Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wyniki sondy blogowej – Wybory euro 2019.

 

 

Jak wiemy w żaden sposób nie przekłada się ona na realne wyniki 26 maja. Ale pokazuje preferencje polityczne  czytelników tego bloga i pomimo, że w kwestiach teologicznych możemy się różnić, to widać, że większość brnie jakimiś drogami do Prawa Bożego.

Te 3 głosy poparcia Komunicji i 8 głosów na Wiosnę ze 122 to zapewne przypadek, ponieważ żaden człowiek chcący się uświęcić  nie zagłosuje na te partie. Ci turyści internetowi zapewne przypadkiem wpadli na mój blog a cała reszta utożsamia się z ogólnie rozumiana normalnością

My jednak swoim głosem mówimy “NIE” dla homoseksualizmu, lewicy, komunizmu, eskismosów i antypolskości.

 

Ktoś może powiedzieć “a przecież te 15 głosów na PIS to jakby to samo co na Koalicję”. Uważam, że po wyborach jesiennych – obym się mylił – jeszcze zapragniemy rządów PISu. Zapomnijcie o wolności słowa w dzisiejszej formie.

Broń Boże nie namawiam do oddania głosu na PIS, ale w tej partii jest elektorat ze względu na wartości prawicowy, bo ze względu na ekonomie lewicowy. Stąd tylko Konfederacja…

 

Bojkot wyborów jest głosem na LGBT, na demoralizację naszych dzieci.

 

Do zobaczenia przy urnach.

Piotr

 

 

 

Updated: 24 maja 2019 — 15:14

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Chociaż ja sceptycznie podchodzę do konfederacji przez Korwina, który by mi zabrał prawa wyborcze i bym nie mogła głosować tylko dlatego, bo jestem kobietą 🙁 ahh

  1. Ja trochę też się obawiam “pomysłów” co niektórych stamtąd…poza tym nie widziałam żeby się gdzieś wypowiadali nt. ochrony środowiska i praw zwierząt czy kwestii z tym związanych (nie żebym uważała że zwierzę > człowiek, ale je też trzeba szanować), a to jest mimo wszystko ważne (chyba że coś przeoczyłam z ich wypowiedzi, to przepraszam)…nie wiem czy któryś właśnie nie powiedział że “globalne ocieplenie jest zmyślone” (tego to nawet i ja nie wiem, więc nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć)
   Nie żebym się zapędzała w rejony Wiosny/Razem/Partii Zielonych, ale mimo wszystko trzeba choć trochę dbać i o naturalne środowisko… (ale tym się zrobił ?)

   1. *nie “tym”, a “rym”, przepraszam za pomyłkę ???

 2. Czytając ew. Mateusza zatrzymałem się na rozdziale 24 a w szczególności na wersetach 15 do 22.
  15 Gdy więc ujrzycie “ohydę spustoszenia”, o której mówi prorok Daniel, zalegającą miejsce święte6 – kto czyta, niech rozumie – 16 wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry! 17 Kto będzie na dachu, niech nie schodzi, by zabrać rzeczy z domu. 18 A kto będzie na polu, niech nie wraca, żeby wziąć swój płaszcz. 19 Biada zaś brzemiennym i karmiącym w owe dni! 20 A módlcie się, żeby ucieczka wasza nie wypadła w zimie albo w szabat. 21 Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd7 i nigdy nie będzie. 22 Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony.

  Trochę mnie to męczy więc postanowiłem zapytać.
  Pisząc to, patrzę na to proroctwo jako proroctwo na czasy końca a nie na wydarzenia z 70 roku czyli zaburzenie Jerozolimy opisane w ew. Łukasza 21:20-24.

  Chodzi mi o szabat.

  Powyższy fragment dotyczy czasów końca. Wskazuje na to tempo wydarzeń. Wg mojego poznania na dzień dzisiejszy, niarządnicą jest Watykan i jego córki a bestią jest dzisiejszy Izrael, który jeszcze urośnie w siłę. W czasach końca ma funkcjonować świątynia. Mają być składane ofiary itd. Czyli religią światową będzie judaizm lub jakaś jego satanistyczna forma. Wg wersetów 16 do 18 czytam, że będzie tylko bardzo krótki czas na podjęcie decyzji o ucieczce – akcja i natychmiastowa reakcja. W wersecie 20 jest napomniane, że będzie ciężko jeżeli zdarzy się to w zimę. To jest logiczne. Ale. Jak czytam dalej wymieniony jest szabat. Nie filozofując znaczy to, że w czasach końca będzie obchodzony szabat? Tu się zatrzymam.
  Co Wy o tym sądzicie? Znacie jakieś materiały w tym temacie? Piotrze było coś na ten temat na blogu?
  Wypoczywajcie w Bogu. Pozdrawiam.
  Ps. Intro do filmów naprawdę spoko. Robi robotę.

 3. https://www.youtube.com/watch?time_continue=64&v=RdE3p3hYtiQ proszeobie obejrzeć czym jest globalne ocieplenie.Jeżeli ktoś myśli ze może coś zmienić biorąc udział w wyborac to proponuję przeanalizować symbolikę UE budynek w kształcie wieży babel i nazwisko Altierri Sspineli nad wejściem głównym.Oni pokazują komu służą to jest satanizm i wcale się z tym nie kryją tak jak w podczas uroczystości otwarcia tunelu gotharda.Zamiast zajmować się polityką która jest narzędziem szatana powinniśmy skupić się tylko i wyłącznie na głoszeni dobrej nowiny o królestwie bożym tu na ziemii, to jest celem i głównym tematem całej biblii.Przyjdż panie Jezu

  1. Problem w tym, że poityka sluzy szatanowi jako narezedzie oglpienia a wiec trzeba ludzi z tego ratować

 4. Mariuszu. W dużej mierze masz rację. Polityka jest narzędziem w systemie szatana ale Bóg nad wszystkim czuwa i nie ma możliwości, żeby jakaś władza nie pojawiła się bez jego zgody. Czy znaczy to, że mamy brać czynny udział w polityce. Absolutnie nie. Ale mamy “jeszcze” swoje prawa na tym padole i puki co korzystajmy z nich. Apostoł Paweł nie był politykiem ale swoje prawa znał i się na nie powołał Dz 15:11-12. Mógł się poddać nie mówiąc nic, mogł się nie bronić. Zyzkał czas, który owocnie wykorzystał, dzięki czemu wielu się nawróciło. Podobnie jest z nami.
  Nie mam ufności w żadnym polityku.
  Czy jako lud boży nie mamy się interesować tym co dzieje się na świecie. Absolutnie nie. Większość niespełnionych proroctw jest związana z sytuacją na świecie. Ew. Mateusza 24:32-35.
  Każdy z nas jest inny. Różnimy się. Mamy różne podejście do poniektórych spraw bo mamy wolną wolę. Jesteśmy jak liście na drzewie. Jedne są na dole, bo zakwitły jako pierwsze, inne w środku, jeszcze inne na czubku, jedne są wieksze inne mniejsze, jedne są wyraziściej zabarwione inne lekko przybladłe, niektóre gałęzie wydają owoce inne jeszcze nie ale wszystkie mają jeden korzeń. Pokornie znośmy się na wzajem.
  Pozdrawiam

 5. Sorry. Korekta komentarza. Pomyłka w odniesieniu do Słowa. Dz.25:11,12

 6. Każdy biblijne wierzący chrześcijanin powinien głosować na Konfederację. Oczywiście nie ma partii w 100% doskonałej, tak samo jak nie ma kościoła w 100% doskonałego, bo taki jest jedynie Jezus Chrystus. Jednak ta partia ma najbliżej do ewangelicznych wartości.

  1. Jak można popierać partię której lider nazywa protestantów bolszewikami? https://youtu.be/6PcRXO2Q8Vs
   To jest partia totalitarna mimo że jak komunistyczne Chiny ma dobry PR. Nic nie mówią tylko Żydami straszą. Nazywacie się chrześcijanami, a Żydom tożsamość odbieracie. Dary Boga są wieczne nawet dla Izreala mimo że zgrzeszył i musi ponieść karę to przyjedzie na koniec czasów, czas masowego nawrócenia Żydów. Jak można promować katolicką naukę zastępstwa?

   1. Problem w tym, że Polacy mogą wybierać tylko między Żydami lub Żydami. Tudzież między katolickimi Zydami…

    Izrael nie jest już wybranką Boga. Tamten Izrael. Bóg wyraźnie i nieodwołalnie dał Izraelowi list rozwodowy.
    Ci, którzy zechcą się nawrócić i będa pokutować moga wejść w Nowe Przymierze z Synem.

 7. Chrześcijanie w ogóle powinni brać udział w wyborach?

  1. Ja np. chciałem choć trochę powstrzymać sodomitów, ale widzę, że sodomici mają większe poparcie społeczeństwa to co ja poradzę?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: