkie narody ludzkie, żeby mieszkały na całej powierzchni ziemi, określiwszy czasy wcześniej wyznaczone i zamierzone granice ich zamieszkania; (27) Żeby szukali Pana, czy go nie znajdą po omacku, chociaż nie jest daleko od nikogo z nas. (28) Bo w nim żyjemy, poruszamy się i jesteśmy, jak też powiedzieli niektórzy z waszych poetów: I my bowiem jesteśmy z jego rodu. (29) Będąc więc z rodu Boga, nie powinniśmy sądzić, że Bóstwo jest podobne do złota, srebra lub kamienia, misternie wyrzeźbionych według wyobrażenia ludzkiego. (30) Bóg wprawdzie pomijał czasy tej nieświadomości, teraz jednak nakazuje wszędzie wszystkim ludziom pokutować; (31) Gdyż wyznaczył dzień, w którym będzie sprawiedliwie sądził cały świat przez człowieka, którego do tego przeznaczył, zapewniając o tym wszystkich przez wskrzeszenie go z martwych.

 5. Tacy to wojownicy, jaka ich “pszywutdżyni” (błędy w pisowni celowe)… :/

 6. A.C. nie wymieniał nazwisk, a krytyka dotyczyła wszystkich upapranych w ekumenii z KK.

  1. przez dekady tego nie widział, ale teraz widzi?

   Cały czas podkreslam, że deptecze mi po pietach podłapując tematy, ale robi to w tak subtelny sposób, że generalnie jakby tej krytyki ekumenii nie było.
   To ma tylko utwierdzic jego słuchaczy że stoi po stronie Boga, ale czy stoi niech reszta sobie odpowie. Biblia daje wiele wskazówek jak rpozonzawać fałszywych nauczycieli.

   1. Może się nawrócił? 😉 Każdy ma szansę 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: