Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rugbysta Israel Folau został wyrzucony z reprezentacji Australii zawieszony przez lokalną ligę, stracił kontrakt wart ponad 10 mln złotych i umowy sponsorskie przez obronę Prawa Bożego.

Israel Folau (fot. Getty Images)

 

Folau mógł uniknąć części kar, jeśli wycofałby się ze swoich słów. Ale zdecydowanie taki wariant  odrzucił. Rugbysta deklaruje, że jeśli ceną za głoszenie słowa Bożego ma być zakończenie przez niego kariery jest gotowy taką cenę zapłacić.
Bardzo ważne wypowiedzi Folaua:

“Prawdopodobnie mógłbym przywrócić wszystko do poprzedniego stanu. W taki sposób działa Szatan – oferuje ci rzeczy, które mogą wyglądać dobrze dla oka i obiecuje, że jeśli pójdziesz ścieżką wyznaczoną przez niego, wszystkie problemy znikną.
(…)
Żyję dla Boga. Cokolwiek On chce, żebym zrobił, wierzę, że Jego plany dla mnie są lepsze niż cokolwiek, co sam mogę wymyśleć. Jeśli mam nie kontynuować grania w rugby, niech tak będzie. Oczywiście uwielbiam grać w rugby i jeśli mi tego zabronią, na pewno będę za tym tęsknił. Ale moja wiara w Jezusa Chrystusa jest najważniejsza.
(…)
Będę bronił Słowa Bożego. Dzielę się nim z miłością. Bóg nas kocha i chce, aby ludzie odwrócili się od grzechu w którym żyją. On da im życie.
(…)
Wiara chrześcijańska zawsze była częścią mojego życia i wierzę, że moim obowiązkiem jako chrześcijanina jest dzielić się słowem Bożym.”

 

 

 

Czy wiecie jak skwitowali to dziennikarze lewicowego TVNu?

 

Israel Folau wyrzucony z klubu i reprezentacji za homofobiczny mem

 

Taki nadali tytuł.

Natomiast w krótkiej notce tak napisali:

 

“Folau, który w przeszłości grał w futbol australijski, jest wyznawcą chrześcijańskiego fundamentalizmu.

 

Pomijam fakt, że ma tatuaże. Jego ojciec jest pastorem.

 W artykule z 2017 roku na temat głosu graczy, Folau pisał, że codziennie czyta Biblię i że wiara w Jezusa Chrystusa jest „kamieniem węgielnym każdej rzeczy w moim życiu” i „Wierzę, że jest to gest miłości, aby dzielić fragmenty z Biblii z innymi. przez cały czas, gdy ludzie zadają mi pytania dotyczące mojej wiary lub rzeczy odnoszących się do ich życia, czy to osobiście, czy na moich kontach w mediach społecznościowych.

 

Bez względu na intencje i motywacje rugbysty dochodzimy do takiego punktu w historii, że ludzie będą musieli wybrać: albo Prawo Boże, albo satanizm, gdyż akceptacja homoseksualizmu w formie jaką chce przeforsować LGBT jest satanizmem.

No i nie jest to prawdą według mojej oceny jakoby niedziela była znakiem bestii.

 

Religijne poglądy Folau stały się przedmiotem kontrowersji w kwietniu 2018 r., Kiedy zwolennik jego konta na Instagramie zapytał go, jaki jest Boży „plan dla homoseksualistów”, a Folau odpowiedział: „Do diabła… chyba że będą pokutować z grzechów i zwrócą się do Boga”

 

 

Nie, znakiem bestii zapewne powiązanym z chipem elektronicznym będzie odrzucenie Prawa Boga w szerszym zakresie, a nie tylko szabatu.

 

Brawa dla rugbysty. Pewnie jest rodzynkiem w tym zalewie komercji i deprawacji.

 

No cóż, pisząc za TVN my wszyscy jesteśmy fundamentalistami.

 

Updated: 4 czerwca 2019 — 13:39

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Oczywiście wszystko dla naszej wygody. Ubrania z metkami z chipem RFID już niedługo w Polsce. Czasoprzyspieszacz się im włączył :)))
  http://extra.natemat.pl/inteligentne-metki-i-sztuczna-inteligencja

  1. ta…wygoda, ale za jaką cenę? (można się tylko domyślić)

   1. No właśnie coś mi nie wszedł pierwszy komentarz odnośnie sklepów samoobsługowych. Wchodzisz, bierzesz i wychodzisz, a system bestii już sam sobie ściąga z Twojego konta. Próby trwają w najlepsze. Jak udoskonalą i się sprawdzi to pewnie zlikwidują gotówkę i jakoś nas oznakują:
    https://www.chip.pl/2019/06/w-poznaniu-powstanie-pierwszy-bezobslugowy-sklep-takego/

    1. Sklepy samoobsługowe i bezgotówkowe istnieją już od dawna i na całym świecie.
     Wchodzisz, bierzesz i wychodzisz – spytajcie pierwszego lepszego złodzieja. On Wam wytłumaczy 🙂

     1. Ha, toż to koniec świata i złodziejstwo się skończy :))) Bestia rozpozna z twarzy, nazwiska i z batonika w kieszeni ;)))

 2. “(…) Ty jesteś Piotr czyli Skała, i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą. I tobie dam klucze królestwa niebieskiego; cokolwiek zwiążesz na ziemi, będzie związane w niebie, a co rozwiążesz na ziemi, będzie rozwiązane w niebie»”

  Znajomi katolik tak odpowiada na moje słowa o tym że kościół rzymskokatolicki nie jest od Boga Stwórcy i że kościół ten został założony w po 300 roku n.e.

  Przeinaczony zostało słowo zbór na kościół. Inna rzecz kult maryjny, nigdzie w Biblii nie czegoś takiego.

  W listach Pawła w liście do tesaloniczan napisane jest o jedynym pośredniku między Bogiem a ludźmi – Jezus Chrystus.

 3. Dobitny przykład tego, że dla świata to co nienormalne, bezprawne, to normalność, dobro, a to, co dobre i godne pochwały w oczach Boga to nienormalność i fundamentalizm… Nie tylko TVN napisał, że jest wyznawcą “chrześcijańskiego fundamentalizmu”, ale też TVP: http://www.tvp.info/42160367/napisal-o-piekle-homoseksualistow-sportowiec-wyrzucony-z-reprezentacji
  …interia, radiozet tak samo.

  TVP jeszcze przytoczyło obraźliwego “tweeta” szkockiego dziennkarza, Campbella, który określił Folau jako sku…

  Miejmy nadzieję, że Folau jeszcze bardziej się zbliży do Boga widząc jak ten świat jest pogrążony w złym. Oby Bóg nim kierował i dawał innym ludziom dobre świadectwo.

  Dla uzupełnienia tego wątku, fragment z Ew. Mateusza 16:

  “24. Wtedy Jezus rzekł do uczniów swoich: Jeśli kto chce pójść za mną, niech się zaprze samego siebie i weźmie krzyż swój, i niech idzie za mną.

  25. Bo kto by chciał życie swoje zachować, utraci je, a kto by utracił życie swoje dla mnie, odnajdzie je.

  26. Albowiem cóż pomoże człowiekowi, choćby cały świat pozyskał, a na duszy swej szkodę poniósł? Albo co da człowiek w zamian za duszę swoją?

  27. Albowiem Syn Człowieczy przyjdzie w chwale Ojca swego z aniołami swymi, i wtedy odda każdemu według uczynków jego”.

 4. Pan też jest homofobem i popiera brak praw osób homoseksualnych.

  Oczywiście jego wiara to jego sprawa, przecież nikt go nie wyrzucił z powodu religii, tylko braku tolerancji wobec innych osób.

  Jestem oczywiście chrześcijaninem i hetero, ale twoje poglądy mogą się różnić.

  1. nie boję się homoseksualistów, ale uważam to na podstawie biblii za grzech. Hooseksualizm jest stary prawie jak świat. Ty jesteś zaś Chrytusofobem skoro się mamy oskarżać.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: