Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 11.06

Ostatnio zastanawiałem się w jakim celu Bóg stworzył takie wstrętne i obrzydliwe owady jakimi są komary. Wydaje mi się, że dzisiaj zrozumiałem cel ich egzystencji: zmotywowanie człowieka do poruszania się…

😀

 

 

Updated: 11 czerwca 2019 — 20:09

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Akurat wczoraj po 20 byłem na tenisie ziemnym z moim tatą. Lekko nie było. Coraz więcej i więcej komarów się pojawiało i atakowało. To zamiast tak spokojnie grać, to trzeba było trochę tańczyć albo rakietą jeszcze dodatkowo machać. 😀
  Teraz mogę się pośmiać, ale lepiej sobie trochę wcześniej wyjść na jakiś wysiłek fizyczny na dworze, żeby nie mieć takich kłopotów. Chyba że komuś ciężko się zmotywować do wysiłku, to niech wyjdzie o 21 tam gdzie jest dużo zieleni, to komary będą trochę poganiać 🙂 .

 2. U mnie rozpoczął się sezon na uciekanie przed brązowymi latającymi chrabąszczami, które czają się w zbożu i tylko czekają na spotkanie ze mną, by przytulić się do moich włosów gdy wracam do domu ze spaceru po łące po zachodzie słońca. Ja dziękuję za takie romantyczne spotkania ? ale trochę sobie pobiegam, pomacham rękoma… ?

 3. Dobre ? łapa w górę.
  Polecam moskitiery ☺
  Śpijcie spokojnie czuwając.
  Pozdrawiam

  1. My tu w Polsce to jeszcze mamy luz odnośnie istot, które naprawdę utrudniają życie, gdyż mało gatunków generalnie zagrażających życiu. Odnośnie kleszczy – kleszcz nie ugryzie człowieka, który nie jest zakwaszony, czyli widzimy znów jak bardzo ważnym jest odżywianie – dbanie o swój ogród.

   1. Dzięki za informację 🙂 chyba kleszcze nie lubią mieć kwasów 😀

 4. Zabawne, nigdy bym tak o tym nie pomyślała…ale coś w tym jest 😀

  1. Zastanawiam się nad tym co roku

 5. A jaka jest pewność że Bóg stworzył komary? Przecież w biblii jest napisane że Bóg stworzył wiele rzeczy i były one dobre. Czy komary są dobre? Raczej nie. W krajach tropikalnych roznoszą malarię i inne choroby. Ich kąsanie swędzi i boli. Nie mają praktyczne żadnego pożytecznego zastosowania. Wirusy też wg Ciebie stworzył Bóg? Podejrzewam że to Lucek maczał w tym palce. Istnieją bardzo agresywne afrykańskie pszczoły, jadowite węże, pająki, muchy które składają jaja pod skórą żywiciela, i ich larwy żywią się tkanką gospodarza itd itd. raczej nie są dziełem Boga, bo i po co miał by takie coś robić. Lucek zawsze starał się naśladować Boga ale widać że do tego trzeba mieć większy intelekt. Stwierdzenie “zmotywowanie człowieka do poruszania się…” jest po prostu dziecinne.

  1. to nie komary są złe, ale grzech
   Jeśli lew pożre człowieka to nie oznacza że lew jest zły.
   Proponuję poczytanie Izajasza gdzie jest mowa o tym jak będzie wyglądał świat zwierząt i relacje między nimi.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: