Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Starsza społeczność Virgini stoi przed sądem federalnym po tym, jak grożono mieszkańcom eksmisją za prowadzenie studiów biblijnych we własnym mieszkaniu.

Lucyferianizm przybiera na sile. Oni nie zatrzymuja się na spektaklach okultystycznych jak na Eurowizji, ale atakują chrześcijan biblijnych.

Społeczność seniorów w Wirginii stoi w obliczu procesu federalnego po tym, jak grozi eksmisją mieszkańców za prowadzenie studium biblijnego we własnym mieszkaniu.

Adwokaci z First Liberty Institute i Hunton Andrews Kurth, LLP złożyli pozew przeciwko The Evergreens w Smith Run w Fredericksburg, VA, i jego spółce macierzystej Community Realty Company (CRC), zarzucając kierownictwu mieszkania dyskryminację religijną w mieszkaniach.

Jak donosi CBN News , Kenowi i Liv Hauge groziła eksmisja ze strony firmy w ubiegłym roku za zorganizowanie małego studium biblijnego. Emerytowany pastor, Ken prowadził studium biblijne we własnym imieniu na prośbę innych starszych mieszkańców.

 

Te informacje wyglądają jak z filmu religion fiction, ale to jest prawda.

 

 

The Hauges mieszkają w społeczności seniorów od 2017 roku. Oboje są w połowie lat 80-tych.

Pozew twierdzi, że kierownictwo CRC i Evergreens dyskryminowało Hauges i innych na podstawie religii, najpierw zakazując wszystkim mieszkańcom publicznego wypowiadania błogosławieństwa  przed posiłkami. Zabronili również Haugesom prowadzenia studiów biblijnych w Evergreens, w tym w ich własnym mieszkaniu pod groźbą eksmisji.

„Wrogość kierownictwa wobec mieszkańców biblijnych narusza prawo federalne i niszczy długą historię wolności religijnej w Wirginii” – powiedziała Lea Patterson, adwokat First Liberty w komunikacie prasowym. „Zwracamy się do sądu o pociągnięcie spółki zarządzającej do odpowiedzialności za naruszenie prawa Haugesa do korzystania z wiary w swoim domu i zapewnienie, że żaden inny mieszkaniec nie będzie musiał cierpieć z powodu tego, co Hauges przetrwał”.

W październiku 2017 r. First Liberty zwrócił się do amerykańskiego Departamentu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast o zbadanie CRC pod kątem dyskryminacji religijnej. Dochodzenie trwa.

 

Katolicy w USA atakowani nie są, ponieważ nie czytają słowa Bożego.

 

Popatrzcie też jak mało kto zauważa, że polityka na świecie nie rozgrywa się tylko na płaszczyźnie ekonomicznej czy ideowej. Obserwuje polskie portale niby prawicowe i one nie dostrzegają w tym wszystkim ataku na Biblię i Prawo Boże. Dla polskich portali niby anty-systemowych rozgrywka odbywa się na osi ekonomia (socjalizm) – moralność (zboczenia), a nie na osi Prawo Boże – biblia. Antysystemowcy nie łączą absolutnie (zeru, nula, wcale) wydarzeń światowych z podstawą końcówki biblii – apokalipsą. Dlaczego? Ponieważ są świadomie pod duchem maryjnym. Uważam, że świadomie oddają cześć istocie kryjącej się za rzekomą matka boską, która również NIC (zero, nula) nie pomaga a wręcz jesteśmy krajem poniżanym. Tak działa ta istota. Ona tylko wynagradza ludzi ze szczytów. Reszta żyje w poniżeniu.

 

Mówi się o religijności Putina. Owszem jest on religijny, czyli opętany duchem religijności jak katolicy, ale nie jest on wierzący w Jezusa Chrystusa. To łączy polskich antysystemowców z Putinem i osobami, które nękają amerykańskich Chrystusowców: niechęć do mówienia o Jezusie.

Putin o czym napisałem ścigał również grupy domowe, z tym że świadków Jehowy.

Jak myślicie, czy król imperium izraelskiego, którym był Dawid, wstydził się mówić o Bogu?

 

Dlaczego wiec obecnie ludzie niby bogobojni wstydzą się króla królów i Pana Panów – Jezusa?

 

To co się teraz dzieje w USA jest zapowiedzią Wielkiego Ucisku biblijnego. To są dopiero małe przedbiegi, rozgrzewka Lucyferian.

 

Tymczasem Polacy totalnie ogłupieli. Jakby to apostoł Paweł napisał “o nierozumni Polacy, kto was zdołał omamić”, tym, że głosujecie na komunistów z Koalicji Obywatelskiej i bezbożną Wiosnę?

Powiedzmy sobie szczerze: Polska to bezbożny kraj, a taka Konfederacja to tylko resztki mutacji chrześcijańskiej. My ni będziemy glosować na chrześcijan, ale na mutacje chrześcijaństwa, na karykaturę chrześcijaństwa. No bo jaki mamy wybór? ….

 

Ale jak to jest napisane w ewangelii Łukasza:

 

“A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie”

 

To jest ten czas. Może rok, może 5, ale to już jest blisko i chyba wielu z nas to czuje.

 

______________________

 

Jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

 

Updated: 23 maja 2019 — 23:03

4 komentarze

Add a Comment
 1. ,,.. Powiedzmy sobie szczerze: Polska to bezbożny kraj.. ”
  Żaden człowiek na świecie nie jest bezbożny, a już napewno nie cały kraj(mniej lub bardziej zwiedzeni ale wszyscy podchodzą od Pan Jezusa naszego stwórcy) Ja bym mimo wszystko i na wszelki wypadek starał się nie używać sformułowania bezbożny czy to dotyczy grupy ludzi czy też jednego człowieka. ?

  A kto by mu rzekł: Bezbożniku, podlega karze piekła ognistego

  1. Tak ten wers się tyczy ale rozmowy face to face a nie ogółu.
   Biblia też ogólnie mówi na kapłanów psy leniwe. Ale żaden prorok nie wyzywa w ten sposób osobiście nikogo.

   91,9% katolików to tyleż samo kultu maryjnego.
   Co święta statystyki policji pokazują świętość Polaków.

   Kto kupuje tę wódkę na stacjach paliw.
   Kto głosuje na socjalistów czyli złodziei?

   Pisząc bezbożni miałem na myśli ogół społeczeństwa.
   Oczywiście i wśród ewangelików są bezbożni.

   Jeśli nie wolno nazywac żadnego kraju bezboznym to np Szwecja w mysl takiego rozumienia jest pobożna…

   Po prostu uzyłem uogolnienia i myslałem, że wszyscy to rozumieją.

   Sam sejm jest odbiciem społeczeństwa. Sami siebie nie wybierają.
   Dzieci noszą czaszki na koszulkach.
   Ewabgelikow jest 0, 38%
   Duzoby pisać.
   Pozdrawiam.

  2. To ja przedstawię definicję BEZBOŻNIKA wg Biblii katolickiej (podoba mi się)
   Człowiek Bezbożny – człowiek, który wierzy, że Bóg istnieje, ale żyje tak jakby Boga nie było.
   Czyż nie jest to prawdziwe np dla Polski? Teoretycznie 90 parę procent deklaruje się jako wierzący :))))) A owoce widać gołym okiem :)))

   1. @Boro: dobra ta definicja, i (niestety) prawdziwa…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: