Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Marcin Rola i wrealu24.pl – kolejny wentyl bezpieczeństwa.

Miałem napisać o tym kanale, którym notabene byłem na początku leciutko zachłyśnięty, ale jak się okazało w trakcie poszukiwań wiele o ile nie wszystko powiedziano i napisano przede mną.

Ja znalazłem tylko ten oto historyczny wpis Pana Marcina Roli zanim jeszcze zaczął krytykować ustawę 447. Oto jego wpis na Twitterze:

 

 

 

W poniższym filmie autorzy słusznie zauważyli ewolucję wentyli bezpieczeństwa, kiedy najpierw wentylem było AWS i Gazeta Wyborcza, później Gazeta Polska, a obecnie wrealu24.pl

 

Studio Polaków

W mojej opinii wrealu24.pl jak najbardziej jest kanałem mającym dać ludziom namiastkę prawdy, po to by i tak nic się nie udało. Podobnie działa Korwin Mikke.

 

Poniżej znacznie bardziej obszerny tekst o kanale wrealu24.pl

 

Czy wRealu24.pl – to są media Żydów ? Z pewnością, to nie są media dla Polaków ! – Samozwańcy, pseudo księża, służby specjalne, „dobra zmiana” – PIS i Żydzi

 

My Chrystusowcy musimy zrozumieć, że w polskiej polityce nie ma ani jednego człowieka czy organizacji działającej w imię Jezusa. Natomiast są za to ludzie przez których Bóg działa i takimi ludźmi mogą być te wszystkie osoby skupiające się wokół polskich patriotów. Należy przy tym wiedzieć, co zauważyłem ostatnio – paradoks i kuriozum – mamy obecnie antypatriotów patriotów. Masło maślane co nie? 🙂

Już to tłumaczę tym, którzy się nie zorientowali. Najbardziej znane ruchy antysystemowe jak np Konfederacja, wrealu24.pl, idzpodprad.pl mają swoich przeciwników w osobach samych patriotów, ale tych prawdziwych, co nie oznacza, że Ci prawdziwi postępują słusznie. Oni raczej Boga nie poznali, gdyż gdyby poznali, to byli by razem z nami w drużynie Jezusa, w Królestwie Boga. Ale że mają głód prawdy, który notabene jest obcy ewangelikom bo oni już żyją w niebie i będą rozliczeni z bierności wobec zła szczepionkowego, 5G, 447, tyrani ekonomicznej i bankowej, to owi antysystemowcy antysystemowców, że się tak wyrażę, nie godzą się na kłamstwa wentyli bezpieczeństwa.

 

 

wrealu24.pl jest prokatolickie. Jak myślicie, czy oni nie znają prawdy o kościele Rzymu?

Duża wiedza na temat polityki, a nie wiedzą o tym co poniżej?

 

Prawdziwa historia Kościoła Rzymsko Katolickiego

Nie wiedzą o okultyzmie w Rzymie?

 

 

Nie doszli do tych prawd? To się tak da oddzielić prawdę o Rzymie od prawdy politycznej?

 

Sama konfederacja, na którą raz jeszcze zagłosowałbym z braku laku przypomina mi hasło, które sparafrazuję:

 

“Katolickie wentyle bezpieczeństwa wszystkich organizacji łączcie się”.

 

Duma, duma narodowa duma:

 

 

 

 

 

Sklep Jacka Międlara – poduszka “śmierć wrogom ojczyzny”.

Poduszka do snu “śmierć wrogom ojczyzny”.  Po owocach ich poznacie. No ale katolicy nie poznają, bo jak mogą poznawać skoro nie znają oryginału banknotu jakim jest Jezus. Jezus nawet Rzymianom nie życzył śmierci.

Takim ludziom się wierzy.

Pan Międlar również pokazuje wiele ciekawych gestów i znaków.

Pseudo ruchy narodowe o tysiącach subskrypcji zwodzą Polaków. Od razu wyjaśniam, nie jestem zazdrosny o subskrypcje. Gdybym był, to robiłbym to samo co eter, Miedlar, wrealu24.

Jeden z czytelników napisał mi:

“kilka lat temu  myślałem, że ten blog zostanie zamknięty, a Ty straszysz ludzi piekłem”.

Bardzo dobry komentarz. Niezwykły komplement w moja stronę i uznanie. Tak, uświadamiam ludzi, bo drzwi się zamykają każdego dnia wraz ze śmiercią.

Dziennie umiera ponad tysiąc Polaków.

 

 

https://wiadomosci.wp.pl/coraz-wiecej-polakow-umiera-liczba-zgonow-prawie-rekordowa-6217337178166913a

 

90% jak nie więcej nie będzie zbawiona. Tracą życie wieczne i mnie to martwi i interesuje. Interesuje mnie stan duchowy Polaków. Ja się o nich martwię w przeciwieństwie do najemników Rzymu czy innych para masońskich organizacji.

 

To taplanie się w  bagnie polityki takiego wrelau24.pl itp ma ludzi odsunąć od zbawienia. Przez takie telewizje ludzie trącą zbawienie, życie wieczne ponieważ wierzą, że dzięki swym glosom zmienią Polskę, a jak wielokrotnie to podkreślam koncentracja na polityce jest działaniem od tyłka strony. Wszelkie błogosławieństwa spływają na naród kiedy naród stosuje Prawo Boże.

 

Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. 5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich

 

Tak tak, nie popularne rzeczy pisuję. Ten detektywprawdy dobrze pisze ale po co ten Bóg i jakiś dekalog….

 

Powstała Konfederacja Gietrzwałdzka, której celem jest budowa niepodległej, katolickiej Wielkiej Polski.

 

 

 

Polacy łamią notorycznie drugie przykazanie nie mówiąc o innych.

Wystarczy wejść na komentarze czatu wrealu24, czy profil Korwina żeby zobaczyć jaka miłość płynie od ludzi. Sam Korwin powiada “dobry komunista to jak dobry kompot a dobry kompot to zimny kompot”..

 

Tym się różnie od wentyli, że nie życzę nikomu śmierci, a pokazuje tylko i aż prawdę.

 

Taka jest moja opinia na temat obecnej sytuacji politycznej wśród antysystemowców w Polsce.

 

Niestety, ale Panie Braun, pana matka boska Gietrzwałdzka Panu nie pomogła co wyjaśnię w osobnym wpisie….

 

Chwała Jezusowi Chrystusowi – Królowi Królów.

 

ps.

dla neoSłowian tez chyba to nie modne…

 

 

Updated: 28 maja 2019 — 13:03

2 komentarze

Add a Comment
  1. ? Szkoda że i ten się okazał być “wentylem”, niemniej jednak dziękuję za ostrzeżenie…

  2. Po prostu. Żaden polityk nie zrobi kariery bez swojego oficera prowadzącego. Takie marionetki co zrobią wszystko, aby dalej być na karuzeli życia politycznego, raz niżej, raz wyżej, ale zawsze na karuzeli :). Mikke jest tu najlepszym przykładem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: