Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Proroctwa illuminati w występie Madonny podczas Eurowizji w utworze “Future”.

Film jest analizą symboli masońskich występu Madonny w Izraelu podczas Eurowizji.

Miałem kilka problemów z tym filmem a więc mogą być jakieś małe błędy techniczne.

 

 

Niestety nagrywanie filmów zabiera mi czas na teksty, ale jak będzie dalej zobaczymy.

 

Dziękuję Małgosi za podesłanie filmu, na podstawie którego omówiłem przesłanie  illuminati do świata, który patrzył a nie widział.

 

 

Updated: 24 maja 2019 — 08:44

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Ty jesteś protestantem? bo czemu mam się modlic za pastorow?

  1. czy jestem protestantem? zakładając że przeciwstawiam się kościołowi Rzymu to tak. Co do nauk Lutra to nie.
   Dlaczego modlić?
   Ponieważ powinni być gorliwi w swym nauczaniu, ostrzegać o czasach końca, wyraziści.

   1. Tak z ciekawości jak już wspominasz o Lutrze, co o nim wiesz i co sądzisz o jego naukach?

    1. Punktem wyjścia w mojej ocenie Lutra jest dla mnie wyższość nauczań Jezusa aniżeli człowieka Lutra.
     Po drugie nie był on prekursorem protestantyzmu ale najpierw W. Tyndale a następnie Hus.
     Luter to był ktoś symbolizujący dzisiejszy wybór między SLD a PISem. Zdecydowanie wolę pIS niż sld.

 2. co to znaczy “koscioł Rzymu”?Czy to nie koscioł katolicki? Owszem, popełnia błędy, ale Jezus wyprowadzi z każdego zła – dobro. Nie raz to pokazał. Słucham Twoich filmików i zgadzam się z nimi.

  1. tak kościół katolicki. Ale Bóg nie ma względu na isntytucje, Bóg oczekuje posłuszeństwa. Ten kościół nie jest posłuszny Bogu

 3. Ale… no właśnie jedno ale.… co do Jezuitów…. znam wspaniałych, pokornych, którzy słuzą ludowi nie diabłowi. Może nie brac wszystkich do jednego wora?

  1. ogólnie rzecz biorąc Jezuici są takim SS koscioła. Poczytaj samodzielnie ich historię a wtedy dowiesz się kim naprawdę sa.
   Ateiści tez często maja dobre owoce. Problem polega na tym, że ludzie Boży są w nienawiści u świata, a nie wśród ludu Bożego. Jezuici brylują w mediach.

   Nawet ostatnio bronili filmu Sekielskiego.

 4. Madonna zaśpiewała fatalnie (no wiem, wybitna wokalnie to ona nie jest…ale że podobno na Eurowizji regułą jest że wszystkie głosy – zarówno wokalista “główny”/wokaliści – jeśli tych osób jest więcej, ale też i ewentualne “chórki”, tzn.wokale wspierające jeśli takowe są muszą być wykonane na żywo–nawet jeśli te “chórki” nie są obecne na scenie, co można zauważyć u niektórych wykonawców, bez różnicy czy śpiewają wolną czy bardziej “taneczną” piosenkę, i tak muszą być wykonane na żywo- …to i “wielka gfiasda z juesej” mimo że niby była gościem specjalnym ale i tak musiała zaśpiewać na żywo, bez wspomagaczy technicznych i playbacku…i widać co wyszło), aż uszy więdły… (przynajmniej tyle co widziałam w necie, gdyż sobie akurat zrobiłam krótką przerwę na ten moment bo nie interesował mnie jej występ…)
  Mnóstwo osób w necie wymienia jej “minikoncert” jako najgorszy punkt tamtego wieczoru… Co jest najzabawniejsze, na jej oficjalnym kanale na YouTube (a może na oficjalnym kanale YouTube dotyczącym Konkursu Eurowizji?) został wstawiony filmik z tegoż “minikoncertu” ale…z poprawionym wokalem, co też ludzie zarzucają w komentarzach pod tymże nagraniem…
  Dzięki za rozszyfrowanie symboliki wokół tego “widowiska” pseudogwiazdy z juesej…

 5. Kosciol katolicki mial swoich 1260 dni proroczych w ktorych mordowal swietych Najwyzszego. Ten kosciol sklada sie z laikatu i duchowienstwa. Miliony w tym kosciele moga sie jeszcze nawrocic, ale warunkiem jest wyjscie z tego kosciola.Obecnie kosciol rzymski dazy do takiego samego panowania i dominowania jakie papiestwo mialo w wiekach sredniowiecza. To idea Watykanu, aby zjednoczyla sie Europa a potem i caly swiat. Prawdziwa religia Watykanu to Lucyferianizm. Tenze jest wyznawany we wszystkich kregach wladzy pod postacia tajnych organizacji jak Masoneria itp. Nie istnieje juz zadna organizacja, ktora bylaby dobra i dzialal w Duchu Bozym. Mamy czytac Biblie i modlic sie, aby nie odpasc.

 6. Antysemityzm żydom na korzyść tylko,sami stworzyli to zjawisko,ostrzeganie przed nadmiernym antysemityzmem jakoś nie pasuje mi w tym wszystkim

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: