Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

54% religijnych Żydów popiera związki partnerskie i małżeństwa homoseksualne.

 

Nowe badanie przeprowadzone przez Stowarzyszenie Hiddush wykazało, że 78% Izraelczyków popiera małżeństwa homoseksualne lub związki osób tej samej płci. Najważniejszym pytaniem było: „Czy Twoim zdaniem pary tej samej płci powinny mieć możliwość zawarcia małżeństwa lub rejestracji jako partnerzy w Izraelu? (Rejestracja jako partnera nie jest małżeństwem, ale przyznaje prawa i obowiązki podobne do małżeństwa) ”. Wśród uczestników 78% zagłosowało  na małżeństwa homoseksualne lub związki osób tej samej płci (odpowiednio 55% i 23%), podczas gdy tylko 22% sprzeciwiało się idei związków homoseksualnych i / lub małżeństwa.

W podziale na poziomie religijności 93% świeckich Izraelczyków i 54% osób religijnych popierało małżeństwa lub partnerstwo homoseksualne.
„Żydowska społeczność po raz kolejny wyjaśniła, że ​​w sprawach religii i państwa jest liberalna i popiera wdrożenie wartości Deklaracji Niepodległości, która gwarantuje wolność religii i równości”, odpowiedział Hiddush, prezes Uri Regev. „Wyniki pokazują, że opinia publiczna nie opowiada się za [powrotem] do dni ukamienowania par tej samej płci, ale obejmuje ich i szanuje”.
Ludzie jednak mylą często również w katolickiej Polsce, szacunek do homoseksualistów z uznaniem małżeństw homo. My możemy ich szanować jako ludzi, ale nie zgadzać się na legalizację małżeństw. My nie zgadzamy się na to aby uznać za normalne  osoby pakujące sobie do tyłka przyrodzenie. Oni mogą sobie robić to, co chcą w domu, ale my mamy prawo do wyrażania dezaprobaty potraktowania tego jako normę społeczną. To nie jest zgodne z Prawem Bożym.
Kolejne pytanie zadane w ankiecie brzmiało: „Zakładając, że małżeństwa lub partnerstwa osób tej samej płci są ustanawiane w Izraelu, czy uważasz, że takie pary powinny cieszyć się wszystkimi prawami małżeństwa składającego się z mężczyzny i kobiety?”
Około 73% uczestników opowiedziało się za przyznaniem pełnych (62%) lub większości (11%) praw parom jednopłciowym, a 8% uważało, że należy przyznać pewne prawa, podczas gdy 19% nie popierało przyznania takich samych praw. seks paruje wszelkie prawa.
Takie wyniki ankiety potwierdzają raz jeszcze, że ten Izrael nie  jest narodem wybranym przez Boga Ojca. Narodem wybranym jest już tylko ten, kto wchodzi w skład grupy pełniących wolę Ojca, a ta w tej kwestii jest jednoznaczna:
Kpł 18:22.24-25.29
22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!
24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami.
25. Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców.
29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.
Kpł 20:13
13. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.
Rz 1:25-28.32
25. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.
26. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.
27. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.
28. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi.
32. Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią.
1 Kor 6:9
9. Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą,
Mdr 14:26
26. ucisk dobrych, niepamięć dobrodziejstw, znieprawienie dusz, grzechy przeciwne naturze, rozprzężenie w małżeństwach, cudzołóstwo i bezwstyd.
1 Tm 1:8-11
8. Wiemy zaś, że Prawo jest dobre, jeśli je ktoś prawnie stosuje,
9. rozumiejąc, że Prawo nie dla sprawiedliwego jest przeznaczone, ale dla postępujących bezprawnie i dla niesfornych, bezbożnych i grzeszników, dla niegodziwych i światowców, dla ojcobójców i matkobójców, dla zabójców,
10. dla rozpustników, dla mężczyzn współżyjących z sobą, dla handlarzy niewolnikami, kłamców, krzywoprzysięzców i [dla popełniających] cokolwiek innego, co jest sprzeczne ze zdrową nauką,
11. w duchu Ewangelii chwały błogosławionego Boga, którą mi zwierzono.

To, że nadchodzą rządy tęczowych koszul to widać, ale poki co mamy jeszcze demonokrację i wolność słowa i ja z tego jeszcze korzystam.

 

Chwała Panu Jezusowi.

 

 

za: jerusalempost.com

Updated: 7 czerwca 2019 — 20:48

3 komentarze

Add a Comment
 1. Pokazują swoje orientację ,afiszują się tym mówiąc jeszcze że to normalne .Nie oceniamy ich bo każdy ma jakies grzechy ,my na blogu też ale inne .Z tym że różnica jest taka że grzesząc nie cieszymy się z tego i człowiek wiary wie co jest grzechem a co nie .Inna sprawa jak sobie z tym radzimy . Natomiast owi urządzający te parady nie dość że się z tym obnoszą to jeszcze jak wczoraj z tego co pokazywano w tv szydzą z wiary itd .Zyczę im by ktoś,coś zmieniło ich poglądy póki jeszcze nie jest za późno

 2. Miałem dopisać komentarz ale szkoda atramentu i papieru. Z resztą co tu komentować.
  Oto mąż stanu zboczonej polski.
  https://tv.pudelek.pl/video/Jestem-puszczalski-Jak-sie-jest-dobrym-w-lozku-to-trzeba-byc-puszczalskim-11373/8/

  Wczoraj wieczorem odwiedziła nas szwagierka. Była gala polskiego mma na polsacie. Chciała obejrzeć. Kiedyś trenowała kulturystykę wiec jest poniekąd w temacie. Mówie ok. Lukniem co tam w świecie. Po jednej z walk, zwycięski zawodnik o pseudonimie Tito skomentował krytycznie marsze lgbt (chyba był to jego pierwszy i ostatni występ ☺). Jak dziś wstawałem już męczył dynie tvn. Temat na śniadanie: nietolerancyjna wypowiedz wymienionego zawodnika. Tęczowy jad tryskał z ekranu. Jedną z zaproszonych opiniotwórczych postaci była zawodniczka mma. Dowiedziałem się, że największa amerykańska federacja mma wspiera lgbt. Czujecie faceci! Gejowskie mma. Najpierw po ryju a potem cmok cmok. Przełamują schematy. Lgbt to już nie lewe ciapy ale męskość.
  Ale ok. W trakcie tego ścieku puścili reklamy. Oto jedna z nich.
  Co do końcówki, hmm. Ale jest jeden plus tej reklamy. Facet tańczący na rurce nie jest biały więc się obnażyli. No hejt
  https://youtu.be/kkKyAg1ifxY

  Lgbt to nie tylko homo, tęcza, wolność, feminizm itd. To jest IDEOLOGIA!!!
  https://www.tvp.info/40738148/w-2018-roku-zabito-42-mln-dzieci-aborcja-w-statystykach-who
  Przewincie do 8:45 i obejrzyjcie tak 30sek bo na resztę szkoda czasu. To jest ich degeneracka wolność. Ciekawe co zrobi szatan jak ten młody chłopak nie będzie już potrzebny.
  https://youtu.be/wGMQ7wPtjGc

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: