Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Masowe wycinanie lasów w słowackich Tatrach.

Na wstępie jeszcze raz dziękuję za wsparcie i zaznaczam, iż jest to pierwszy film, który został zmontowany dzięki Waszemu wsparciu na oprogramowanie, choć nagranie jest z weekendu majowego.

Film powstał bardzo spontanicznie, nie przygotowałem się, tylko wysiadając z auta widząc rzeź drzew wyjąłem aparat i zacząłem nagrywać. Okazuje się, że te wycinkę mającą miejsce na długości około kilkudziesięciu kilometrów zahamowali paradoksalnie działacze GreenPeace. To pokazuje nie tylko drugą stronę tej instytucji, ale i  moc interwencji ludzkiej, przeciwstawieniu się złu a nie biernemu narzekaniu.

 

 

 

Poniżej foto z protestu Greenpeace:

 

 

Może poza tym jednym zdjęciem dodam jeszcze bardziej przekonujące.

 

 

 

Biblia mówi nam, że przy stwarzaniu świata Bóg dał ja nam pod panowanie, ale jak my nad nią Panujemy to pożal się Boże rządy i wcale nie mam na myśli rządów politycznych, ale odpowiedzialność nas wszystkich za ziemię.

Z jednej strony portale antysystemowe mawiają, że to politycy, że lewica nas niszczy. Pytanie się nasuwa jednak: czy my nie jesteśmy odpowiedzialni za zrzekanie się odpowiedzialności za to co sie dzieje na ziemi począwszy od ziemi, bo od niej pochodzimy (Adam) a skończywszy na kulturze i politykach, edukacji….

 

 

Updated: 10 maja 2019 — 14:32

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Okropne, tylko drzew szkoda… co może się za tym kryć…

 2. Może nie w temacie ale wklejam.
  “Sytuacja z Ziębą przypomina nowotwór. Gdy był mały, należało go wyciąć”

  https://www.dziennik.pl/amp/597507,jerzy-zieba-prokuratura-szarlataneria-medyczna-panstwo.html

 3. https://youtu.be/BrUvQ3W3nV4
  Nagrane przyznania się do czynów pedofilskich przez księży. Mocny dokument.
  Zastanawia mnie tylko data premiery. 11 maja zbiegła się z marszem Stop 447. Nie uderzam w samych braci Sekielskich ale czy nie zrobi się z tego tematu zastępczego przed wyborami a potem jak zwykle wszystko pod dywan.

 4. “czy my nie jesteśmy odpowiedzialni za zrzekanie się odpowiedzialności za to co sie dzieje na ziemi począwszy od ziemi, bo od niej pochodzimy (Adam) a skończywszy na kulturze i politykach, edukacji….”

  Już w Edenie tak było..Adam zrzucił winę na Ewę, Ewa na Węża a wąż..cóż..miał przechlapane.

  Grzech rodzi grzech, zły panuje. Za grzech Adama ziemia została przeklęta i Adam został skazany na mozół w wydobywaniu pokarmu a każdy grzech coraz bardziej skaża ziemię. A Lud Boży zamiast wołać do Boga to nie robi nic. Z samej ewangelizacji nie wynika nic, jeśli to nie ewangelizuje Duch Boży no i pytanie do czego ludzie się nawracają? Do bezprawia.

  Owszem, można krzyczeć na rząd..może i racja jest po stronie krzyczących, ale ilu z nas zacznie od siebie? Ilu zawoła “Boże pomóż mi się zmienić, pomóż mi pokutować.” I nie ogólnikowo, ale nazywając grzechy po imieniu?
  To oczywiście nie jest łatwe, wiem z doświadczenia. Ale zwycięstwo odniesiemy tylko na kolanach. Choć Lud Boży jest niestety w odwecie, to wcale nie zwalnia nas od walki na kolanach. Za czasów Eliasza było 7 tysięcy tych, którzy nie pokłonili się przed baalem (1 królewska, bodajże 17 rozdział..na pewno pomiędzy 10 a 20) a Eliasz był..podobny do nas a przy Jego modlitwach deszcz nie padał przez trzy lata (List Jakuba).

  Łaska wam i Shalom od Boga Ojca i Pana naszego, Jeszua HaMaschiach

 5. “Rozmowa z wyznawcami Jarosława Kaczyńskiego jest po prostu nie możliwa…”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: